ניווט ספורטיבי בכפר ורדים


ריצת ניווט בכפר ורדים
א.ס. כפר ורדים
בשבת, 20 בנובמבר, יערך לראשונה ניווט ספורטיבי בכפר
כפרניק 7556544 ניווט ספורטיבי בכפר ורדים

 

אגודת הספורט כפר ורדים ממשיכה לארגן אירועים עממיים לרווחת הציבור. לאחר הצעדה, טורניר הכדורגל, עפיפוניאדה ומרוץ כפר ורדים – מגיעה לכפר ריצת הניווט.
בתאריך ה-20 לנובמבר יתקיים לראשונה האירוע בחסות "איגוד הניווט הישראלי" ו"עוצמה, ניווט ספורטיבי". נקודת הרשמה וזינוק במרכז המסחרי החל מהשעה 08:00 עד השעה 11:00.
 
להלן הסבר קצר על הניווט הספורטיבי:
הניווט הספורטיבי הוא ענף ספורט תחרותי, שבו על כל מתחרה למצוא מספר תחנות הממוקמות בשטח, תוך הסתייעות במפה ובמצפן. המנצח הוא זה שמסיים את המסלול (כלומר עובר בכל התחנות לפי הסדר) בזמן הקצר ביותר.
אם אין לכם שאיפות לנצח, אתם יכולים לעשות את המסלול בהליכה רגועה, וליהנות מן הטבע והנוף תוך כדי האתגר שבניווט. אתם יכולים לנווט לבד, עם כל המשפחה או עם חברים. עומדים לבחירתכם מסלולים במגוון אורכים ודרגות קושי.
 
אם אין לכם ניסיון קודם בניווט ספורטיבי, מומלץ לבחור במסלול העממי: זהו מסלול לא תחרותי, המתאים גם למשפחות עם ילדים קטנים. אורכו נע בין 4 ל-5 ק"מ והוא עובר כולו על שבילים. רמת הניווט הנדרשת היא בסיסית – כל מה שצריך כדי לסיים את המסלול בהצלחה זה מעט חוש כיוון, ולזכור לפנות בשבילים הנכונים. לא מודדים כאן זמן, ובסיום תקבלו תעודת השתתפות רשמית.
כל שאר המסלולים הם תחרותיים, כלומר מודדים בהם על זמן, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לרוץ. גם לא חייבים לנווט לבד – מותר לנווט בזוגות או בקבוצה.
 

 

הציוד הנדרש:

* נעליים – נעלי הליכה נוחות או נעלי ריצה, כאלה שלא איכפת אם יתלכלכו בבוץ או יתמלאו קוצים.
* ביגוד – מכנסיים נוחים ורחבים, רצוי ארוכים. חולצה בהתאם למזג האוויר. בגשם – מעיל ניילון.
* מפה – מקבלים בזינוק.
* צידה לדרך – אם אינכם ממהרים, אתם יכולים לקחת שתייה ופירות לדרך. בכל מקרה, לאורך המסלול פזורות מספר תחנות מים לשימושכם.
 
נשמח לראותכם באירוע.
 
 אגודת ספורט כפר ורדים ואיגוד הניווט הישראלי.

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אוהד הגב

  ניווט

  בהצלחה לכל מי שגיע
  ותודה לאגודת הספורט
  “די תנו לנוח ”
  אין לנו כושר
  ואם בכושר עסקנו מה עם המתקני כושר בשלב ב???
  יהיו או לא יהיו?????????.
  הבטחות צריך לקיים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן