הפגנות הכיכרות


הוועד העממי תרשיחא מתנגד לשלב ג’ בכפר ורדים
מערכת כפרניק
תימשך מחאת תושבי תרשיחא כנגד שלב ג’ בכפר ורדים
כפרניק PA060064 הפגנות הכיכרות

 

לאחר הגשת ההתנגדויות הפרטניות והכלליות כנגד בנייתו של שלב ג’ בכפר ורדים במתכונת הנוכחית החליט הוועד העממי של תושבי תרשיחא על צעדי מחאה ציבוריים נוספים. לדברי נאהי גדעון, נציג הוועד העממי, צעדים אלו נועדו על מנת לייצר לחץ על מקבלי ההחלטות ובמטרה להעלות את המודעות אצל תושבי תרשיחא והאזור כולו לסכנה הטמונה לתושבי כפר ורדים ותרשיחא בבנייתו של שלב ג’.
כפרניק של PA060007 הפגנות הכיכרות
לדבריו, הצעד הבא שמתוכנן הוא "הפגנות הכיכרות" בו מתכננים אנשי הוועד העממי להפגין מדי שבועיים בכיכרות השונות בכפר ורדים ותרשיחא. ההפגנה תכלול הרמת שלטי מחאה כנגד שלב ג’.
השבוע, ביום שישי 12/11/10 בשעה 14:00, תיערך הפגנת הכיכרות הראשונה בשתי הכיכרות בתרשיחא כשהתכנון הוא להפגין בעוד שבועיים בתוך כפר ורדים. ההפגנות באישור וברישיון המשטרה.
"נמשיך בצעדי המחאה עד שמקבלי ההחלטות יגיעו להחלטה בהקמת וועדת גבולות בין מעלות תרשיחא וכפר ורדים שמטרתה החזרת שטחים משטח שיפוט כפר ורדים לשטח שיפוט מעלות תרשיחא כדי שישמשו את הכפר תרשיחא לבנייה עתידית", אומר גדעון.
 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  מתרשיחא
  קריאה לתושבי כפר ורדים להצטרף למאבקנו הצודק.למען עתיד אזורנו חייבים לצמצם את המפלצתיות של שלב ג

 2. אורח/ת הגב

  האיומים מתרשיחא כלפי כפר ורדים מתגברים מיום ליום
  האיומים מתרשיחא כלפי כפר ורדים מתגברים מיום ליום
  אם הם יפגינו אני מתוך חשש לא נוסעת יותר לתרשיחא
  אפסיק לקנות שם דברי מזון
  חבל – הווארי דווקא נחמד

 3. Rivki הגב

  למה בוחבוט שותק?
  למה בוחבוט שותק?

 4. אורח/ת הגב

  אני מציע לקבל אותם בפרחים תנו להם להוציא קיטור
  תנו להם להוציא קיטור ,לוזר נשאר לוזר ,שישחקו עם עצמם ,הם טובים בזה ,אני מציע שהמערכת לא תהיה במה להסתה לאומית – זה מה שהם מחפשים –כותרות!!! ואת זה אנחנו צריכים למנוע ,

 5. מתרשיחא הגב

  אני פשוט נדהם מהתגובות כאן
  בקשתנו היא בסך הכל לשנות את תוואי שלב ג ושלא יחסום את תרשיחא ואתם מסיתים את הדיון למקומות אחרים בכלל.כגון החרמת עסקים ותנו להם קיטור.אנחנו רוצים המשכיות לכפר תרשיחא.אם יש לכפר ורדים לאן להתפחת,למה דווקא לכיוון תרשיחא ולא לכיוונים אחרים?.??אבל כנראה שההתלהמות שקיימת במדינת ישראל כלפי הערבים איננה מאפשרת לכם לדון בנושא באוםן ענייני

 6. אורח/ת הגב

  תפדלו
  אנשי תרשיחא הנכבדים. האג’נדה שלכם על שלב ג’ היא לא שלנו. אנא תרדו מאיתנו, אנו אל הכתובת. אתם רוצים לעשות תהלוכות, תפדלו, רק אל תצפו למחיאות כפיים ולחיבוקים. אם המאבק שלכם זה בתהלוכות, אז חבל על הזמן. לא תשנו כלום בשלב ג’, ורק תתנו פתח לקיצוניים משני הצדדים להלהיט אש מיותרת. בסרט הזה כבר היינו ב- 2000, ורבים מתרשיחא נפגעו על לא עוול בכפם. זה מה שאתם רוצים? זה מה שאתם צריכים?
  הדמגוגיה הזאת ערבים-יהודים לא עובדת, תנסו משהו מועיל יותר, בונה ונושא תוצאות מעשיות.
  כל מה שתשיגו בדרך זו הוא רק שנאה ואש, וכבר הבנו שחלק מההנהגה שלכם מובילה לשם, כי היא חושבת, בטעות, שככה מנהלים מאבק. אז ככה לא מנהלים מאבק, בייחוד שהמפסידים היחידים בסיפור בסוף זה אתם, ורק אתם.
  לא חארם?

 7. אברום רותם הגב

  תזכורת קלה…. “מתי הם ילמדו”?
  לא נותר לי אלא לצטט מילה המילה את מה שכתבתי לכתבה הראשונה בנושא ” לסכנה הטמונה לתושבי כפר ורדים ותרשיחא בבנייתו של שלב ג'” מה- 8/10/11:
  —————
  תכלס אין ספק שהדבר הכמעט יחידי שישיגו הוא הגבהת חומת איבה ושנאה בינינו ואני כבר חוזה “משט” כזה או אחר למען הקיפוח האמיתי והמדומה , שיעבור ברחובות כפר ורדים… וכבר היו דברים מעולם באוקטובר 2000, וכנראה שום דבר לא נלמד מאז.
  ההפסד, מן הסתם היה אז, ויהיה קודם כל של תושבי תרשיחה, גם ובייחוד אנשי מסחר ושירותים שאין להם יד ורגל במאבק הנוכחי. בכל מקרה ידינו (תושבי כפר-ורדים) קצרה מלהושיע.
  ראו הוזהרנו!
  —————–
  ואכן, הנה זה בא, כמו גם המפסידים מראש. כואב, עצוב וכנראה בלתי נמנע…

 8. אורח/ת הגב

  תרשיחא וההפגנות
  חבל שהתושבים בישוב הסמוך נזכרים כל פעם מחדש להכריז באזננו כמה הם מסכנים כפר ורדים מיומו הראשון היה פרוש על השטח מכביש תפן ועד עין יעקוב שום דבר לא השתנה אולם בכל פעם שמגישים תוכנית אנשי תרשיחא מולהטים על ידי גורמי פוליטיקה ואחרים לצאת להפגנות הטענה המגוחכת שכפר ורדים חושם את התפתחות מעלות תרשיחא ביסודה דמגוגיה נמוכה יש לתושבי תרשיחא להתישב בגבעת האורנים ובעוד מקומות בתחומי השיפוט של העיר גם על סמך הלישכה המרכזית לסטטיסטיקה יש לתושבים לאן להתפתח חבל שהאנשים הטובים נגררים אחרי מחררי ריב ופולטיקאים קטנים

 9. אורח/ת הגב

  טענות שווא
  תזכורת לתושבי תרשיחה והמסיתים.לפני עשר שנים קיבלתם 500 דונם מכפר הורדים ועוד 350 דונם ממעלה יוסף +עתודות קרקע של מעלות תרשיחה . לפני 37 שנים ההפגנות של תושבי מעיליה נגד הקמת מצפה הילה.לנאהי גידעון אני מציע לך להירגע ולהרגיע את תושבי תרשיחה.
  כנראה השפה היחידה שאתם מבינים זה לפגוע בכיס שלכם.
  לסיוםריח חריף של לאומנות באוויר נודף ממכם.

 10. אורחת הגב

  אנשי תרשיחא – תפנו בטענות לראש העיר שלכם
  לאנשי תרשיחא יש והיה לאן להתפתח – כולל שכונת יפה-נוף וגבעת האורנים. הבעיה האמיתית של אנשי תרשיחא אינה כפר-ורדים אלא מעלות: ראש עירית מעלות – הוא המצר צעדי תושבי תרשיחא, ואינו מאפשר להם הקמת שכונות בקרקעות שבשטח העיריה.

 11. אורלי הגב

  “בדם ואש נכבוש את אדמות כפר-ורדים”
  זו היתה הקריאה של חלק מהמפגינים בהפגנה הקודמת של אנשי תרשיחא בשטח כפר-ורדים. ההפגנה ההיא, שבראשה עמד מר הווארי, כללה שרפת צמיגים וחסימת חלק מהרחובות הקטנים שבשלב א’. אני מציעה שלא נשכח את זה.
  אחר-כך, לאחר שאנשי כפר-ורדים החרימו את הסוחרים בתרשיחא, בא ועד צעירי תרשיחא לכפרנו, וחלק פרחים לתושבים, בנסיון פיוס.
  אני מציעה, ששני הצדדים ישמרו שלא להלהיט את הרוחות. כמו-כן אני מציעה לתמימים להתעורר: ויתור על אדמות שלב ג’ לא יביא פתרון לתושבי תרשיחא – משום שברור שמר בוחבוט ישמח לספח את השטח הזה למעלות, עבור אנשי מעלות ולא עבור אנשי תרשיחא.

 12. אורח/ת הגב

  מזכיר לי את קבוצת הלאומנים אל ארד
  למגיבה מס 2 שאומרת שאם תהיה הפגנה היא לא תקנה בתרשיחא.אנכבר חודשיים לא נכנס לתרשיחא לא לסופר לא למסעדה לא קונה חמרי בניין אצל חדד לא הולך לטיפול שיניים לא קונה פלאפל לא קונה בגדים לא קונה מחברות ולא רוכש יותר דברי אלקטרוניקה – נמאס מהאיומים – מזכיר לי את קבוצת הלאומנים אל ארד

 13. נאהי גדעון -תרשיחא הגב

  כל התגובות של איש אחד ואני מניח שהוא בעל תפקיד במועצה
  אם אתה רוצה לנהל דיון ענייני אתה יכול להתקשר 0503072807 ,נאהי גדעון ולא להתחבא מאחורי תגובות וסיסמאות חסרות תוכך.תבוא ללמוד את האמת.ואגב נפגשנו עם אנשים מכפר ורדים ובתכנון להיפגש עם רבים כדי להסביר להם את עמדתנו ולא להיתפס לסיסמאות כגון לאומנות וכולי.

 14. איציק שבתאי הגב

  הפגנות
  הפגנה היא כלי ביטוי עניני של כל אזרח בתנאי שהיא נערכת על-פי החוק. זכותם של תושבי תרשיחא להפגין בכל נושא שהוא. אני מרשה לעצמי להניח כי חלק מאלו המתנגדים כאן להפגנת תושבי תרשיחא (שכדאי להזכיר שהם אזרחים שווי זכויות) רואים דווקא בעין יפה את הפגנות הימין בכפרי הערבים וגם להיפך.
  ובאשר לאיום בחרם צרכנים – הוא מצביע יותר מכל על אופי המאיימים כי הכסף חשוב בעינייהם יותר מעקרונות. וכבר היו מי שהאשימו את היהודים בתכונה זו.

 15. דנה א הגב

  כולנו באותה סירה
  במילא כל האזור נהיה קונגלומרט עירוני אחד.
  מה ההבדל אם אתה גר בשלב ב’/ג’ של כפר ורדים או בשכונה הדרומית של תרשיחא? בעוד 20 שנה אף אחד לא ידע היכן מתחילה מעלות , היכן מסתיימת כפר ורדים ןאיפה תרשיחא. הכל יהיה גוף גדול אחד. תושבי תרשיחא מוזמנים לקנות מגרשים בשלב ג’ של כפר ורדים ולגור בכיף. ( רק לשלם ארנונה יותר גבוהה…).

 16. איל הגב

  נהאי -תחזור מהר למסעדה !!!!!!!!!!!!
  בחרת לטפס על הר גבוה מידי !!!!!!!!

 17. דואג לגליל הגב

  המציאות שוב מכה בפנים
  תמשיכו לקנות בתרשיחא
  תמשיכו לפרנס אותם והם ימשיכו לתלות דגלי אש”ף ולצחוק עלינו

  איזה עם אנחנו

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן