חגי וינברג מועמד לראשות העיר

מעלות-תרשיחא: חגי וינברג מתמודד על ראשות העיר בבחירות שיערכו בעוד כשנה * כפי הנראה מול ארקדי פומרנץ, מוטי בן דוד ואולי שלמה בוחבוט


 

קצת פחות משנה לפני הבחירות לרשויות המקומיות ( יערכו ב-31/10/23) הכריז השבוע חגי וינברג כי יתמודד על ראשות העיר מעלות-תרשיחא.

וינברג, בן 51, תושב העיר משנת 1997, אב לארבעה וסב לשבעה. הוא בעל ניסיון ניהולי ברפא”ל, ראדא תעשיות אלקטרוניות, שניידר הנדסה וכיהן כשנה בתפקיד סמנכ”ל פרויקטים בעיריית מעלות תרשיחא.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-11-18-at-06.08.30 חגי וינברג מועמד לראשות העיר
חגי וינברג מועמד לראשות עיריית מעלות תרשיחא

 

 

לחגי וינברג מעורבות ציבורית ופוליטית במעלות-תרשיחא ואף היה מספר שלוש ברשימתו של ראש העיר ארקדי פומרנץ “לנו” (לעידן נקי וחדש) ובעבר מהמקורבים ביותר לראש העיר, פוליטית ואישית.

פיטוריו מהעירייה לפני כשנתיים נבעו, בין היתר, מקשיים בתקינות המכרז בו נבחר, להיעדר התקן, ליחסים בין העירייה למשרד הפנים, להשכלתו של וינברג ולנושאי שכר הנוגעים לכך. עניין זה נמצא עדיין בערכאות בין וינברגר לעירייה.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-10-12-at-13.42.11-scaled חגי וינברג מועמד לראשות העיר
ארכיון: ארקדי פומרנץ וחגי וינברג

 

במסגרת פעילותו הציבורית במעלות-תרשיחא היה וינברג ממקימי מיזם “מעלותים מבשלים למעלותים” הדואג לאספקת עשרות מנות חמות לנזקקים בכל שבת וחג. הוא גם מעורב בנושא התחדשות עירונית בעיר ופעל רבות לצמצום כריתת העצים בחורשת המימונה בעיר. הוא היה מעורב גם ביוזמה (שהחלה אבל לא התרוממה) לסקרי מחירים במעלות-תרשיחא.

כיום עובד וינברג בחברת “גל בר” בפיקוח וניהול פרויקטים גדולים וכן מנהל את הפעילות הארצית להשבת הבנים הדר גולדין, אורון שאול ואברה מנגיסטו שמוחזקים בעזה.

  

וינברג: “בשנים האחרונות העיר עברה טלטלות ונמצאת בצומת דרכים. אני סבור כי מובילי ההנהגה העתידית של העיר מעלות תרשיחא חייבים להיות בעלי ניסיון ניהולי רחב, הכרת הצרכים לפיתוח העיר, היכולת ליישם אותם, ולהצטיין בסובלנות וכבוד הדדי בין כל מרכיבי החברה. במשך השנים הטיפול בעיר הוזנח בכל התחומים, תושבי העיר משוועים לטיפול בנושאים החשובים להם ולילדיהם ועוד נושאים שמביאה לעיר ההתחדשות העירונית. הגיעה העת להצעיד את העיר קדימה, להעמיד אותה כעיר מובילה ולפתח אותה לרווחת התושבים ולטובת האזור כולו.

“בכוחי וביכולתי לעמוד בראש ההנהגה האמורה ולהוביל את העיר לפיתוח ולשגשוג בכל התחומים. אני מאמין כי העיר מעלות תרשיחא בראשותי תוכל להפוך ולהיות עיר פורחת וייחודית בצפון. יש לי את הידע, יש לי את הניסיון ואני באמת מאמין כי צריך רק לעשות”.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-11-18-at-06.13.21-scaled חגי וינברג מועמד לראשות העיר
משפחת וינברג בתמונה משפחתית חלקית

 

לפי שעה נראה כי נוסף לוינברג, יתמודדו גם ראש העיר המכהן ארקדי פומרנץ וחבר מועצת העיר מוטי בן דוד.

יתכן שגם ראש העיר לשעבר, שלמה בוחבוט, יצטרף למרוץ.

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן