תודה לד”ר שלומית סביר

אחרי 17 שנה במרפאת כללית כפר ורדים פרשה ד"ר סביר לגמלאות * התוכניות: לטייל


 

ד”ר שלומית סביר, רופאת המשפחה האהובה של רבים מתושבי כפר ורדים, פרשה לאחרונה לגמלאות. אם תרצו לפגוש אותה, תצטרכו לעקוב אחרי טיוליה בעולם.

 

כפרניק SS2-scaled תודה לד"ר שלומית סביר
ד”ר שלומית סביר יוצאת לגמלאות

 

ד”ר סביר (67) מנוה זיו, לא חלמה להיות רופאה ובחרה ללמוד רפואה בשל אהבתה הגדולה ללימודים ולהעשרת הידע שלה בתחומים מגוונים. את לימודי הרפואה סיימה באוניברסיטת באר שבע שבנגב ולאחר התמחות ברפואת המשפחה בבי”ח רמב”ם ובמרכז רפואי כרמל מקבוצת כללית, החליטה באופן מפתיע לקחת הפסקה ולצאת לטייל בעולם.

במשך 3 שנים טיילה במזרח הרחוק, אוסטרליה ודרום אמריקה וכשחזרה החליטה לשים את ליבה ברפואת הקהילה ומאז ועד לפרישתה עבדה במרפאות מגוונות ברחבי כללית מחוז חיפה וגליל מערבי: משגב, עין המפרץ שלומי, מרפאה עצמאית בנהריה וב-17 השנים האחרונות  במרפאת כללית כפר ורדים. במהלך השנים התמקצעה בתחומים רבים, ביניהם טיפול בכאב, קשב וריכוז והוספיס בית.

  

ד”ר סביר: אני מאוד אוהבת את הקשר האישי עם המטופל ומאמינה שכל מטופל הוא שונה וייחודי ויש להתאים לו תוכנית טיפולית המתאימה לו.  בעיני המטופל צריך להרגיש בנח עם רופא המשפחה ותפקידו של הרופא אינו רק לאבחן ולתקן בעיה, עליו ללוות את המטופל, להסביר לו את התהליך ולהרגיע. שמחתי להכיר משפחות רבות לדורותיהן, אני מאחלת למטופלים שלי: שימרו על בריאותכם, זכרו לחיות את החיים ולעשות מה שאוהבים”.

מה התכניות לפנסיה?

“לטייל כמובן. מתוכנן טיול למרוקו, מונטנגרו ויעדים נוספים בדרך”.

בנוסף, ד”ר סביר מתכננת להמשיך את התנדבותה במרפאת “ואהבת” שמטפלת בחסרי מעמד ללא ביטוח רפואי, “זו שליחות לעזור להם ולטפל בהם ככל שניתן”, היא מוסיפה.

 

כפרניק SS1-scaled תודה לד"ר שלומית סביר
ד”ר שלומית סביר: בפנסיה אטייל בעולם

 

הנהלת כללית במנהלת אשר בראשותה של הד”ר ליעד ורדי: “אנו מבקשים להגיד תודה גדולה לד”ר סביר על שנים של נתינה, אכפתיות ואחריות אמיתית לבריאותם של מטופלי הכללית בכפר ורדים. היותך רופאת המשפחה של רבים מתושבי הישוב במהלך מספר דורות אפשרה מתן רפואת משפחה מקצועית שעליה התחנכו לא מעט מתמחים. זה הזמן לאחל לך יציאה מוצלחת לגמלאות, שתיהני ותמצאי נחת בכל מה שתבחרי לעשות”.

לאחר פרישתו לגמלאות של ד”ר זאב קלינסקי לפני כשנה, סגל מרפאת כללית כפר ורדים מבוסס על הכח הנשי: רופאות המשפחה ד”ר נטע וייס, ד”ר לורה נאסר וד”ר ירדן ברנדשפט גורפינקל; רפואת ילדים ד”ר עדי בן זאב; שירותי סיעוד האחות נג’ר מרים ואנה ניידיץ; ושירותי משרד בניהולה של ענבל נקר. בנוסף, ניתן לקבל במרפאה שירותי רפואה מקצועית בתחומים העור ונשים.

 
2 תגובות

 1. אילנה הגב

  בהצלחה לצות הצעיר והרענן במרפאה
  בריאות ואהבה לשלומית
  וניפגש היכנשהו בחול…..

 2. אריה ברן הגב

  ד”ר שלומית סביר היקרה,
  תודה רבה רבה על טיפולך המסור והמקצועי לאורך שנים רבות.
  תבורכי ותיהני משעות הפנאי המרובות שיעמדו לרשותך.
  באהבה.

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן