איחוד: הילה וחגי

לקראת הבחירות במעלות-תרשיחא: חגי וינברג מספר 2 של הילה בן אבו * עוד במרוץ: ארקדי פומרנץ ומוטי בן דוד


 

אתמול (חמישי 7/9/23) הכריזו הילה בן אבו וחגי וינברג על איחוד כוחות.

המשמעות: וינברג (שהודיע על התמודדות לפני כעשרה חודשים) מסיר את מועמדותו לראשות עיריית מעלות-תרשיחא, ומצטרף לבן אבו כמספר 2 ברשימה.

 

כפרניק 7c860cbf-6dc3-42e2-9bea-c15926d8813a-scaled איחוד: הילה וחגי
הילה בן אבו וחגי וינברג

 

עוד מתמודדים על ראשות העיר:

ראש העיר המכהן ארקדי פומרנץ.

חבר מליאת העירייה מוטי בן דוד.

 

ב-19/20 בספטמבר נסגרות סופית רשימות המועמדים לבחירות שיערכו בסוף אוקטובר 2023 – ואז נדע סופית מי המתמודדים לראשות העיר, וכן את כל הרשימות למליאת העירייה.

 

בהצלחה לכולם ובחירות טובות והגונות.

 

 


2 תגובות

  1. דוח המבקר הגב

    השעון מתקתק והזמן רץ ובעוד שבוע נסגרת רשימת המועמדים לראשי הרשויות המקומיות ובכפר ורדים הרשימה תקועה עם שני מועמדים וסיעה אחת אולי שתיים. והנשים היכן אתן? בכל פעילות בכל מועדון ובכלל רוב בעלי, סליחה בעלות העניין הרוב הן נשים. כשאני יושב במפגשי גברים חלקם הלא קטן קשובים להוראות ולמשימות שניתנות מכן, נשותיהם, בנייד. כששאלתי חבר או שניים למי הם יצביעו התשובה היא מה שאשתי תגיד. לי אין את מי לשאול אבל אני בהחלט חושב שהגיע הזמן לנשות כפר ורדים לצאת מכל מיני קבוצות “נשים בלבד” ולהירשם לפני שיהיה מאוחר. אין לי ספק שיהיו הפתעות.
    להיכנס לנעלי ראש מועצה, ראש עיר ותפקידים דומים זה קשה אבל רק להפגין, לדרוש זכויות ושוויון בלי להתייצב בצד אלה שהמחאה היא נגדן זה לא פשוט. ואם לא תעז ותצא לפחות אישה אחת למאבק על הכיסא אז אני אבקש מהנשים להפסיק לבוא בתלונות לרשויות. ולהישאר במטבח.

  2. ראש הגב

    עכשיו, אחרי שאפשר לראות בבירור מי נטול אגו ומעוניין רק בטובת העיר שנמצאת כרגע בהתדרדרות מהירה למטה ומי לעומת זאת בעל אגו ענק, גדול מהרבה מיכולתיו …בסהכ איש מחשבים פשוט, שאין קשר בינו לבין ניהול עיר, בעל שיגעון גדלות ואגו נפוח…ממליץ לכולם להפנים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן