נפרדים בקפסולות


מתנדבי השירות הלאומי במעלות תרשיחא נפרדים מהעיר * מרינה רוזנר: חברי צוות לכל דבר * אמיר אבקסיס: עשיתם עבודה מדהימה * ארקדי פומרנץ: להיות בצד הנותן

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-07-26-at-16.11.32-scaled נפרדים בקפסולות
ארקדי פומרנץ עם מתנדבי השירות הלאומי במעלות תרשיחא

 

 

מעלות תרשיחא נפרדה מבני ובנות השירות שליוו אותה בשנתיים האחרונות. הצעירות והצעירים, ביניהם גם מורות חיילות, הגיעו ללשכת ראש העיר, ארקדי פומרנץ, ב”קפסולות” וסיפרו על העשייה שלהם עם מחלקת הנוער ורשת המתנסים בעיר – וקיבלו שי צנוע ותעודת הוקרה על עשייתם בעיר.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-07-26-at-16.11.32-1-scaled נפרדים בקפסולות
עיריית מעלות תרשיחא: נפרדים בקפסולות

 

מנכ״לית רשת המתנ״סים מרינה רוזנר: ״מבחינתנו, בני ובנות השירות, אתם חברי צוות לכל דבר בחינוך הלא פורמלי. אתם יודעים לקחת אחריות והתרומה שלכם מבחינת העבודה שנעשית היא מאוד משמעותית לעיר. אנו מקווים שאתם יוצאים מכאן אחרי שהכרתם את מעלות-תרשיחא ותפיצו את הבשורה. מבחינתנו תמיד תהיה פינה חמה אליכם ואתם מוזמנים להגיע לבקר. המון תודה בשם רשת המתנסים״.

מנהל מחלקת הנוער אמיר אבקסיס: ״כל פעם הפרידה מוזרה כי עד שהופכים למשפחה צריכים להיפרד, במיוחד השנה. יצרנו מחלקה מגובשת ובאמת עשיתם המון, לא היו לכם ימים משעממים פה. צוות מסור שעובד מהלב והמבחן האמיתי הם הנוער ואין ספק שעשיתם עבודה מדהימה”.

ראש העיר ארקדי פומרנץ: ״יש שלב בחיים שמסיימים איזשהו פרויקט או נושא, אבל מה שחשוב הוא מה תיקחו איתכם לשלב הבא. אני מרגיש שיש פה הדדיות, עשיתם מהלב ולא מובן מאליו שאדם מקדיש זמן בשירות יותר ממה שהמדינה נותנת לו.  אני רוצה להודות לכם בשם העיר ובני הנוער, העברתם ערך חינוכי מדהים לבני הנוער שלנו. נהניתי לראות את השילוב של הנוער איתכם בקורונה, תרמתם ונתתם ובאופן אישי אני מאחל לכם תמיד להיות בצד הנותן״.

 

צילומים: עיריית מעלות תרשיחא

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן