9 חולים, תרומות והסברה


המרכז הרפואי לגליל בנהריה: החולים במצב בינוני-קל * תרומת האחים אסדי * פרופ’ בורנשטיין בדוגמה אישית

 

מחלקת הקורונה

מהמרכז הרפואי לגליל בנהריה נמסר היום כי במחלקת הקורונה מאושפזים 9 חולים מאומתים: שבעה מהם במצב קל ושניים במצב בינוני. היום הובאה למלקה תושבת אחת הערים בגליל המערבי, בת 62, כשהיא במצב קל.

קודם לכן נמסר, כי למרכז הרפואי לגליל הובא לפני כשלושה ימים תינוק בן 5 שבועות מאחד הכפרים בגליל ואושפז בתחילה בחדר מבודד במחלקת הילדים, המיועד לילדים שיש חשד שנדבקו בקורונה. התינוק סבל משיעול ומתסמינים נשימתיים נוספים. לאחר שהגיעו תוצאות הבדיקה, מהן עולה כי הוא חולה קורונה, הועבר ליחידה לטיפול נמרץ ילדים, שם מאושפז בחדר מבודד עם לחץ שלילי. מצבו של התינוק מוגדר קל.

**

תרומות וסולידריות

 

למרכז הרפואי לגליל הגיעו היום האחים מוחמד וזאהי אסדי מדיר אל אסד, בעלים של רשת בתי המרקחת “יור פארם”, שתרמו אף הם עשרות אלפי שקלים.

מוחמד אסדי: יש לנו קשר רב שנים עם המרכז הרפואי והיכרות עמוקה עם ד”ר ברהום, והחלטנו לתרום מתוך מחווה לצוותים השונים, העושים עבודת קודש מסביב לשעון.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-04-02-at-15.52.18-scaled 9 חולים, תרומות והסברה
האחים מוחמד וזאהי אסדי עם ד”ר ברהום. צילום באדיבות המרכז הרפואי לגליל

 

ד”ר ברהום הודה בחום לאחים אסדי בשם ההנהלה והעובדים, תוך שהדגיש כי הוא נפעם מהסולידריות והערבות ההדדית שמגלים עסקים מהאזור ואנשים פרטיים.

“אלו ימים קשים מאוד, ואני גאה בצוותים הנפלאים שלנו. למרות התקופה הקשה, אני אופטימי ומשוכנע שיחד ובכוחות משותפים, ננצח את הקורונה”, אמר ד”ר ברהום.

הכספים שנתרמו הועברו לעמותת הידידים של המרכז הרפואי, במטרה לרכוש ציוד שיסייע במאבק נגד נגיף הקורונה.

 

**

דוגמה אישית

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-04-02-at-12.33.20-scaled 9 חולים, תרומות והסברה
פרופ’ יעקב בורנשטיין, צילום באדיבות רדיו צפון

מנהל מחלקת יולדות ונשים במרכז הרפואי לגליל, פרופ’ יעקב בורנשטיין, המגיש תכנית שבועית ב”רדיו צפון” הגיע להקלטת התוכנית כשהוא עטוף מסכה בפניו, איתה הקפיד להגיש את התוכנית כחלק מהדוגמה האישית. בנוסף חילק פרופ’ בורנשטיין מסכות וכפפות לעובדי התחנה, תוך שהוא מקפיד על מרחק של שני מטרים בינו ובין העובדים. גם המיקרופון עבר טיפול וחיטוי ברוח ימי הקורונה.

תגובות פייסבוק


תגובה אחת

  1. הדי הגב

    בית חולים כושל ומקבל תרומה זה בזיון

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן