שבחים למשטרה


אביטל בורשטיין-בוחבוט: חשש לנוכלות והתחזות לעובדי מעיינות זיו * המשטרה פעלה במהירות וביעילות

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-08-02-at-12.08.2900000 שבחים למשטרה
אביטל בורשטיין בוחבוט: המשטרה פעלה ביעילות ומהירות

 

בשבוע שעבר פנתה מנכ”לית תאגיד המים מעיינות זיו,  אביטל בורשטיין-בוחבוט, בבהילות לציבור הרחב, בחשד ובחשש כי נוכל או כנופיית נוכלים פועלים באזור במטרה להונות קשישים ואף לשדוד מהם את קצבאות הביטוח הלאומי.

לדבריה, החשש העלה בעקבות טלפונים של קשישים תושבי מעלות-תרשיחא אשר לדבריהם קיבלו טלפונים מעובדי התאגיד, לכאורה, בו התבקשו לתאם מועד לביקור בית לבדיקת איכות המים – וזאת כאשר עובדי התאגיד לעולם אינם מבצעים ביוזמתם בדיקה ביתית. בפוסט שהעלתה בפיסבוק, גם ביקשה מהציבור ליידע את הקשישים שבשום אופן לא יפתחו את הדלת לאותם נוכלים ומתחזים.

מנכ”לית מעיינות זיו גם התקשרה למשטרה, אשר לדבריה הגיבה בזריזות ובמקצועיות ראויה לציון. לבקשת המשטרה, לא נוכל להיכנס לפרטי ואופי הפעילות, אך נצרף את עדותה של בורשטיין-בוחבוט כי היה “ממש כמו מבצע צבאי”.

בלשי המשטרה גילו כי מדובר בבחור צעיר שרצה למכור לקשישים מתקן ביתי לטיהור מים והוצאת אבנית, וכנראה שאין חשד לפלילים – וזאת למרות שכפי הנראה התחזה בשיחת הטלפון לעובד מעיינות זיו.

“עובדי התאגיד לא מבצעים בדיקות ברשת ביתית והמדובר במקרה הטוב במתחזים המבקשים למכור מתקנים לריכוך מים, שחלקם אגב פועל באמצעות המלחה של המים ולכן החוק אוסר התקנתם ובמקרה הרע – שודדים”, כתבה בורשטיין בוחבוט. “…אני מבקשת ממכם לעדכן את קרוביכם המבוגרים שהם לא פעם קורבן לנוכלים ומתחזים המנצלים את תמימותם ומתחזים לעובדי תאגיד.

“בכל מקרה שבו אדם מציג עצמו כעובד תאגיד במטרה להיכנס אל תוך בית המגורים שלא בהזמנתכם – אנא התקשרו לתאגיד וודאו שאכן מדובר בעובד תאגיד ולא במתחזה.

“בהזדמנות זו אבקש לשבח את המשטרה ואת קצין הבילוש ויחידתו שפעלו בזריזות ובנחישות במטרה להגן על האזרח”.

 

 

תגובות פייסבוק


תגובה אחת

  1. אורלי הגב

    כדאי להוסיף לכתבה את מספר הטלפון של מעיינות זיו.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן