פרובוקציה לכחול-לבן במעלות


שלומית פריבר: מפגש פעילי כחול-לבן עם ח”כים בארומה צים סנטר מעלות, הופרע בצעקות של תומכי ליכוד

 

כפרניק WhatsApp-Image-2019-08-21-at-18.10.27 פרובוקציה לכחול-לבן במעלות
נציגי כחול לבן בביקור במעלות

 

 

מפגש פעילי כחול-לבן עם חברי הכנסת מאיר כהן, מיקי לוי וקארין אלהרר בארומה מעלות – הגיע לאלימות מילולית ודרש התערבות משטרתית לאחר שמספר תומכי ליכוד הפריעו וצעקו.

שלומית פריבר, תושבת מעלות וראש מטה כחול לבן בעיר, ספרה כי חברי הכנסת ואנשי כחול-לבן הגיעו השבוע לעיר עם האוטובוס של המפלגה, במטרה לפגוש פעילים ממעלות, חוסן, מעונה ואבירים. המפגש נקבע לארומה בצים סנטר, ולא כלל שום פעילות פוליטית כמו חלוקת פליירים או פניה לתושבים, אלא היה מבוסס על שיחת הח”כים “על כוס קפה” עם הפעילים ו”הסיירת” (החבר’ה הצעירים).

לדברי פריבר, היא וחלק מהפעילים היו עם חולצות של כחול-לבן וכשלושה אנשים שהיו באותה העת בארומה, החלו לצעוק לעברה כי “אסור לקיים במקום פעילות פוליטית”. לדבריה, כאשר הגיעו הח”כים המשיכו להפריע למפגש ולצעוק (“אנחנו לא ניתן לכם לעשות פעילות פוליטית במעלות, היא עיר של ליכוד”…). כמו כן אמרו לח”כ אלהרר שהיא “סתם עושה פרובוקציה על כיסא הגלגלים”.

“נאמרו דברים קשים”, אומרת פריבר. “חלקם גם לי אישית. הזמנו משטרה שתרגיע את המפריעים ושקלנו להגיש תלונה על העלבת עובדת ציבור, קארין אלהרר. בסוף ויתרנו.

” התביישתי שמגיעים חברי כנסת למעלות וזו קבלת הפנים שלהם. אבל חייבת לציין כי תומכי ליכוד בעיר התקשרו אלי ואמרו שגם הם מתביישים בהתנהגות הפרועה של המפריעים. למרות המאבק הפוליטי, אסור שיהפוך לאלימות מילולית או פיזית. אני גם מבינה שחלקם של הליכודניקים גם מרגישים שהולכים לאבד את השלטון ונלחצים מכך, אבל בבקשה לא בצורה כזאת”.

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן