מפנים גרוטאות


עיריית מעלות תרשיחא: עשרות רכבים ללא שימוש מהווים מטרד ונגררים למגרש גרוטאות * דני חזן: לא רוצים לשלם? תזיזו את הרכב!

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-06-16-at-14.11.22-1-scaled מפנים גרוטאות
פינוי גרוטאות במעלות תרשיחא

 

מבצע פינוי גרוטאות יצא לדרך

מחלקת השיטור העירוני בעיריית מעלות-תרשיחא יצאה בימים האחרונים למבצע פינוי גרוטאות רכבים ברחבי העיר. במסגרת המבצע, מיפו הפקחים את רחובות העיר ומצאו עשרות רכבים שלא בשימוש, הגורמים ללכלוך ומהווים מטרד לתושבים. עד כה נגררו כעשרה רכבים למגרש הגרוטאות, המבצע ימשיך גם בשבועות הקרובים.

“גרוטאה” הוא רכב שלא הוזז ממקומו במשך 64 ימים, האוויר ירד מהגלגלים והוא ללא רישיון רכב, בנוסף ללכלוך שמצטבר על ומסביב לרכב. במקרה כזה, על פי החוק, פקחי העירייה מדביקים מדבקה על הרכב המורה לבעל הרכב להזיזו בתוך 14 ימים. במקביל למדבקה, נשלח אל בעל הרכב מכתב במסירה אישית עליו הוא חותם ובו נמסרים לו כל הפרטים.

אם לאחר שבועיים הרכב לא מוזז, פקחי העירייה רשאים לגרור את הרכב אל מגרש הגרוטאות הממוקם במושב חוסן. במידה והרכב לא נדרש בחזרה לאחר חודשיים, בעל המגרש רשאי להשתמש בו לכל צורך שהוא.

אם בעל רכב דורש אותו בחזרה, עליו לשלם את עלות הגרירה בסך 300 שקלים ו-50 שקלים על כל יום אחסנה. פרטים אלו מופיעים במכתב שנשלח לבעל הרכב ועל המדבקה.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-06-16-at-14.11.22-scaled מפנים גרוטאות

 

מנהל השיטור העירוני דני חזן קרא לבעלי הרכבים להזיז אותם ולמנוע את גרירתם שלא לצורך: “אני חוזר ומבקש מכל בעלי הרכבים שלא בשימוש, להזיז אותם ממקומם כדי שלא יאלצו לשלם אלפי שקלים רק כדי לשחרר את המכוניות ממגרש הגרוטאות”.

 

צילום: עיריית מעלות תרשיחא

 

 


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן