תצפית רכשה את שלומי סנטר

קבוצת תצפית נדל"ן קנתה את המרכז המסחרי בשלומי * במקום 6,000 מ"ר למסחר ושירותים ורובו מושכר * זאב ג'וזף: נעמיק פעילות בצפון


 

קבוצת תצפית נדל”ן רכשה את המרכז המסחרי “שלומי סנטר” בשלומי. זהו מרכז מסחרי בן שלוש קומות וכולל כ-6,000 מ”ר למסחר ומשרדים וכ-250 מקומות חניה. מרבית הנכס מושכר, כאשר בין השוכרים רשת הסופרים מחסני השוק, קופת חולים מכבי, תחנת דלק, מספרה, חנות משקפיים, משרד תיווך, חנות חיות, סושייה, חדר כושר ועוד. המהלך הזה נעשה במסגרת הרחבת רשת המרכזים המסחריים של הקבוצה.

 

כפרניק 221324455445-scaled תצפית רכשה את שלומי סנטר
שלומי סנטר בשלומי. צילום: תצפית נדלן

 

המרכז המסחרי נמצא על כביש 899 בסמוך לבניין המועצה המקומית שלומי, ונהנה מנגישות גבוהה לתושבי שלומי ומשמש גם את תושבי המושבים והקיבוצים הרבים שבאזור דוגמת בצת, לימן, ראש הנקרה, חניתה, אדמית, גורן, יערה, עראמשה, אילון ועוד.

לא נמסר מי המוכרים ובאיזה סכום נמכר, אולם בעבר פורסם כי “שלומי סנטר” הוקם על ידי חגי גולדשמיט ודרור שוסהיים, בעלי חברת “שלום עליכם והברכה בע”מ”, בהשקעה של כ-35 מיליון שקלים.

זאב ג’וזף, מנכ”ל ובעלי קבוצת תצפית: “הסיבה שבגינה נכנסנו לעסקה, הינה רצון החברה להעמיק את פעילותה בצפון הארץ ולרכוש נכסים מניבים איכותיים, במקומות מתפתחים בעלי פוטנציאל השבחה גבוה. ליד המתחם צפוי להיפתח פארק גלגיליות ענק שימשוך מבקרים מבחוץ – ואוכלוסיית שלומי הולכת לשלש את עצמה בתוך 10 שנים, מה שמבטיח גידול בפעילות ובהכנסות.

“בכוונתנו להשביח את המבנה ולהפוך אותו לקניון שיהווה אבן שואבת לתושבי האזור ולעוברי אורח. במסגרת ההשבחה אנו משקיעים חשיבה ומאמצים בשדרוג נראות המקום, מיקום ותמהיל העסקים הפועלים בו ועוד. בהמשך בכוונתנו לבחון אפשרות להרחבתו”.

  

שלומי היא מועצה מקומית בצפון הארץ השוכנת בגליל המערבי. לאחרונה פורסם שהוועדה המחוזית צפון אישרה את תכנית המתאר ליישוב, כשהמשמעות היא שהיישוב צפוי לגדול ל-27 אלף תושבים בתוך 18 שנה. למועצה המקומית שלומי קיימת כיום תכנית מתאר מאושרת ששטחה כולל כ-5,872 דונם. התכנית החדשה כוללת סה”כ שטח של 6,017 דונם והיא תגדיל את תחום השיפוט המוניציפאלי של היישוב ומתבססת על קיבולת אוכלוסייה של כ-27,000 נפש לשנת 2040 כשנכון להיום מתגוררים ביישוב הצפוני כ-7,000 תושבים על פי נתוני הלמ”ס.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-01-18-at-17.06.39-scaled תצפית רכשה את שלומי סנטר
תכנית המתאר של שלומי שהופקדה לאחרונה

 

התכנית מציעה בין היתר כלים להתחדשותם של האזורים הוותיקים ביישוב, ומאפשרת פיתוח של שטחי תעסוקה ומסחר חדשים בתוך ומחוץ לתחומי היישוב, זאת לצד פיתוח שכונות מגורים מגוונות חדשות מדרום ליישוב הוותיק. התכנית מנצלת את הנגישות הגבוהה לכביש 70 וכן הנגישות הצפויה לכביש 6 ולתוואי הרכבת, על מנת לפתח את שלומי כמוקד תעסוקה ותיירות בגליל.

בצפון הארץ פעילה תצפית בטבריה שם רכשה קרקע פרטית בגודל 135 דונם על שפת הכנרת. היא מקדמת מספר פרויקטים באזור נשר והקריות ובבעלותה מרכזי מסחר נוספים בקריית חיים וקריית מוצקין.

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן