פלילים. גם בחג


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

אמל"ח במעלות, תאונה של קטין ללא רישיון בסמיע-כסרא, הימורים בכרמיאל וסמים בדיר אל אסד

כפרניק WhatsApp Image 2018-04-01 at 19.15.51 פלילים. גם בחג

אמל"ח במעלות, תאונה של קטין ללא רישיון בסמיע-כסרא, הימורים בכרמיאל וסמים בדיר אל אסד

 

* מתחנת משטרת מעלו"ת נמסר כי בחיפוש שנערך על ידי שוטרי התחנה אצל קטין תושב מעלות נתפסה כמות גדולה של אמצעי לחימה השייכים לצה"ל: פצצת מרגמה, רימון תרגול צה"לי ותחמושת רבה מסוגים שונים. הקטין נעצר ובחקירתו הודה כי גנב את התחמושת מבסיס של הצבא במהלך טיול. כנגד החשוד יוגש כתב אישום.

* עוד נמסר מהתחנה על פעילות מהירה ומקצועית לעצירת חשוד בפריצה המתחבא בשיחים סמוך לזירת הפריצה. לאחר חקירה מקיפה של התחנה, יוגש כנגד החשוד כתב אישום חמור בגין פריצה לבית.

* שוטרי התחנה גם ביצעו לאחרונה פעילות יזומה כנגד תופעת השוהים הבלתי חוקיים. במהלך הפעילות נעצר לבדיקה רכב ובו שני שב"חים תושבי השטחים. כמו כן נעצר המסיע של השוהים, רכבו הוחרם ונעצר גם מעסיקם של החשודים. מעצרם של השוהים הבלתי חוקיים הוארך בבית המשפט והוגש כנגדם כתב אישום. בהמשך יוגשו כתבי אישום חמורים כנגד המסיע והמעסיק.

 

 

כפרניק WhatsApp Image 2018-04-03 at 13.30.51 פלילים. גם בחג

 

 

 

* בתחילת השבוע אירעה תאונת דרכים קשה ביציאה מהכפר סמיע לכוון כיסרא. קטין בן 16 אשר נהג ברכב פרטי ללא רישיון נהיגה, איבד שליטה ונכנס בעמוד חשמל. הקטין נפגע באורח קשה ופונה לבית  החולים בנהריה. שוטרי משטרת ישראל הגיעו למקום, הרחיקו סקרנים וסגרו את הזירה.

 

* ממד"א מרחב אשר נמסר השבוע על קלנועית שהתהפכה בפקיעין. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח נהריה שלושה פצועים בהם: ילדה כבת 3 וחצי במצב בינוני עם חבלת ראש ושני פצועים קל.

 

*  משטרת ישראל פשטה על שני בתי עסק שהפעילו מועדון הימורים בלתי חוקיים בכרמיאל: ברחוב החרושת ובשדרות קק"ל. המפעילות בשני המקומות  באמצע שנות השלושים לחייהם – עוכבו לחקירה ונפתח נגדם תיק פלילי.

ערכות המחשב (19) והמסכים (26) ושאר הציוד נתפסו ובכוונת המשטרה לבקש את חילוטם בסיום ההליך המשפטי לטובת מוסדות חינוך בעיר כרמיאל. זוהי הפשיטה השמינית על מקומות הימורים בלתי חוקיים בעיר כרמיאל והסביבה שמבוצעת מתחילת השנה.

 

* במבצע יזום של משטרת ישראל נעצרו שלושה תושבי דיר אל אסד שסחרו בסמים מסוכנים מסוגים שונים (גראס, חשיש ואקסטזי). נמצא כי הנאשמים (23, 19 ו-17) נהגו למכור את הסמים המסוכנים בעיקר לתושבי הכפרים  בסביבה, והוגשו נגדם כתבי אישום ובקשות למעצרם עד תום ההליכים. המעצר נערך בעקבות  חקירה סמויה של מספר חודשים בתחנת המשטרה במג'ד אל כרום.

* ולא רק פלילים. לפני מספר ימים נערך "יום קהילה" בתחנת מעלו"ת: במסגרת יום המעשים הטובים בכפר הילדים בחורפיש שאורגן על ידי השוטרים הקהילתיים של הכפר. במהלך היום זכו הילדים לתצוגה של חבלן משטרתי, יחידת הפרשים ויחידת הכלבנים.

במסגרת יום המעשים הטובים במעלות, בסיוע מחלקת הרווחה של העירייה, בוצע שיפוץ של בית משפחה מעוטת יכולת. יחידת השיטור העירוני של תחנת מעלות נרתמה למשימה יחד עם הפקחים של העיריה וביחד ביצעו שיפוץ יסודי הכולל צבע והחלפת ריהוט.

 


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן