פיקניק משפחות ופרידה מדורית

בפעם ה-15: אירוע קהילתי ורב דורי בחורשת בר-בת * אחת המשתתפות: זכינו לפגוש אנשים חדשים וליצור קשרים * לאחר 22 שנה דורית מזרחי מסיימת את ריכוז המרכז למשפחה


 

מיי-טל דרורי גנגרינוביץ

 

פיקניק משפחות- מסורת נפלאה.

ביום חמישי, 3.8.23, התקיים, בפעם ה-15, פיקניק המשפחות המסורתי של כפר ורדים.

 

כפרניק 944d94e3-9c09-43a6-8546-fd4799ef1d7a-scaled פיקניק משפחות ופרידה מדורית
אוגוסט 2023: פיקניק משפחות בכפר ורדים

 

מאות תושבים, משפחות, הורים, סבים, סבתות וילדים הגיעו לחורשת הבר-בת במזג אוויר נעים ונהנו מאווירה כיפית, מוסיקה, חברותא ומגוון פעילויות כגון: סדנת ג’אגלינג, סדנת תיפוף, בועות סבון, פינת יצירה, פינת ליטוף, סוס פוני, מתחם משחקי ספורט, ארגז חול, מופע ג’אגלינג, חידון טבע ופיתות בטאבון בביצוע של חוגי סיירות, פופקורן, פודטראק לסגור פינת ארוחת ערב לילדודס, דוכני יד שנייה, צמות, איפור פנים ועוד.

 


 

כפרניק c6bb0152-c8c6-4fb3-921f-ef187f89f710-scaled פיקניק משפחות ופרידה מדורית

 

הפיקניק הוא הזדמנות נפלאה לחיבור, ליצירה ולהידוק קשרים בין התושבים. השנה פתחנו את האפשרות ללינה בטבע, ואכן היו משפחות שבחרו להמשיך את הבילוי סביב המדורה ולישון בחברותא, כפי שתיארה זאת אחת התושבות:

“אחרי פיקניק המשפחות החווייתי והמהנה החלטנו להישאר לישון באוהל בחורשה, 3 משפחות. 3 ילדים ו-3 תינוקות-פעוטות. ועוד אוהל עם שתי נערות. ודורית כמובן.

“מודה שכבר חשבתי ללכת הביתה ולהישאר באזור הנוחות, אבל הרצון הגדול של הבן שלנו שכנע אותנו להישאר. ואיזו ישיבה מחממת את הלב ומקרבת הייתה לנו בערב על יד המדורה. ואפילו שלא הכרנו קודם, אולי זה דווקא עוד יותר משמעותי. זכינו לפגוש אנשים חדשים וליצור קשרים. והילדים כמו שילדים יודעים מצאו את הדרך שלהם להתחבר ולהכיר. מהרגעים האלו שכבר לא קורים הרבה בשגרת החיים כמשפחה. לא היינו מאורגנים לגמרי, אבל כל אחד הביא משהו ויחד זה יצר את השלם, לא היה חסר דבר. הבוקר אני עייפה אבל מלאה, רגועה ומסופקת מתחושת הביחד”.

 

כפרניק 431616a3-1cc1-4acc-bdfa-8f52d1d1cd55-scaled פיקניק משפחות ופרידה מדורית

 

תושבת אחרת שיתפה: “הלינה בחורשה הזכירה לנו כמה זה פשוט למצוא כיף בחוויות הקטנות של לשבת מסביב למדורה עם אנשים טובים, לשמוע את הילדים נהנים וקופצים באוהל ומשחקים יחד. בעיקר זו החוויה של לעצור לרגע, לנשום ולהיות בטבע”.

  

את הפיקניק הובילה לאורך השנים דורית מזרחי אקהויז, כרכזת תחום הגיל הרך והמשפחה במשך 22 שנה. זו היתה השנה האחרונה שלה בהובלת הפיקניק. זאת משום שלאחר שנים רבות של פעילות ייחודית, איכותנית ומשמעותית בחרה דורית לסיים את תפקידה בסוף אוגוסט ולצאת לדרך חדשה.

 

כפרניק d2230dfb-928d-4df7-9702-c38fd14eec94-scaled פיקניק משפחות ופרידה מדורית
דורית מזרחי, מסיימת את ניהול המרכז לגיל הרך והמשפחה לאחר 22 שנה

 

זה המקום להודות לה על עשייה מכל הלב ולאחל לה הצלחה בכל שתעשה.

נתראה בפיקניק המשפחות בשנה הבאה, ואם אתם ממש תתגעגעו אלינו אז כבר מוזמנים ב-28.8.23 להפנינג פעילויות המרכז הקהילתי לקראת שנת תשפ”ד, להכיר את המאמנים/ות והמורים/ות, להתנסות בחלק ממגוון החוגים והפעילויות וליהנות ממופע מקסים למשפחה. פרטים נוספים בהמשך.

צילום: בן עמי מוסק
תגובה אחת

  1. עמית הגב

    מביך.. החנופה לבינוניות ופופוליזים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן