פה אחד


מליאת מ.מ. כפר ורדים: הטבות מס, אתר המועצה, גולדן, בלון, מבקר, אזור תעשיה ומזגנים

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-07-09-at-18.34.59-scaled פה אחד
אייל שמואלי מעדכן: מבקר, הטבות מס, גולדן ועוד

 

 

בפתח ישיבת מליאת מ.מ. כפר ורדים שהתקיימה השבוע במארג, עדכן ראש המועצה אייל שמואלי בנושאים הבאים:

 

  • בתוך ימים ספורים יגלו תושבים רבים בכפר ורדים ובעוד יותר מ-70 ישובים בארץ – הפחתה בהטבות המס. בכפר ורדים תהיה ירידה לאפס הטבות. לפני מספר ימים הכריזו שלושה שרים בכירים – שר האוצר ישראל כץ, שר הביטחון בני גנץ ושר המשפטים אבי ניסנקורן – כי יאריכו את הוראת השעה עד סוף 2020. לצערנו, מאז ההכרזה לא שמענו על התפתחויות המעגנות את הדברים, אבל למיטב הידיעה הנושא נמצא בטיפול. במידה ותוארך הוראת השעה, ככל הנראה תהיה רטרואקטיבית גם על התקופה שבין תום הוראת השעה לחידושה.

 

  • האתר המחודש של מועצה מקומית כפר ורדים עלה לאוויר. בתוכו דגש על “זירת השקיפות” שתתפתח עם הזמן בדו”חות ביקורת, מכרזים, פרוטוקולים, נושאי תכנון ובניה וכו’. בשל שדרוג השרת, לעתים יש תקלות בעליית האתר והנושא נמצא בבדיקה.

 

כפרניק 889099900 פה אחד
האתר המחודש של מועצת כפר ורדים. לעתים איננו עולה

 

 

 

  • כפר ורדים נפרד מבלון הטניס שקרס כבר בסערה בפברואר. בשל המשא ומתן הארוך עם הביטוח, הבלון מפונה מהשטח רק עכשיו וילך לגריטה. במקומו יוכשרו מגרשי טניס פתוחים כמו במקומות רבים בארץ. תבחן גם האפשרות שהמשטחים יתאימו גם לגלגיליות.

 

  • המועצה פרסמה מכרז למבקר המועצה (25% משרה) וממונה תלונות הציבור (25% משרה).

 

**

אישורים מהירים

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-07-09-at-18.35.00-scaled פה אחד
מאשרים תקציבים ומינויים פה אחד

 

  • המועצה אישרה פה אחד קיום מכרזים משותפים עם עיריית מעלות-תרשיחא בכל הקשור לתכנון, להקמה ופיתוח של אזור התעסוקה המשותף.

 

  • כן אישרה מינוי חבר המועצה טוביה ארז ומהנדס המועצה שמר ברוך לחברי ועדת המכרזים המשותפת למועצה ולעיריית מעלות-תרשיחא בעניין אזור התעסוקה המשותף.

 

  • אושר תב”ר בסך 112 אש”ח מקרנות הרשות לשדרוג מיזוג ומחשוב בבי”ס קשת. שמואלי הסביר כי הציוד מיושן, לא יעיל ונוטה להתקלקל. המימון: 100 אש”ח מקרנות הרשות ו-22 אש”ח מתקציב בית הספר. לשאלתו של חבר המועצה איתן היימן, השיב שמואלי כי בשנים האחרונות בוצע סקר ושדרוג מערכות מיזוג האוויר בכל מוסדות החינוך בכפר. הוא הזכיר כי בית ספר תפן הוא חדש יחסית, ובכל מקרה, עלויות האחזקה אינן מתקציבי המועצה.

 

 

 


2 תגובות

  1. אריק הגב

    מועצה מיותרת… פירוק ואיחוד רשויות.

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן