נערכים להסלמה

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית: בחרום נפעיל 34 מרפאות אחודות לכל קופות החולים * רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי: נרכשו גנרטורים, מכשירי טלפון לווייני ועוד


 

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, שהשתתף בחודש שעבר בתרגיל לאומי של משרד הבריאות בנושא היערכות קופות החולים להסלמה בצפון, מעדכן על תוכנית המחוז להפעיל כ-34 מרפאות אחודות, שכבר היום מוכנות ומצוידות. תפקיד המרפאות בשעת חרום להעניק שרות לכלל התושבים ללא קשר להשתייכות לקופת חולים כזו או אחרת.

 

כפרניק MAKLL-scaled נערכים להסלמה
כללית חבצלת כרמיאל

 

לדברי נודלמן, הנהלת המחוז פועלת כל העת כדי להיערך למצב של הסלמת הלחימה בגבול הצפון. בשיתוף פעולה עם גורמי הביטחון והחירום. כל הגורמים מוודאים שהמרפאות האחודות יהיו ממוגנות ומאובזרות ויוכלו לתמוך בעת הצורך ולהעניק שרות רפואי לתושבי האזור.

לצורך כך, מתבצעות במחוז הכנות מגוונות לרבות הדרכות לצוותים שיתפעלו את המרפאות האחודות בשעת חירום, רכישת גנרטורים במאות אלפי שקלים, שהותקנו בחלקן, השלמת אבזור, ציוד ומכשור רפואי, כך שבשעת חרום תהיה יכולת לספק שרות רפואי יציב ומתמשך.

רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי של המחוז: “המערך הלוגיסטי עיבה את מלאי הציוד הרפואי וכלל הציודים הנדרשים לתפעול מלא של המרפאות. הצטיידות זו תאפשר לנו לספק טיפול רפואי איכותי גם במקרה של מלחמה בצפון, כאשר הביקוש לשירותי רפואה עשוי לגדול באופן משמעותי.  כמו כן  נרכשו טלפונים ניידים ייחודיים וכן מכשירי טלפון לווייניים למקרה של נפילת רשת האינטרנט”.

 

  

לידיעת הציבור מרפאות אחודות באזורכם:

כרמיאל גבעת רבין, כרמיאל חבצלת, משגב ומורשת.

מרפאות נוספות במחוז: ואדי צלמון, סחנין, עראבה, שעב, תמרה, בענה מג’ד אל כרום, בית ג’אן, ירכא, כפר יאסיף, מעלות, גרנות, מכר ג’דיידה, שלומי, נהריה יוספטל, עכו קוטב, עכו עמידר, רכסים סביון, שפרעם, טירת כרמל מערב, יוקנעם עמק השלום, דלית אל כרמל.

מרפאות כללית בחיפה: בונן, רוממה (בנימין בראון) ונווה דוד.

מרפאות כללית בקריות: קרית ים צפון, קרית ים רסקו, הרמן, קרית שמריהו, לב הקריה.

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן