רונן מרלי נבחר ליו”ר אשכול גליל מערבי

אשכול רשויות גליל מערבי: לאחר כארבע וחצי שנים ראש עיריית עכו שמעון לנקרי, מפנה את מקומו לראש עיריית נהריה רונן מרלי


 

בישיבת הנהלת אשכול גליל מערבי שהתקיימה היום  (שלישי, 25/7) נבחר ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, כיו”ר אשכול רשויות גליל מערבי. מרלי יחליף את שמעון לנקרי, ראש עיריית עכו, שכיהן בתפקיד בארבע וחצי השנים האחרונות.

חילופי התפקידים מתבקשים, משום שלאחרונה הודיע לנקרי שלא יתמודד על ראשות עיריית עכו.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2023-07-25-at-11.03.32-2-002-scaled רונן מרלי נבחר ליו"ר אשכול גליל מערבי
מימין: שמעון לנקרי, מירב בן שימול ורונן מרלי

 

מרלי מכהן כראש עיריית נהריה משנת 2018. כיו”ר האשכול, יהיה אחראי לפיקוח על התיאום ושיתוף הפעולה בין הרשויות השונות באזור הגליל המערבי. תפקידו כולל טיפוח שותפויות, קידום צמיחה כלכלית ושיפור איכות החיים של התושבים.

 

כפרניק 363358809_735404075261469_5376826710000950776_n-scaled רונן מרלי נבחר ליו"ר אשכול גליל מערבי
ראשי הרשויות באשכול גליל מערבי. במרכז: מירב בן שימול מנכ”לית האשכול

 

רונן מרלי, יו”ר האשכול הנבחר: “אני מודה לחבריי, ראשי הרשויות באשכול שבחרו בי למלא את התפקיד החשוב הזה ובטוח שאתרום בו לשיתופי הפעולה באזור כולו ולקידום תחומי הסביבה, התרבות, התעסוקה, התיירות והחינוך בגליל המערבי. לאשכול הרשויות יש משקל חשוב וכוח מרוכז ובשיתוף פעולה יחד עם ראשי 13 הרשויות החברים בו, המנכ”לית מירב בן שימול וצוות הניהול המקצועי שאיתה  אני בטוח שנוכל לקדם את האזור כולו לטובת עתידנו ועתיד ילדינו. אני רוצה להודות לידידי, שמעון לנקרי, שביקש לסיים את תפקידו לאחר חמש שנים בהן קצר הישגים רבים וקידם נושאים חשובים עבור כולנו. שיהיה לכולנו בהצלחה”.

לנקרי: “אחרי כהונה ארוכה ומשמעותית אני שמח להעביר את השרביט לרונן ידידי. אני סמוך ובטוח כי הוא, ביחד עם מירב, יצמיחו את האשכול לגבהים חדשים וכולנו נהנה מפירות ההצלחה”.

בן שימול: “אנו מודים לשמעון לנקרי על תרומתו המשמעותית רבת השנים, מאחלים הצלחה רבה ליו”ר הנכנס ומצפים להמשך עבודה פורייה ומוצלחת לעתיד הגליל המערבי”.

 

צילום: יח”צ האשכול


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן