רצח בנהריה

סדום ועמורה: בן הרג את אמו * עברות מרמה וסמים * כתבי אישום בגין איומים על שוטרים


הבוקר (חמישי 18/2/21) התקבל דיווח במוקד 100 מתושב נהריה בן 40 שרצח את אמו.

שוטרי משטרת נהריה שהגיעו למקום עצרו את החשוד לחקירה בתחנת המשטרה ומד”א קבעו את מותה של הקורבן בת 76 במקום. השוטרים אוספים ממצאים בזירה. הרקע והנסיבות בבדיקה.

ממגן דוד אדום נמסר כי לפנות בוקר ( 05:48 ) התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב אשר על אישה מחוסרת הכרה בבית בנהריה. חובשים ופראמדיקים של מד”א דיווחו על אישה בשנות ה 70 ללא סימני חיים וקובעו את מותה.

פראמדיק מד”א עדיאל זנו: “כשהגענו למקום חברנו למשטרה שהובילה אותנו לתוך הדירה. האישה הייתה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה.”

**

 

המשטרה עצרה אמש תושב נהריה בחשד שתקף תושב המקום על רקע ויכוח בכביש.

החקירה נפתחה לאחר קבלת דיווח מתושב נהריה בן 58 שהותקף על ידי נהג בכביש. מהחקירה עולה כי המתלונן נסע ברכבו בנהריה כאשר החשוד נסע אחריו ונצמד לרכבו. בהמשך עצר את רכבו, יצא לעבר המתלונן, תקף אותו ואף הניף חפץ חד לעברו – כאשר עוברי אורח הפרידו ביניהם.

השוטרים ערכו סריקות אחר החשוד, תושב נהריה בן 46, איתרו אותו סמוך למקום האירוע ועצרו אותו לחקירה בתחנת משטרת נהריה.

 

**

 

חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה השבוע כתב אישום נגד תושב נהריה בחשד שהשתמש בכרטיסי אשראי ועשה באמצעותם עסקאות בכ-170 בתי עסק, בהיקף כולל של כמאות אלפי שקלים.

עם קבלת תלונות רבות מבעלי כרטיסי אשראי  ומחברות האשראי הגדולות בישראל, על שימושים רבים שנעשו בכרטיסי אשראי –  פתחה המשטרה בחקירה סמויה לפני כחודשיים. בחקירה נמצא כי במהלך 9 החודשים האחרונים, פנה החשוד אל תושבים שהביעו התעניינות באמצעות הפיסבוק לגבי מוצרים שונים, הציג עצמו כנציג החברה שמוכרת את המוצר, לקח מאותם אזרחים תמימים את פרטי כרטיס האשראי שברשותם, כאשר לעיתים אכן הזמין עבורם בפועל מאותה חברה, במטרה לרכוש את אמונם. אלא שלאחר מכן ביצע עסקאות נוספות עם פרטי כרטיסי האשראי שקיבל מהם.

פעולות חקירה רבות ומגוונות שבוצעו על ידי שוטרי תחנת נהריה, ובהן שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, גביית עדויות, סריקת מצלמות אבטחה, הביאו לחשיפת זהותו של החשוד, תושב נהריה בן 19 ולמעצרו לפני כחודש על ידי שוטרי, בלשי התחנה ולוחמי יס”מ.

במהלך חיפוש שנערך בביתו של החשוד נתפסו מצאים רבים הקושרים אותו לעבירות המיוחסות לו.

 

**

 

  

חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה השבוע כתב אישום נגד תושב עכו החשוד בהפעלת מעבדת הידרו בנהריה.

החשוד, תושב עכו בן 23, נעצר לפני כשבוע בלשי משטרת ישראל, בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה.

במהלך החקירה ערכו הבלשים תצפית לעבר דירה בנהריה. לאחר מכן עצרו את החשוד בעת יציאתו מהמקום וחשפו בעת החיפוש מעבדה ובה 128 שתילים של חומר החשוד כסם מסוג קנביס.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-02-17-at-10.33.53-scaled רצח בנהריה
הידרו בנהריה

 

 

**

 

 

משטרת ישראל עצרה בדיר אל אסד שני חשודים בגין  גרימת נזק לניידות המשטרה ואיומים על שוטרים.  כתב אישום חמור הוגש נגד החשודים.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-02-14-at-11.21.47-1-scaled רצח בנהריה
נזק לניידות בדיר אל אסד

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-02-14-at-11.21.47-scaled רצח בנהריה

 

בתאריך 9/2/21 לפנות בוקר התקבל דיווח במשטרה אודות ירי לעבר הבית בדיר אל אסד ללא נפגעים. השוטרים שהגיע  למקום הבחינו בקטטה בין שתי משפחות, בהשתתפות צעירים, על רקע סכסוך שהתחיל בקללות והתפתח לגרימת נזקים לרכוש. במהלך הקטטה  הושלכו אבנים וחפצים שונים. בפעילות השוטרים לפיזור ההמון והשבת השקט, חבטו החשודים בניידת המשטרה ושברו שמשות בניידת. בהמשך אף איימו על השוטרים באם ייצאו מהניידת, יתנו להם מכות ויפגעו בהם.

כוחות המשטרה פיזרו את התושבים וביצעו מעצר של שני חשודים בגרימת נזק לניידות המשטרה ואיומים על שוטרים. החשודים, תושבי דיר אל אסד, בשנות ה-20, הועברו לחקירה במשטרת מג’ד אל כרום. וכאמור, לאחר השלמת החקירה הוגש נגדם כתב אישום.

 

 

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן