שלוש מצוות “בנות יעקב” חיוביות לקונה


כל תלמידות וצוות בית הספר בנות יעקב במעלות נשלחו לבידוד

 

עיריית מעלות תרשיחא פרסמה אתמול (יום א’ 6/7/29 ), כי בסוף השבוע שעבר אומתו שתי נשים מצוות בית הספר ״בנות יעקב” במעלות כ”חיוביות” לקורונה. אתמול גם התגלתה מורה נוספת כחיובית לקורונה ובתום חקירה אפידמיולוגית, הנחה משרד הבריאות את העירייה והנהלת “בנות יעקב” לסגור את פעילות “בית הספר של החופש הגדול” ולהורות לכל התלמידות וצוות בית הספר לשהות בבידוד עד לתאריך 14.07.20.

יש לציין כי עם קבלת הדיווח, עיריית מעלות תרשיחא, באמצעות תברואנית העירייה ד”ר גלינה אמדור, עמדה בקשר רציף עם משרד הבריאות.

בעקבות ההחלטה גם נמסר מידע פרטני מבית הספר לצוותים לתלמידים ולהורים. במקביל פתח השירות הפסיכולוגי החינוכי קו חם להורים ולצוותי החינוך להתייעצות וסיוע בכל הנדרש. בימים הקרובים תערוך עיריית מעלות תרשיחא חיטוי יסודי ברחבי בית הספר.

מנהלת אגף החינוך ארנה טל: “נמשיך לפעול בהתאם לכל הנהלים הנדרשים בהקפדה מלאה, על מנת לשמור על בריאות התלמידים וצוותי החינוך, ביחד עם מתן מענה אישי ותמיכה רציפה לכולם. אנו מאחלים לכולם בריאות איתנה״.

 

באשר להתפרצות הקורונה באזור הגליל המערבי:

על פי נתוני משרד הבריאות (שלצערנו כנראה אינם תואמים את הודעת העירייה) יש כרגע בעיר 24 תושבים בבידוד. כן יש חולה 1 ו-14 מחלימים.

ביקשנו את התייחסות משרד הבריאות לגבי מספר השוהים בבידוד בעיר, וטרם קיבלנו תגובה. כבר בעבר פרסמנו שיתכן והמידע איננו אמין.

בכפר ורדים 2 חולים (חייל וחיילת) ו-30 בבידוד.

בנהריה יש 47 חולים ו-227 בבידוד.

בשאר ישובי הגליל המערבי אין שינויים משמעותיים בתחלואה בימים האחרונים.

 

תגובות פייסבוק


תגובה אחת

  1. סיכום קורונה בגליל המערבי | כפרניק הגב

    […] 06/07/2020 19:45 שלוש מצוות “בנות יעקב” חיוביות לקונה […]

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן