לא לעולם חוסן


כתב אישום נגד צעיר ממושב חוסן: סחר וגידול קנאביס

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-10-25-at-13.52.37-scaled לא לעולם חוסן

 

 

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד תושב מושב חוסן הוגש בבית המשפט השלום בעכו, כנגד צעיר בן 23 ממושב חוסן שנמצא כמגדל קנאביס בביתווכן עוסק במסחר בסמים. לאחר דיון בבקשת המעצר הורה בית המשפט על מעצרו עד להחלטה אחרת.

מהמשטה נמסר, כי במסגרת פעילות יזומה, עלה חשד כי בן 23 ממושב חוסן מגדל סמים בביתו. בעקבות החשד בוצע לפני למעלה מחודש חיפוש בביתו. במהלך החיפוש אותר בחדרו של הנאשם, אוהל שחור ובתוכו שתיל של קנאביס, מאוורר ותאורה. הנאשם עוכב  לחקירה ממנה עלה החדש כי גם סוחר בסמים, ונפתחה גם חקירה הסמויה.

במהלך החקירה עלה, כי אכן, הנאשם סוחר בסמים מסוג “קנאביס” מביתו במושב באמצעות הטלפון הנייד והודעות וואטסאפ ללקחותיו, שאת רובם הכיר בבית הספר ובקורס הכנה לצה”ל. , היו מגיעים לביתו על מנת לבצע את הרכישה.

החקירה העלתה, כי הנאשם סחר עם 9 “לקוחות” במספר הזדמנויות שונות, כאשר היו מגיעים לביתו לאסוף את הסם ומעבירים את התשלום באמצעות יישומון “ביט”.

לפני כעשרה ימים נעצר הנאשם בביתו, כאשר בסמוך למיטתו נמצאו סמים לצריכה עצמית. הוא נחקר, וכאמור, הוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות של סחר בסם מסוכן, קשירת קשר לביצוע פשע והחזקת סמים לצריכה עצמית.

בתום חקירה אינטנסיבית הועבר חומר החקירה לחטיבית התביעות של משטרת ישראל אשר הגישה כנגד הנאשם בבית משפט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של סחר בסם מסוכן, קשירת קשר לביצוע פשע והחזקת סמים לצריכה עצמית.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-10-25-at-13.52.37-1-scaled לא לעולם חוסן

 

צילום: משטרת ישראל


תגובה אחת

  1. מעבדת סמים באלקוש | כפרניק הגב

    […] 25/10/2020 17:33 לא לעולם חוסן […]

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן