אתר חדש לאמני כפר ורדים


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
כתב א-לה כפר

כל אמן בכפר ורדים זכאי לרישום באתר בקטגוריה המתאימה

כפרניק  ויוצרים_2 אתר חדש לאמני כפר ורדים

 

בימים אלה מוקם אתר חדש שיאגד שתוכו את כל אמני כפר ורדים. האתר נבנה במסגרת שיתוף פעולה בין הוועד המנהל של אמני הכפר לבין "אשכול" (מו"ל א-לה כפר). במסגרת שיתוף הפעולה זכאי כל אמן בכפר ורדים לרישום באתר בקטגוריה המתאימה לו. הרישום כולל את כל פרטי האמן, פירוט קצר עליו ועל עבודתו, פרטי קשר וקישור לאתר האינטרנט של האמן. הרישום הבסיסי הוא ללא תשלום ואינו מותנה בדבר.
אמנים שירצו בכך יוכלו לקבל "מיני-סייט" הכולל דף כניסה מעוצב ושתי גלריות להצגת עבודותיהם במחיר נוח במיוחד, או הקמת אתר אינטרנט מלא בתנאים מיוחדים. האתר יפעל בכתובת האינטרנט www.kvart.co.il, וכבר בשבוע הבא ניתן יהיה לגלוש ולהתרשם מהדפים הראשונים.
אמני הכפר מוזמנים להעביר פרטים למייל pnay@pnay.co.il. המעוניינים במיני-סייט או באתר יכולים לקבל פרטים במשרדי אשכול.
במסגרת ההתארגנות המחודשת של אמני הכפר עובר הצריף הירוק מהפכה, שתכלול גם מציאת שם חדש. המקום ימשיך לשמש כמרכז מכירות של עבודות אומנים מהכפר ומהסביבה ומוקד מידע למבקרים. את המקום ינהלו אומנים שהתאגדו לצורך זה ומייצגים את כלל האומנים המעוניינים בכך.
 
לצורך מציאת שם הכריזו האמנים על תחרות, והשם שייבחר יזכה את ממציאו בקופון קנייה נאה בחנות המחודשת. הצעות לשם חדש יש לשלוח עד סוף חודש פברואר לכתובת הדואר האלקטרוני zipikfar@yhaoo.com, או בטלפון לציפי 054-3007183.
החנות, מעריכים בוועד המנהל, תיפתח מחדש לקראת האביב.

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן