מאי “נקי” מפריצות


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
תושיה סוחריאנו

מתארגנים לאירוח במצב חירום *

פוקחים עיניים ומסכלים פריצות.

כפרניק  3_5 מאי "נקי" מפריצות

 

מתארגנים לאירוח במצב חירום * ממשיכים לפקוח עיניים במטרה לסכל פריצות


 

שלום רב,

1.     במסגרת "שבוע חירום לאומי", תרגלה מועצת כפר ורדים תרחישים אפשריים העלולים להיות במצב חירום. אחד התרחישים עסק בקליטת מפונים מאזורים שונים בארץ, אשר נאלצו לעזוב את בתיהם ואזורי מגוריהם. על מנת להיערך מבעוד מועד למצבי חירום אפשריים אלה, אנו בודקים אפשרות של אירוח משפחות חוץ בבתי התושבים, בזמן חירום. 

מדובר בהבעת נכונות בלבד וללא התחייבות מראש!

 

 

כפרניק  3_6 מאי "נקי" מפריצות

 

תושבים אשר מוכנים לארח משפחות בביתם בזמן חירום, מתבקשים לשלוח מייל לדינה להב שתרכז את  הנושא: maildina@walla.com ולציין פרטים מלאים: שם, כתובת, טלפון, מספר נפשות לאירוח, הערות (עם ילדים, בלי ילדים, גילאי ילדים שלכם, עם/בלי אפשרות להבאת בעלי חיים וכו'). יש לקחת בחשבון, כי בזמן חירום מדובר בשהייה ממושכת במקלט/ממ"ד. הכוונה להיערך בשגרה על מנת להיות מוכנים בחירום. אנחנו מודים לכם מראש על שיתוף הפעולה!

 

2.     לשמחתנו, בחודש מאי לא נתקבלו הודעות על פריצות לבתים בכפר ורדים. מאז התוכנית המשולבת עם המשטרה נרשמה ירידה משמעותית ביותר בפריצות. יחד עם זאת, אני מבקשת להמשיך לשמור על דריכות ולדווח על כל מה שנראה בעיניכם חשוד. לקראת חופשת הקיץ נא העבירו מסר לבני הנוער "לשמש לנו עיניים" ולדווח לנו על תופעות חריגות.

 

 

בברכת בטחון,

 

תושיה סוחריאנו

 

קב"ט מ.מ. כפר ורדים

נייד:    052-4296700 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. CAPTCHA הגב

    מחזיקים אצבעות

    ממתינים גם ליוני ללא פריצות….

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן