אמנות ברחוב רותם


שתי תושבות חדשות, ליה שניידר-לוי ומיכל תבור, הצטרפו ליוזמה של עליזה כ”ץ לצביעת פחי האשפה

 

עליזה כ”ץ

 

כפרניק 20200922_175931-scaled אמנות ברחוב רותם
אמנות ברחוב רותם

 

 

ברחוב רותם נרתמים להפנינג יצירה משותפת.

הכל התחיל מפוסט ששלחתי לקבוצת הווטסאפ של רחוב רותם, ובו כתבתי שלאחרונה יש לי הזדמנות טובה לטייל עם הנכד החדש שלי ברחוב רותם וגיליתי שני פחי אשפה מצוירים. חשבתי על מבצע שכונתי לקשט את כל פחי האשפה ברחוב בציורים צבעוניים. מי שיכול יצבע בעצמו ומי שלא יקבל עזרה מאחרים. בכלל חשבתי שאפשר להפוך את הרחוב לרחוב אמנות.

בעקבות הפוסט קיבלתי מיידית תגובות חיוביות. ליה שניידר-לוי ומיכל תבור, משתי משפחות צעירות חדשות, קדמו את הרעיון ונרתמו עוד באותו יום להוביל את הפרויקט.

ליה כתבה: “חברים, אנחנו עולים על גל מגניב לגמרי. מיכל ואני ננחה הערב הפנינג יצירה ברחוב המדהים הזה! נסייע ונלמד כמה טכניקות הערב ב-18:00. מי שרוצה מוזמן להביא את הפח שלו לרחבה של הפנייה לסמטת גבעת האנטנה. תשתדלו לרוקן אותו שלא יהיה לנו ריחני מידי”. קיבלנו רשימה של אביזרים שכדאי להביא ותזכורת שהעבודה תהיה בהתאם להוראות משרד הבריאות.

 

 

כפרניק 20200922_175702-scaled אמנות ברחוב רותם

 

 

טובה פריאל התרגשה מהרעיון ומההיענות של הדיירים וכתבה: “לא להאמין איך שני פחים הצליחו להלהיב את כל הרחוב.”

ליה עוד הוסיפה: “זכות הראשונים הוא של הרחוב עצמו שנתן סוג של השראה ודחיפה בעצם היותו יפה, עצמאי, אמנותי. בדרך הזו הגענו למקום הנכון. בעיר ובבניין שבו גרנו לא יכולתי לבטא זאת ולתקשר ככה. מתחברת מאוד לחזון של עליזה לתת עוד פוש לכח היצירתי שקיים בכל אחד, בעיקר בזמנים כאלה שבהם מתכנסים פנימה ורוב הנוף הוא הבית והרחוב…”

הפעילות היתה ברוכה ויצירתית. התמונות מדברות בעד עצמן. היה מהנה מאוד. השראה גם לרחובות אחרים. כל הכבוד על היוזמה של ליה ומיכל ! תודה למשפחות הצעירות החדשות ברחוב שמפיחות רוח חדשה וצבעונית בכפר.

 

 

כפרניק 889888890 אמנות ברחוב רותם

 


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן