ביקור נשיאותי בשלומי

נשיא המדינה: ניכרת תחושת האופטימיות והעשייה * ראש מועצת שלומי: הזדמנות להציג את המרקם האנושי על שלל גווניו


 

הבוקר (שלישי, 17.01.23) ביקרו בשלומי נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג ורעייתו מיכל הרצוג.

ראש המועצה המקומית שלומי גבי נעמן ורעייתו נורית נעמן, קיבלו את פני הנשיא בבניין המועצה ביחד עם  מקהלת בתי הספר ותלמידי בית ספר בן- צבי שלומי ובי”ס הרב מיימון – אשר הוסיפו לאווירה החגיגית בשירה ונגינה מרגשת. הרב שלמה דנינו בירך את הנשיא בטקס חלה מסורתי והמשיל את הלחם למהותו של המרקם האנושי בשלומי: סך המרכיבים הופך לשלם.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2023-01-17-at-17.13.27-scaled ביקור נשיאותי בשלומי
נשיא המדינה ורעייתו בביקור בשלומי

 

לאחר מכן קיים הנשיא פגישה עם חברי המועצה, בה הציג ראש המועצה, גבי נעמן, מצגת על אודות היישוב, סקר את התפתחותו, הצמיחה הדמוגרפית, אתגרים ותוכניות לעתיד. מנכ”ל המועצה, יוסף לוצ’י, הוסיף על אודות פרויקטים בתחום האנרגיה.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2023-01-17-at-17.13.26-scaled ביקור נשיאותי בשלומי
תלמידי שלומי במפגש עם יצחק הרצוג, נשיא מדינת ישראל

 

המשך הביקור הוקדש למפגש עם דור העתיד, תלמידי תיכון אורט שלומי ותלמידי מכינת ארז שלומי.

בביקורו בבית הספר והתקיים דיון פתוח בו נשאל הנשיא שאלות על ידי נציגי התלמידים אשר הפליאו בשאלות רלוונטיות וקיבלו מענה כן הנוסך תקווה וקרבה בין בית הנשיא הממלכתי לתושבי הצפון.

מנהל בית הספר, אופיר גליק, בירך את הנשיא: “אנו מקווים שביקור זה, יוסיף כוחות למאמציך האישיים בתקופה זו כדי ליצור מציאות טובה יותר, רגועה יותר ומתוקנת יותר לעם ישראל”.

  

הביקור הסתיים בארוחת צוהריים בהשתתפות מנהלי המחלקות של המועצה. מול נוף טורקיז שלו ומרגיע באתר ראש הנקרה. ראש המועצה הגיש לנשיא שי: מגילת אסתר עם הקדשה אישית.

 

 

(בשלומי מסיימים את ביקור הנשיא עם תקווה בלב. תודה רבה למקהלת בית ספר בן צבי והרב מיימון: גניה ברנצקי – מנצחת על המקהלה. צילום: דוברות שלומי)

 

הרצוג: “מיכל ואני מאושרים להיות כאן, יש משהו מיוחד בלצאת מההמולה במרכז הארץ לכאן, ניכרת תחושת האופטימיות והעשייה, מדהים לראות איך שלומי עוברת לפרק הבא ואני בטוח שהדורות המייסדים גאים מאוד. אנחנו מברכים אתכם ומודים לכם.״

נעמן: “ברצוני להודות לכבוד הנשיא על בחירתו לבקר אצלנו ביישוב. נערכנו למפגש זה ואנו שמחים על ההזדמנות הנפלאה לספר את סיפורו של היישוב ולהציג את המרקם האנושי על שלל גווניו. היה מפגש מכובד ומשמעותי עבור כלל המשתתפים, אני בטוח כי הוא הותיר רושם רב על הילדים הרכים, הבוגרים, תלמידי המכינה, עובדי המועצה ומנהלי המחלקות של המועצה. תודה למארגנים על ההפקה המרשימה ולנשיא , רעייתו וצוותו על המפגשים הנעימים, מעוררי ההשראה והכבוד הרב שהעניקו לנו”.

 

צילומים: דוברות מ.מ. שלומי

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן