חינוך והנחת ארנונה


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

עיריית מעלות תרשיחא: 5% הנחת ארנונה למשרתי המילואים * יהל"ם זכה בפרס החינוך הארצי

כפרניק mmm7 חינוך והנחת ארנונה

עיריית מעלות תרשיחא: 5% הנחת ארנונה למשרתי המילואים * יהל"ם זכה בפרס החינוך הארצי

 

שתי בשורות התקבלו היום מעיריית-מעלות תרשיחא:

 

בית הספר ממ"ד יהל"ם במעלות תרשיחא זכה בפרס החינוך הארצי לשנת תשע"ז, וזאת לאחר שלפני כחצי שנה זכה בפרס המחוזי.

 

הרב עמי אביבי, מנהל בי"ס יהל"ם, אמר כי צוות בית הספר נרגש ושמח על ההכרה. לדבריו, זהו בית חינוך הרואה כל תלמיד ובונה לו מסלול אישי בהתאם לכישרונותיו; ופורץ את גבולות הכיתה ומאפשר למידה ויצירתיות, הן ברמת הצוות והן ברמת הלומד.

אביבי גם ביקש להודות לראש העיר שלמה בוחבוט, ולראש מינהל חינוך אורנה טל, על התמיכה הסיוע וההשקעות בבית הספר לאורך כל הדרך. כן הודה למפקח ביה"ס, שלום אדרי, על הליווי, הדחיפה והאמון. "כמובן תודות לצוות הנפלא והאיכותי, לתלמידים היקרים ולהורים המיוחדים שבזכותם הצלחנו לחלום ולהגשים", אמר הרב.

ראש מינהל החינוך בעיריית מעלות תרשיחא, אורנה טל, אמרה כי מנהל בי"ס יהל"ם וצוותו המופלא, בשיתוף הפיקוח והרשות המקומית, עשו מהפכה חינוכית, המבטאת באופן ייחודי את תפיסות החינוך החדשות.

ראש עיריית מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט: "זהו כבוד גדול לעיר מעלות תרשיחא. לא היה לי ספק שבית הספר יזכה בפרס החינוך הארצי. בי"ס יהל"ם הוא בי"ס מצוין, עם צוות חינוכי מוביל ותלמידים נהדרים".

**

לאחר הודעת משרד הפנים בדבר האפשרות לתת הנחה בארנונה למשרתי המילואים, מועצת העיר אישרה בדיון שהתקיים אמש מתן 5% הנחה בארנונה למשרתי המילואים.

**

באותה ישיבה גם התייחס ראש העיר, שלמה בוחבוט, לסקרים הרבים שמופצים לאחרונה לקראת הבחירות לעירייה שיערכו בסוף אוקטובר 2018. הוא הציע לנוכחים "להיות גברים" ולהסכים כי הסוקר הכי גדול בארץ יערוך סקר מקיף במעלות-תרשיחא, שמי שיזכה בו יהיה ראש העיר הבא וכולם יתיצבו מאחוריו, וזאת ללא צורך לערוך בחירות…

 

צילום: שלמה שרביט


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן