ברדא מציג מועמדות


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

יוסי ברדא מצטרף למועמדים לראשות העיר: שלומי אלוש (בבחינה), ארקדי פומרנץ, מוטי בן דוד ושלמה בוחבוט

כפרניק WhatsApp Image 2018-04-21 at 22.01.55 ברדא מציג מועמדות

יוסי ברדא, חבר מועצת עיריית מעלות-תרשיחא: אתמודד על תפקיד ראש העיר

 

ברדא מצטרף למועמדים: שלומי אלוש (בבחינה), ארקדי פומרנץ, מוטי בן דוד וכמובן ששלמה בוחבוט

 

שי בניטה, יעקב אוחנה, שלומי בן-חמו, שמעון לב, יניב בוזגלו ואלון קדוש הקימו את רשימת "הדור הבא של מעלות תרשיחא"

 

**

מערכת הבחירות לעיריית מעלות-תרשיחא ממשיכה להתחמם עם הודעתו של עו"ד יוסי ברדא, חבר מועצת העיר, כי יתמודד על ראשות העיר. בנוסף, לפני מספר ימים הודיעה קבוצה בראשות יעקב אוחנה, שהתפטר לפני מספר חודשים מניהול החברה הכלכלית של העיר, על הקמת רשימת "הדור הבא של מעלות תרשיחא". בין מייסדי הרשימה נמצאים שי בניטה, שלומי בן-חמו, שמעון לב, יניב בוזגלו ואלון קדוש.

כזכור, בחודשים האחרונים הודיעו גם שלומי אלוש (כרגע בהקפאת מועמדות ובבחינת המצב נוכח ריבוי המתמודדים) ומוטי בן דוד את כוונתם להתמודד על ראשות העיר, והם מצטרפים למועמדים "הוותיקים" ארקדי פומרנץ וראש העיר שלמה בוחבוט.

גורמים באופוזיציה אומרים כי הפיצול הגדול בין המועמדים והרשימות עלול לשרת את ראש העיר, וכי יצטרכו להתאחד על-מנת להוות איום משמעותי על שלטונו הממושך של בוחבוט בעיר.

 

 

כפרניק WhatsApp Image 2018-04-21 at 22.01.55_0 ברדא מציג מועמדות

 

 

עו"ד ברדא, בן 36 נשוי לרעות + 3, תושב מעלות-תרשיחא מזה כשמונה שנים. בבחירות האחרונות, לפני כארבע וחצי שנים, נבחר כחבר מועצה לאחר ששובץ במקום החמישי ברשימת מת״ש (רשימתו של ראש העיר). לדבריו, הקרע בינו לבין ראש העיר החל לאחר שהתנגד להעלאת הארנונה. מאז עבר לאופוזיציה והיחסים עם בוחבוט הלכו והתדרדרו כאשר הוביל לביטול אגרת אישור תושב, התנגד להעלאת שכר לבכירים, הוביל מהלכים להחזרת היטל שמירה שנגבה לדבריו בניגוד לדין, הוביל לחשיפת טפסי ניגוד עניינים של בוחבוט ועוד.

כזכור, לפני מספר שבועות שיגר ראש העיר לברדא מכתב פיטורין ממועצת העיר בעילת אי השתתפות בישיבות, אולם בית המשפט קיבל את טיעוני ברדא בדבר חוסר חוקיות הפיטורין, והוא נשאר חבר המועצה.

לדברי ברדא, העובדה כי גדל כחילוני וחזר בתשובה לפני כ-12 שנה, יכולה לאפשר לו פתיחות מחשבתית, הבנה של קהלים שונים ופלורליזם. גם עבודתו כיועמ״ש במכללת סכנין, מסייעת לו להכיר את התרבות, הדת, השפה והמנטליות הערבית ותורמת לקשר הטוב עם תושבי תרשיחא.

ברדא הינו בוגר התכנית של דוקטורנטים ללאומיות ליברלית במרכז מורשת מנחם בגין ולקראת דוקטורט במשפטים באונ׳ בר אילן בנושא "מעמד ילדי הזרים בישראל". הוא גם חבר ליכוד בשלוש השנים האחרונות וחבר פורום מצומצם של עורכי הדין של הליכוד. לדבריו, אם יהיו פריימריז במעלות תרשיחא ישקול להתמודד על הובלת הסניף מול היו"ר הנוכחי, סגן ראש העיר ליאור לסרי.

 

ידיעה קודמת על הוצאתו של ברדא מישיבת מועצת העיר.

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. אני הגב

    צריך להחליף את בוחבוט – השלטון משחית לאורך זמן!
    צריך להחליף את בוחבוט – השלטון משחית לאורך זמן!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן