שר החוץ במרכז הרפואי לגליל


גבי אשכנזי: גדלתי בצפון, מאז שהייתי חייל צעיר ועד לפיקוד צפון. טיפול איכותי ויכולת רפואית ברמה גבוהה משפיעים על מורל התושבים

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-10-22-at-16.25.32-scaled שר החוץ במרכז הרפואי לגליל
ברהום, אשכנזי ודוידוביץ במרכז הרפואי לגליל

 

שר החוץ, רב-אלוף מיל. וח”כ גבי אשכנזי, ערך היום ביקור במרכז הרפואי לגליל בנהריה. הוא קיבל סקירה ממנהל המרכז, פרופ’ מסעד ברהום, שהציג בפניו את תמונת המצב הנוכחית עם שלוש מחלקות קורונה, בהן מאושפזים 45 חולים מאומתים.

 

 

 

אשכנזי סייר במחלקת הקורונה כתר מונשמים, בה מאושפזים בין השאר 11 חולים קריטיים (מונשמים ועל סף הנשמה). שר החוץ שוחח עם הצוותים ואמר להם: “באתי לכאן כדי לחזק אתכם ולומר לכם שאתם החיילים והחיילות שנמצאים בקו החזית, ושאתם עושים עבודה נפלאה. אני מבקש להגיד לכם תודה בשם הממשלה ואזרחי מדינת ישראל.

“אני מודע לחשיבות העצומה של בית החולים בנהריה, שנמצא 10 ק”מ מהגבול עם לבנון. מרגש אותי להיות כאן. גדלתי בצפון, מאז שהייתי חייל צעיר ועד לתפקידי כאלוף פיקוד צפון, ואני יודע עד כמה טיפול איכותי ויכולת רפואית ברמה גבוהה משפיעים על מורל התושבים”.

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-10-22-at-16.25.33-scaled שר החוץ במרכז הרפואי לגליל

 

בשיחה שערך עם פרופ’ ברהום אמר אשכנזי, כי התרשם מאוד מהתפתחות המרכז הרפואי, כמו גם מהעוצמה האנושית ומרוח ההתגייסות של העובדים.
בביקור השתתפו גם ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, ראש מועצה אזורית מטה אשר, משה דוידוביץ’, ומנכ”לית אשכול רשויות גליל מערבי, יעל רון.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-10-22-at-16.25.34-scaled שר החוץ במרכז הרפואי לגליל

 

 

צילומים: רוני אלברט

 


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן