מת”ש בקואליציה


יוגב אפוטה סגן ראש העיר בתואר * יורי קוצ’ר משנה לראש העיר בתואר

 

כפרניק 201812102 מת"ש בקואליציה
עיריית מעלות תרשיחא לאחר הבחירות. צילום: שלמה שרביט ארכיון

 

לאחר ימים רבים של “שמועות”, עכשיו זה רשמי: סיעת מת”ש (מעלות תרשיחא שלנו) נכנסה לקואליציה בעיריית מעלות תרשיחא, המונה עכשיו שמונה חברים, מתוך 13:

לנו: ארקדי פומרנץ ולידיה רזניקוב.

ביחד ננצח: שמעון בן נעים ושמעון ביטון.

תרשיחא מאוחדת: נחלה טאנוס וחמד נעים.

מת”ש: יורי קוצ’ר ויוגב אפוטה.

רק לפני ימים ספורים נחתם הסכם קואליציוני חדש עם סיעת ביחד ננצח (נץ). שמעון בן נעים ושמעון ביטון, חזרו לקואליציה אותה עזבו לפני מספר שבועות.

 

בבחירות לעיריית מעלות-תרשיחא עמד שלמה בוחבוט בראש סיעת מת”ש שזכתה זכתה בשני מנדטים: בוחבוט וקוצ’ר. לאחר התפטרותו של בוחבוט, הצטרף במקומו למועצת העיר יוגב אפוטה, מספר 3 ברשימה.

אפוטה פרסם כי החתימה על ההסכם הקואליציוני, התאפשרה לאחר שדרישות הסיעה התקבלו על הצד הטוב ביותר.

המינויים העיקריים שקיבלה הסיעה: יורי קוצ’ר ימונה למשנה לראש העיר בתואר, יוגב אפוטה ימונה לסגן ראש העיר בתואר (שניהם ללא שכר).

הסיעה גם תחזיק בתיק תרבות תורנית, תיק ספורט ומ”מ יו”ר עמותה עירונית לקידום ספורט הישגי, מ”מ מחזיק תיק קליטה ויו”ר ועדת קליטה, חבר בדירקטוריון החברה הכלכלית, חבר בדירקטוריון אגם מונפורט, חבר בוועדת קליטת עובדים בכירים, חבר בוועדת תכנון ובנייה, חבר בוועדת הנחות וחבר בוועדת חינוך.

 

ראש העיר, ארקדי פומרנץ, בירך את חברי סיעת מת”ש על הצטרפותם לקואליציה. ואמר כי יחד עם יתר חברי הקואליציה תימשך את תנופת העשייה למען תושבי העיר.

 

כפרניק 4444467 מת"ש בקואליציה
תוצאות הבחירות לעיריית מעלות תרשיחא

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן