דוקאביב 2016 מעלות-תרשיחא


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי

דוקאביב גליל 2016 – מעלות תרשיחא

תוכנית מלאה

 יום שלישי 08/11

20:00
פתיחה חגיגית
טקס פתיחה
החולמים מבבילון 
בימוי: רומן שומונוב
הפקה: דורון צברי
ישראל, 90 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
דו"ח אינטימי מהפריפריה הגאוגרפית והתרבותית של ישראל. סיפורה של להקת רקדנים צעירים עולים מאחת השכונות הקשות באשדוד, שעל אף מציאות חייהם הרצופה משברים ומצוקות – לא מרפים מהחלום: לזכות באליפות העולם בברייקדאנס.
בנוכחות היוצר

 יום רביעי 09/11

13:45
נועם חומסקי: רקוויאם לחלום האמריקאי
בימוי: Jared P. Scott, Kelly Nyks, Peter Hutchison
ארצות הברית, 78 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
נועם חומסקי, מגדולי האינטלקטואלים של ימינו, מנתח בעשרה פרקים בהירים ומצמררים את השיטה המאפשרת לבעלי הון לקחת את השלטון בידיהם, ולהפוך את אלה שאינם בעלי הון לעדר פאסיבי, המוותר על הכוח, הסולידריות והדמוקרטיה.

15:30
החיים, סרט מצויר
בימוי: Roger Ross Williams
ארצות הברית, 91 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
אוון בן ה-23 למד את כל מה שהוא יודע על העולם מהסרטים המצוירים של דיסני. כשאובחן כאוטיסט איש לא ציפה שילמד לדבר או לתפקד בעצמו – והסרטים המצוירים שימשו עבורו מפתח לעולם שאחרת היה נותר נעול.

17:30
טהורה לעד
ישראל / בריטניה, 85 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
קבוצת הכדורגל הפופולרית בית"ר ירושלים עברה ב-2012 את העונה הדרמטית ביותר בהיסטוריה שלה. הצטרפותם לראשונה של שני שחקנים מוסלמים לקבוצה הציתה קולות גזעניים שאיימו לרסק את הקבוצה. זהו סיפור על פוליטיקה, כסף וזהות – סיפורה של החברה הישראלית כולה.

19:00
פתיחת תערוכה: בדרכי שלי – In My Way + הקרנת הסרט פגי גוגנהיים – מכורה לאמנות
חמש אמניות מתמודדות, כל אחת בדרכה, עם שאלות של זהות, מגדר ומעמד חברתי – מול מסורות שמציבות להן מכשולים.
פאטמה אבו רומי, אמירה זיאן, נרדינה מוגייזל שמאס, אפרת אייל ואניסה אשקר מעזות לפרוץ את הגבולות שכובלים אותן בעולם שממנו הן באות, באמצעות עבודות אמנות נועזות.
הן משתמשות בעבר, במסורת ובהיסטוריה האישית שלהן על מנת ליצור לעצמן עתיד חדש, שיש בו דגש על חשיבותה של השכלה, התפתחות ועצמאות – בתפר שבין העולמות, זה הישן מול זה המביט אל הקדמה.
פגי גוגנהיים – מכורה לאמנות
בימוי: Lisa Immordino Vreeland
ארצות הברית, 96 דק', מרכז אמנויות אפטר ברר
פגי גוגנהיים, כבשה השחורה במשפחה של מיליארדרים מוזרים, היתה אספנית של אמנות וגם של אמנים. אוסף מאהביה, שכלל בין השאר את סמואל בקט, ג'קסון פולוק ומקס ארנסט, היה ססגוני לא פחות מאוסף היצירות שהגדיר מחדש את סצינת האמנות העולמית.

20:30
הממלכה המופלאה של פאפא אלייב + הופעה של משפחת אלייב
בימוי: טל ברדה, נועם פנחס
הפקה: נועם פנחס, טל ברדה, סרג' גורדיי, כריסטין קמדסוס, ברוני בורס
ישראל / צרפת, 74 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
התשובה הבוכרית למשפחת ג'קסון. סיפורה של להקה משפחתית צבעונית מאוד, מוכשרת ומיוחדת במינה, הנשלטת על ידי הסבא הפטריארכלי, הכריזמטי וחובב הוויסקי – פאפא אלייב. בתום ההקרנה תיערך הופעה של משפחת אלייב על הבמה.
בנוכחות היוצרים

 יום חמישי 10/11

יום עיון – קולנוע תיעודי: להפוך את המקרה לסיפור

כיצד יוצרי קולנוע תיעודי הופכים את דימויי היום-יום המקריים, הנלכדים בעדשת המצלמה, לנרטיבים קולנועיים מתוכננים ובנויים היטב? יום העיון יתמקד בשלושה סוגים שונים של עשייה קולנועית תיעודית, בו יענו מנחי הסדנאות על השאלות המרכזיות העומדות בפני יוצרי קולנוע תיעודי – אשר מצד אחד נתונים לחסדי המקריות ומצד שני מבקשים לשלוט בה ולעצב אותה לכדי סיפור קולנועי.
11:00
יום עיון – סיפורים נלכדים ברשת: סדנה עם איילת אלבנדה
הרצאה בשילוב הקרנת קטעים ודיון על גישות קולנועיות לעבודה עם חומרי יוטיוב, על התנועה של סיפורים ממצלמת הרשת למסך הקולנוע.
ההיכל לתרבות ואמנות הבמה

13:30
יום עיון המשך – סדנה עם טלי שמש ואסף סודרי
ממצלמות האבטחה לבתי הקולנוע – הקרנת הסרט ומפגש עם היוצרים.
מוות בבאר-שבע *
בימוי: טלי שמש, אסף סודרי
הפקה: אסף סודרי, טלי שמש
ישראל, 50 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
ב-18 לאוקטובר נכנס מחבל חמוש באקדח וסכין לתחנה המרכזית בבאר-שבע. כרשומון מותח, חושף הסרט – דקה אחר דקה – את מאורעות אותו יום טרגי.
הסרט יוקרן במסגרת יום עיון קולנוע תיעודי: להפוך את המקרה לסיפור

15:30
יום עיון המשך – בית האילמת: סדנה עם תמר קיי
בית האילמת *
בימוי: תמר קיי
הפקה: אריאל ריכטר, תמר קיי
ישראל, 32 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
בחברון ישנו בניין שננטש על ידי דייריו הפלסטינים, המכונה "בית האילמת". בבניין נותרו להתגורר סאהר החירשת, יחד עם בנה יוסוף. הסרט חושף את סיפורם יוצא הדופן של השניים בלב הקונפליקט, כפי שהוא מסופר מנקודת מבטו של יוסוף.
הסרט יוקרן במסגרת יום עיון קולנוע תיעודי: להפוך את המקרה לסיפור

17:00
קסם הקולנוע: סדנת גרין סקרין לילדים
רוצים להיות גיבורי-על? להציל את העולם? להופיע בסרט? זו ההזדמנות שלכם. בואו לחוות את הקסם שבפעלולי הקולנוע. בסדנה נשתמש במסך ירוק כדי ליצור פעלולים בשידור חי, בכיכובם של הילדים המשתתפים. הסדנה מיועדת לילדים בגילאים 5-10, לדוברי עברית וערבית.
המרכז למוסיקה

18:00
הצצה ראשונה: שירת מרים
הקרנות בכורה של סרטים בתהליך עבודה: "שירת מרים", סרטם של ישראל וינקלר ואלדד בוגנים על המשוררת מירי בן שמחון.

בתמיכת: תאגיד השידור הישראלי, הקרן החדשה לקולנוע ולטלוויזיה.
מרכז אמנויות אפטר ברר

18:00
כנפיים חלק א' + הופעה קצרה של מקהלת "קשת"
כנפיים #5 – דוקאביב שמח להעניק במה לסרטים מקומיים של יוצרי המחזור החמישי בסדנת הקולנוע של המרכז לאמנויות על שם אפטר ברר בהנחיית יעל קיפר זרצקי ורונן זרצקי. בכורה חגיגית של סרטים תוצרת מעלות תרשיחא והסביבה.
 
גבורה רחוקה – סרטה של חוה כהן (20 דקות)
בעזרת סיפוריהם של כמה מגיבורי מלחמת העולם השנייה (וטרנים) שהגיעו אל מעלות לאחר התפרקות ברית המועצות, מתעד הסרט את חיי הקהילה הרוסית הגדולה בעיר, קהילה שעדיין סגורה בתוך עולם תרבותי וחברתי נפרד.
היא הסתכלה אלי ואני אליה – סרטם של מישאל חירורג וציפי דיקמן (20 דקות)
דרך התבוננות בעבודותיהם של פסל, ציירת ויוצרת במוזאיקה שחיים בגליל, מנסה הסרט לבדוק מה המחיר, אם בכלל, שמשלם אמן על החלטתו לחיות בפריפריה והאם המגורים רחוק ממרכז העניינים מובילים לוויתור ותסכול או אולי לפריחה ושגשוג?
את חירותי – Ma libert'e – סרטו של אלברטו אדרי (12 דקות)
במהלך שנות השמונים הופיעה במעלות אישה שוויצרית בשם מריון ווילר ששינתה את חיי הצעירים בעיירה. מריון פעלה כדי להוציא אותם מהרחובות ולאפשר להם לימודים ותעסוקה. עד היום שמה מעלה זיכרונות והרבה אהבה. את אלברטו אדרי (במאי הסרט) מריון פגשה כשהיה בן 16. עכשיו אלברטו החליט לחזור ולשמוע ממריון, שחגגה לאחרונה יום הולדת 95, את סיפור חייה שהוביל אותה למעלות ואת הסיבות שבגללן הקשר ביניהם נותק.
ההיכל לתרבות ואמנות הבמה

19:30
חלום של ילד
בימוי: Walther Grotenhuis, Cinta Forger
הולנד, 70 דק', מרכז אמנויות אפטר ברר
תיאו ינסן חלם על היצורים האלה כשהיה ילד. האמן ההולנדי בורא זן חדש של חיות, "חיות החוף", מעין רובוטים ענקיים מוזרים ומשוכללים, המונעים בכוח הרוח וכובשים את חופיה של הולנד. מיליוני מעריצים נלהבים עוקבים אחריהם ברשת.

20:00
דימונה טוויסט 
בימוי: מיכל אביעד
הפקה: איילת קייט ואמיר הראל
ישראל, 70 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
שבע עולות חדשות שהובלו בשנות החמישים והשישים הישר מהאונייה אל המדבר, ובתוך האבק, הניכור והדלות לקחו חלק בבנייתה של עיר חדשה – דימונה. הצצה לעולמן המרגש ולתובנות שרכשו עם השנים בהומור, עצב ופיכחון.
בנוכחות היוצרת

22:00
הופעה זיו יחזקאל
זיו יחזקאל, אמן המוזיקה הערבית הקלאסית, במופע ראשון מסוגו – על העוּד, ובליווי של המאסטרו זיוואר בהלול על פסנתר כנף. ביחד הם יבצעו ממיטב היצירות שיחזקאל עיבד וביצע בשנים האחרונות, לצד יצירות חדשות בעיבודים אקוסטיים מרגשים, וגם יספרו את הסיפורים שמאחוריהן.
ההיכל לתרבות ואמנות הבמה

 

 

 יום שישי 11/11

10:30
כנפיים חלק ב + הופעה של יהודה גלעד עם סאלם דרוויש.
כנפיים #5 – דוקאביב שמח להעניק במה לסרטים מקומיים של יוצרי המחזור החמישי בסדנת הקולנוע של המרכז לאמנויות על שם אפטר ברר בהנחיית יעל קיפר זרצקי ורונן זרצקי. בכורה חגיגית של סרטים תוצרת מעלות תרשיחא והסביבה.
 
סיפור שמתחיל בחילוץ – סרטה של נורית מאיר (12 דקות)
מה גורם לקיבוצניק, לערבי מוסלמי, לנוצרייה ולאב שכמעט ואיבד את בתו לנגד עיניו לצאת בכל שבת וחג, בהתנדבות מוחלטת, ולחלץ מטיילים שנמצאים בסכנת חיים? ומה אומרים על כך בני המשפחה של המתנדבים שנשארים בבית?
תייקוץ מייץ מן קברו (מחייה המתים) – סרטה של פנינה לבנון (12 דקות)
"כשאמא הייתה בחיים אף פעם לא ראיתי כיצד ואיך היא מבשלת. תמיד היו לי דברים דחופים יותר לעשות. אבל עכשיו, שנים אחרי שנפטרה, דחוף לי לדעת ולהבין". פנינה לבנון יוצאת למסע ביחד עם חמש אחיותיה, אל זיכרון המטבח של אמא.
אשא עיניי אל ההרים – סרטו של יהודה גלעד (18 דקות)
מסע מוזיקלי שמתחיל בגן ילדים בכפר הדרוזי כיסרא, משם ממשיך אל מוטק'ה הברזילאי שחזר בתשובה וגר עכשיו במושב מירון, מגיע אל סאלם דרוויש בכפר ראמה ונגמר בביתו של המוזיקאי (ובמאי הסרט) יהודה גלעד, במושב מתת, שם הוא מארח שלושה מתלמידיו.
ההיכל לתרבות ואמנות הבמה

11:00
הצצה ראשונה: לידה מחדש (שם זמני)
הקרנות בכורה של סרטים בתהליך עבודה: "לידה מחדש" (שם זמני) סרטה של שירלי ברקוביץ' על מאבקם של הורים שכולים להשתמש בזרע של בנם כדי להפרות אם פונדקאית ולהפוך להיות הוריו.
יס דוקו
מרכז אמנויות אפטר ברר

12:30
אסופת סרטים קצרים
בייקון וזעם האל
בימוי: Sol Friedman
קנדה, 9 דק', מרכז אמנויות אפטר ברר
בגיל 90 רייזי אוזרת אומץ לטעום לראשונה בחייה בייקון. סרט משעשע, כן ומפתיע על אמונה, משפחה, זיכרונות, נאמנות והאומץ למרוד. זוכה פרס הסרט התיעודי הקצר הטוב בפסטיבל סאנדאנס.
מנותקים
בימוי: Alex Kliment, Michael Tucker, Dana O'keefe
ארצות הברית, 4 דק', מרכז אמנויות אפטר ברר
הטלפונים הציבוריים שהסתלקו מחיינו תוהים איך קרה שהנחנו גם לפרטיות שלנו להיעלם איתם.
נשיכות אהבה: הרישומים המטרידים של לורי ליפטון
בימוי: James Scott
ארצות הברית, 34 דק', מרכז אמנויות אפטר ברר
לורי ליפטון מציירת כל חייה – תמיד בשחור-לבן ותמיד בפרטי פרטים – סצנות מטרידות, מפחידות ומטלטלות. לקראת גיל 60 היא עובדת על הציור המורכב ביותר שלה, ומתפנה לחשוב על אירועים בילדותה שהכאיבו לה, אבל גם הבעירו בה את הצורך ליצור.

12:30
שלושה אחים ומערה
בימוי: תמר טל ענתי
הפקה: תמר טל ענתי, טינה ליב, יורגן קלייניג, הילה מדליה
ישראל / גרמניה, 60 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
שלושה אחים יוצאים למסע חיפוש בטוסקנה אחר מערה בה התחבאו כילדים לפני שבעים שנה בזמן המלחמה. סרט מסע גדוש בהומור, אוכל איטלקי משובח ונופי טוסקנה, על הגבול הדק שבין היסטוריה לאגדה, שהתרחשו שתיהן באמת.
בנוכחות היוצרת

13:30
אווה הסה
בימוי: Marcie Begleiter
ארצות הברית / גרמניה, 108 דק', מרכז אמנויות אפטר ברר
אווה הסה, הכוכבת הבוערת של זירת האמנות הניו יורקית בשנות השישים, מתגלה דרך יומניה האישיים כיוצרת נועזת ושוברת מסגרות שהפכה את סיפור חייה האפל והדרמטי לכוח יצירה אדיר.

14:30
לאן נפלוש עכשיו?
ארצות הברית, 120 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
סרטו התיעודי החדש של הדוקומנטריסט זוכה האוסקר מייקל מור, הוא סאטירה חצופה ונושכת בה מור מתגייס לפנטגון האמריקאי ולומד במסעו כיצד האומה הגדולה תוכל לאמץ את השיטות הכלכליות של אומות זרות.

17:00
מוזיקה של זרים: יו-יו מה ואנסמבל דרך המשי
בימוי: Morgan Neville
ארצות הברית / סין / ספרד / אירן / קנדה / טורקיה, 95 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
אנסמבל "דרך המשי" של הצ'לן הנודע יו-יו מה מפגיש מוזיקאים מסוריה, ספרד, סין, ארה"ב, איראן וגם ישראל ליצירה משותפת מקורית ומפתיעה. הסיפורים האישיים המרתקים של חברי ההרכב מוצגים על רקע המוזיקה שהם יוצרים כשפה וגשר בין תרבויות.

19:15
ג'ים: סיפורו של ג'יימס פולי
ארצות הברית, 111 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
האיש במדים הכתומים שהוצאתו להורג שודרה שוב ושוב בכל אמצעי תקשורת אפשרי לא היה רק קורבן. הסרט האינטימי והמפתיע חוזר והופך את ג'יימס פולי, העיתונאי האמריקאי יוצא הדופן, לאדם.
זוכה פרס הקהל בפסטיבל "סאנדאנס". הקרנת בכורה.

21:45
ג'ונון
בימוי: Paul Thomas Anderson
ארצות הברית, 54 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
המשורר והמלחין שי בן צור, גיטריסט "רדיוהד" ג'וני גרינווד וההרכב ההודי "ראג'סטן אקספרס" בילו שלושה שבועות בצפון הודו, במצודה רחבת ידיים מהמאה ה-15, והקליטו שם את האלבום המצליח "ג'ונון". סרט שכולו צבעוניות ויזואלית ומוזיקלית כאחד.
 

 שבת 12/11

10:00
הסודות של איידה 
בימוי והפקה: אלון שורץ
ישראל / גרמניה / ארצות הברית, 90 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
בגיל 68 יצחק מגלה אח שמעולם לא ידע על קיומו ולוקח אותו לפגוש את אמם איידה. תחקור קורותיה המסתוריים של המשפחה לאחר המלחמה חושף את סיפורם של אנשי מחנות העקורים וגם את חיי החברה הפרועים, המסיבות והחזרה לחיים לאחר המלחמה.
בנוכחות היוצר

12:15
הסרט השמח
בימוי: Stefan Sagmeister, Ben Nabors, Hillman Curtis
ארצות הברית, 95 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
למרות שחייו נראו מושלמים, המעצב סטפן זייגמסטר החליט לנסות לעצב את עצמו מחדש. אחרי חודשים של מדיטציה, טיפול פסיכולוגי ותרופות פסיכיאטריות שהוא מתעד בסרט יצירתי במיוחד, הוא מגלה שהחיים (והסקס, והמוות) מורכבים אבל גם משעשעים ואופטימיים.

14:30
הדוקומנטריסטים – פרק 1 
בימוי: דן ונואית גבע

הפקה: אריק ברנשטיין, עלמה הפקות
ישראל, 55 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
פרק ראשון בסדרה בת ארבעה פרקים הבוחנת את האופן שבו היצירה התיעודית הטלוויזיונית שהופקה בערוץ הראשון בחמישים שנים האחרונות עיצבה את הסיפור שבחרנו לספר לעצמנו על מציאות החיים בישראל. ממצעד הניצחון של מלחמת ששת הימים ועד לקיטוב ההולך וגובר בחברה הישראלית.
בנוכחות היוצרים

16:30
פרנק זאפה: במילותיו
בימוי: Thorsten Schütte
93 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
פרנק זאפה לא רק נראה כמו הסיוט של אמריקה השמרנית המקובעת, הוא גם השתדל בכל כוחו לפקוח לה את העיניים. סרט רב השראה, מצחיק ומרתק על מוזיקאי ופרפורמר מחונן שתמיד הקדים את זמנו בצעד אחד (או עשרה).

18:45
סטף
בימוי: יאיר קדר
הפקה: Greenproductions
ישראל, 54 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
כשסטף ורטהיימר הגיע כילד פליט מגרמניה הוא חלם על הקמת תעשייה, מוסדות חינוך ויישוב הגליל. סיפור ההצלחה של אינספור היוזמות שהקים הפכו אותו לא רק לאדם העשיר במדינה, אלא לדמות מיתולוגית. הסרט חושף את סיפורו האישי.

19:00
סרט + הופעה של הרכב מקומי
מוזיקה של זרים: יו-יו מה ואנסמבל דרך המשי
בימוי: Morgan Neville
ארצות הברית / סין / ספרד / אירן / קנדה / טורקיה, 95 דק'. מדרחוב האמנים בתרשיחא

אנסמבל "דרך המשי" של הצ'לן הנודע יו-יו מה מפגיש מוזיקאים מסוריה, ספרד, סין, ארה"ב, איראן וגם ישראל ליצירה משותפת מקורית ומפתיעה. הסיפורים האישיים המרתקים של חברי ההרכב מוצגים על רקע המוזיקה שהם יוצרים כשפה וגשר בין תרבויות.

21:00
סרט + הופעה של בינת' אל פאנק
אמא ילדה
בימוי והפקה: יעל קיפר, רונן זרצקי
ישראל, 90 דק', ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
ללא
מסע חייהן של נשים שנולדו במרוקו ובתימן וחותנו בעודן ילדות קטנות. אז נטמן הסוד. עכשיו, בחלק האחרון של חייהן, הן מתמודדות לראשונה עם עברן ועם האופן בו הוא משפיע על חייהן ועל חיי בני משפחתן. הסרט זכה בציון לשבח בפסטיבל דוקאביב 2016. לאחר ההקרנה תתקיים הופעה של להקת בינת-אל-פאנק עם הסולנית שירן קרני.

 

 

 

 

 

 

טיולים בהדרכת טובי מורי הדרך בגליל המערבי

במהלך דוקאביב גליל 2016

בשיתוף זמן גליל מערבי- עמותה לקידום התיירות

11.11 יום שישי

"שעתיים בין ערביים בסמטאות תרשיחא" עם מורה הדרך אמנון גופר

סיור יום שישי ערב 

ערב של שקיעה וסיפורים עם צאת הכוכבים, בסמטאות התלולות של הכפר תרשיחא.
נעלה לקבר השייח לתצפית לילית לנופי הגליל ולסיפור קטן על שייחים גדולים. נבקר בגינה של חושי וננפץ את המיתוס הגדול.

לעת שקיעה נשוטט בסמטאות הכפר, אל הכנסיות, המסגד ושוק חרשי הברזל. נשמע משירי משוררת ערביה ברחוב על שם ג'ובראן חליל ג'ובראן וננסה להבין למה ערביי תרשיחא מדברים רומנית.

טיול של סיפורים ומפגשים ייחודיים.

שעת התחלה: 18:00

נקודת  מפגש: רחבת השוק בתרשיחא

עלות: 50 ש"ח לאדם

054-6549191

 

 

12.11 יום שבת

"תרשיחא – סיפורי פולקלור ואקפלה"  עם מורה הדרך אמנון גופר

טיול שבת בבוקר בין הבוסתנים, הכנסיות, המוסיקה, האנשים הטובים והטעמים הבלתי נשכחים… כולל ביקור בגלידריית בוזה ושירת אקפלה.

שעת מפגש: 10:00 

נקודת מפגש: בכניסה למעיליא ב"קפה קפה""

הסיור כולל שירת אקפלה בכנסיה בתרשיחא

בשעות הערב יתקיים אירוע ייחודי של פסטיבל דוקאביב- הקרנה תחת כיפת השמיים של הסרט "מוזיקה של זרים: יו יו מה ואנסמבל דרך המשי", ולאחריו מופע מוזיקלי מקומי. הכניסה לאירוע זה חופשית.

עלות: 75 ש"ח לאדם

054-6549191

 

"אל ג'ת היפה" עם מורת הדרך איילת בר-מאיר

סיור אל הכפר הפסטורלי ג'ת הגלילית, מהמורדות הירוקים סביב הכפר אל הסמטאות העתיקות.

נפתח במסלול קצר במבואות הכפר אל בורות המים והוואדי הגדול עם אתנחתא לקפה בעזבה שבין כרמי הזית

ובמשם אל הסמטאות, האנשים, הסיפורים, האלון המבורך, דמותו של אבו ערוס וסוד הבתים העתיקים.

נסיים בריקוד דבקה שמח, קפה וטעימות מהקונדיטוריה של נוהד.

 

 

 

נפגשים ב-10:00 בתחנת הדלק במערב הכפר בשכונת החיילים המשוחררים. מסיימים בשעה 13:00

מומלץ להמשיך לצפות בסרטי דוקאביב במעלות תרשיחא.

מחיר : 70₪  לאדם. כולל הדרכה, כניסות, מפגשים, קפה ומאפים.

מתאים לכל גיל.

054-6378901

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן