קתדרה בתנופה


קתדרה בכפר ורדים
חנה טסטה

פברואר-מרץ: חדשות "קתדרה בכפר"

כפרניק 248758 קתדרה בתנופה

 

 
חדשות "קתדרה בכפר"

תיאטרון נפקא-מינה יעלה את המחזה "סיפור גן החיות" באולם אירועים ב- 26/3/11 בשעה 20:00. לפרטים לחץ כאן.
 

כפרניק 5788589699 קתדרה בתנופה

 

"קתדרה בכפר" ו"הבנק הבינלאומי" סניף כפר ורדים משתפים פעולה בכנס לתושבי הכפר והסביבה על "כלכלה פיננסים ומשפט" אשר יתקיים ביום חמישי 31 למרץ 2011 בשעה 18:15, המרצים בכנס: עמיר גפני – איתור מקורות מידע באינטרנט, עמית עשת – הודו וסין הכח העולה, עו"ד יוסי חכם – גנבו לנו את האמת.
בהפסקה יוגש קפה וכיבוד. לפרטים באתר לחץ כאן

לפרטים על פעילות חודש מרץ באתר קתדרה לחץ כאן
 

"קתדרה בכפר" ו"המוזיאון הפתוח בגן התעשיה תפן"  סיכמו על שיתוף פעולה ביניהם במספר נושאים פרטים ימסרו בהמשך…

 
 
 

 

כפרניק 1425363467 קתדרה בתנופה
  
  
 

אז מה היה לנו בפברואר

חודש פברואר בקתדרה החל בהרצאתו של דב אלבוים בסידרה "ארבעה שנכנסו לפרדס – מסע בין מסטיקה לכפירה", מפגש ראשון על "רבי עקיבא – האוהב הגדול שקידש את המוות". מספר המשתתפים, צעירים ובוגרים, היה רב מעל 80, הלימוד היה בחברותא והקהל היה מעורה בתוכן ההרצאה שאל שאלות והיה שיג ושיח בינו לבין המרצה.

המשתתפים יצאו בהנאה מהמפגש ובציפיה למפגש הבא: "בן עזאי – המיסטיקן שיצא לדרך שאין ממנה חזרה", אשר יתקיים במוצ"ש 12.3.11 בשעה 20:00 באולם האירועים.
 

ביום שלמחרת הוקרן "בסינמטק קתדרה" הסרט הדוקומנטרי "בשביל הפלמנקו" במאי הסרט שם שמי נוכח בהקרנה, סרט המתאר את מסעו של בחור ישראלי צעיר אחר בחורה שאהב, מוסיקת פלמנקו נפלאה וריקוד חיברה את כולם עם נופיה החמים של ספרד, סיום הסרט בעמק הירדן עם ריקוד פלמנקו.
לאחר ההקרנה נערך דו שיח בין הבמאי והצופים על הדמויות בסרט.
למרות שזו ההקרנה השניה בסידרה נראה כי מתגבשת קבוצה של צעירים ומבוגרים בסינמטק. במפגש הבא יוקרן הסרט "סטפן בראון" סרט בבימויו של איתמר אלקלאי המציג את הפרוון סטפן בראון, הסרט זכה בפרס וולז’ין לצילום.
 
המשכנו בהרצאותיו של מודי ברודצקי "ממחר אתחיל ללמוד" על עולמם של מתבגרים לקויי למידה, בהרצאה השתתפו תושבי הכפר ומורים/ת מישובי מעלה יוסף ומעלות.למדנו מהו אדם קשה למידה ואיך להעביר אליו מסרי למידה.
 
המשכנו ביום ב’ בסיור מוזיאונים "מוזיאון העיצוב חולון" ו"במוזיאון לאומנות ישראלית ברמת גן" על החוויה ראו כתבה של אתי צ’כובר וצילומים מדהימים של אברהם ליכטר באתר כפרניק לחצו כאן
 
ביום רביעי שמענו וטעמנו "מזונות על" בהרצאתה של קארונה ירון, ביום רביעי 2/3/11  בשעה 19:30 באולם אירועים הרצאתה השניה של קארונה והפעם "לאכול באהבה". לכתבה ב"כפרניק" לחץ כאן , לאתר של קארונה לחצו כאן.

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. ג. הגב

    מפרגנת לקתדרה.
    נושאים מעניינים, תחומים שונים. כל אחד יכול למצוא משהו שמעניין אותו. למבוגרים, לגיל הביניים ואפילו לילדים.
    כל הכבוד לצוות ולכל מי שעושה במלאכה.
    אלבוים ממש משהו שונה, וגם בולוטין.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן