אנחנו כפר כאן, בואו

7, 21 במאי: ימים פתוחים בכפר ורדים לקליטת משפחות חדשות * הקמפיין במימון משרד נגב גליל


 

כמו בבתי הספר, במכללות ובאוניברסיטאות, גם כפר ורדים הולך על קונצפט הימים הפתוחים:

במהלך חודש מאי 2021 ייערכו בכפר שני ימים פתוחים (בימי שישי, 7.5, 21.5) אליהם יוזמנו משפחות שיביעו עניין במעבר לכאן. כבר עתה ניתן להאזין לתשדירים על כפר ורדים ברדיו צפון ורדיו חיפה וכן לראות ברשתות החברתיות פוסטים המזמינים לימים אלו. בפוסטים תמונות יפות של הכפר, וסרטונים קצרים.

מהמועצה נמסר:

הכפר שלנו גדל. כפר ורדים הולך ומתפתח, תושבים חדשים מצטרפים אל הקהילה שלנו, ילדים חדשים צוחקים בגני המשחקים, כוסות קפה חדשות נמזגות, חברויות נולדות, שכנים חדשים מנופפים לשלום, המון המון התחלות חדשות ויפות.

מאחורי כל ההתחדשויות הללו יש יד מכוונת. מועצה מקומית כפר ורדים עושה כל שביכולתה לשמור על כפר ורדים כמו שאנחנו מכירים ואוהבים אותו, על חיי הקהילה שבו, על אופי השירותים הניתנים לתושבים ואיכותם, על הכפר הטובל בטבע ירוק, ועל מערכת החינוך המצוינת שלנו המהווה אבן שואבת לעוד ועוד הורים, זוגות ומשפחות צעירות המבקשים להקנות לילדיהם את החינוך הטוב ביותר שאפשר להשיג.

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-04-29-at-18.56.37-scaled אנחנו כפר כאן, בואו

 

  

 

בימים הקרובים נהיה עדים למהלך יזום הקורא לזוגות ומשפחות צעירות לבחור בכפר ורדים כבית.  ייערכו בכפר שני ימים פתוחים (בימי שישי, 7.5, 21.5) אליהם יוזמנו משפחות שיביעו עניין במעבר לכאן. כבר עתה תוכלו להאזין לתשדירים על כפר ורדים ברדיו צפון ורדיו חיפה וכן לראות ברשתות החברתיות פוסטים המזמינים לימים אלו. תראו בהם תמונות יפות של הכפר, תראו סרטונים קצרים שצילמנו כאן, עם משפחות חדשות שהגיעו להתגורר בכפר בחודשים האחרונים ומאושרות מן ההחלטה לעבור ולגור כאן. משפחות המספרות על שכנים שהפכו לחברים, על חיים טבולים בירוק וטבע, על שירותי קהילה עשירים וכמובן, על מערכת החינוך שלנו. בימים הפתוחים נפגוש את המתעניינים במארג, נשב קצת יחד, נספר, נציג ונצא גם לסיור בכפר. אל תשכחו לנופף לשלום אם נעבור לידכם.

את המהלך כולו אנחנו עושים בעזרת משרד הפרסום “לם מרגלית שפי” מחיפה ובמימון של המשרד לפיתוח הנגב והגליל.

הקמפיין כולו מתכנס תחת סיסמה חייכנית ומזמינה, האומרת “אנחנו כפר כאן, בואו”.

 

הרשמה לימים הפתוחים למתעניינים להצטרף לקהילת כפר ורדים

 

 

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן