קואליציה מחודשת במעלות תרשיחא


חודשיים אחרי הפיטורין: סיעת “ביחד ננצח”, שמעון בן נעים ושמעון ביטון, חוזרת לקואליציה של ארקדי פומרנץ במעלות תרשיחא * בן נעים סגן וממלא מקום, ביטון על תיקי הצעירים והתעסוקה

 

כפרניק 09098888111 קואליציה מחודשת במעלות תרשיחא
ארקדי פומרנץ ושמעון בן נעים

 

ראש עיריית מעלות תרשיחא ארקדי פומרנץ ושמעון בן נעים יו”ר סיעת “ביחד ננצח” (נץ), חתמו השבוע על הסכם קואליציוני חדש – וזאת לאחר שלפני חודשיים התפרקה בסערה השותפות שהחלה כבר במערכת הבחירות והמשיכה לאחר כינון מועצת העיר החדשה.

 

במסגרת ההסכם הקואליציוני החדש שנחתם, תקבל סיעתם של שמעון בן נעים ושמעון ביטון אחריות על תיק קידום השכונות אשר במסגרתו יוקצו תקציבים ייעודיים לפיתוח ותחזוקת השכונות השונות ברחבי העיר.

מ”מ ראש העיר החדש-ישן, שמעון בן נעים, יקבל אחריות על תיק שרותי הדת אשר יאגד בתוכו, בין היתר, אירועים לציבור הדתי ואחריות על המועצה הדתית והחברה קדישא. בן נעים יחזיק גם את תיק החינוך הדתי, במסגרתו יפעל למען מוסדות החינוך הממלכתיים דתיים. בנוסף, יכהן כמ”מ יו”ר האגם ומחזיק תיק התיירות.

שמעון ביטון יהיה אחראי על תיקי הצעירים והתעסוקה.

ראש העיר, ארקדי פומרנץ: “נפעל בכוחות משולבים לפיתוחה של העיר, למען התושבים. משימות רבות עוד לפנינו”.

בן נעים פרסם פוסט ארוך בפייסבוק, בוא הוא מונה את תחומי האחריות והתפקידים אותם קיבלה הסיעה ומסיים במשפט: “בסיום טקס החתימה על ההסכם אמרתי לידידי ראש העיר ארקדי כי זהו דף חדש בעבור כולנו ואני מאחל לו ולכולנו הצלחה רבה לטובת השליחות החשובה שלקחנו על עצמנו, שליחות שכל כולה למענכם חברי תושבי מעלות תרשיחא היקרים”.

 

יש לציין כי למרות ההסכם החדש, לפי שעה אין לפומרנץ קואליציית רוב במועצת העיר, משום שגם מוטי בן דוד פוטר לפני חודשיים מתפקידו כסגן וכחבר הקואליציה.

ככל הידוע אלו חברי הקואליציה נכון לעכשיו (6 מתוך 13 חברי מועצת העיר):

לנו:  ארקדי פומרנץ ולידיה רזניקוב.

ביחד ננצח: שמעון בן נעים ושמעון ביטון.

תרשיחא מאוחדת: נחלה טאנוס וחמד נעים.

 

בראיון לאחר הבחירות אמר פומרנץ כי בכוונתו לעבות את הקואליציה העירונית במעלות תרשיחא

 

 


תגובה אחת

  1. שי סיני וילוז'ני הגב

    מאחל הצלחה ושגשוג למעלות בראשות קואליציה יציבה ונחושה

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן