מטמון כחול-לבן


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אופיר שפיגל

חידון חמיצר לתעשיה הצפונית עלה לאוויר.

הפרסים: למעלה מ-100 אלף ₪!

כפרניק  בירן_0 מטמון כחול-לבן

 

חידון חמיצר לתעשיה הצפונית עלה לאוויר. הפרסים: למעלה מ-100 אלף ₪!

 

חידון מקורי חדש ומאתגר שעלה השבוע לרשת מזמין את הציבור לזכות בפרסים יקרי ערך ולהכיר טוב יותר את הישגי התעשייה הישראלית בצפון. החידון, "בעקבות חמיצר ואוצרות התעשייה בצפון", נוצר ביוזמת התאחדות התעשיינים במרחב צפון וועדת כחול-לבן של התאחדות התעשיינים בצפון ומכיל מקבץ של 65 אתגרי חידה (כמספר שנותיה של המדינה) ועוד חידת בונוס אחת, אותם ערך החידונאי דן חמיצר, ואשר הפתרונות להם טמונים בשמות מפעלי התעשייה השייכים למרחב הצפוני של התאחדות התעשיינים (בין חדרה לקריית שמונה). החידון יימשך עד חודש ספטמבר ופתוח לקהל הגולשים בפורטל כחול-לבן של התאחדות התעשיינים בצפון או בדף הפייסבוק של התאחדות התעשיינים בישראל.

הפותרים שיפענחו ראשונים את המספר הגדול ביותר של חידות, יוכלו לזכות בפרסים בשווי למעלה ממאה אלף שקלים כשהפרס לזוכה במקום הראשון עומד על שווי ערך של שבעים וחמש אלף שקלים.

 

 

גיל בירן, יו"ר ועדת כחול לבן בהתאחדות התעשיינים מרחב צפון: "מטרת התחרות היא לעודד צריכה של מוצרים מתוצרת כחול-לבן והעלאת מודעות הציבור הרחב לתעשייה הישראלית כאחד ממנופי הצמיחה העיקריים של המדינה וכמי שמספקת תעסוקה ועוגן כלכלי למאות אלפי תושבים במיוחד באזורי הפריפריה. אני מזמין את אזרחי המדינה להיכנס לאתר, להשתתף בחידון האתגרי והמהנה של חמיצר ואף לזכות בפרסים יקרי ערך בשווי של למעלה ממאה אלף שקלים, כולם תוצרת כחול-לבן, מתנת המפעלים הצפוניים."

 

לאתר ולחידון:

http://www.frixell.net/industry-north-game/

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן