מנכ”לית מעיינות זיו בזכות ולא בחסד


אביטל בורשטיין-בוחבוט: אחרי אין ספור השמצות נבחרתי במכרז לניהול תאגיד המים ועכשיו גם התקבל האישור הרשמי

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-01-20-at-09.04.38-scaled מנכ"לית מעיינות זיו בזכות ולא בחסד
אביטל בורשטיין-בוחבוט במינוי רשמי למכ”לית מעיינות זיו

 

לאחר מאבק משפטי ממושך, אישרה השבוע הועדה למינוי בכירים את מינויה של אביטל בורשטיין בוחבוט כמנכ”לית תאגיד המים מעיינות זיו המשרת את הרשויות מעלות-תרשיחא, כפר ורדים, שלומי וכסרא-סמיע.

כבר לפני כארבע שנים נבחרה בורשטיין בוחבוט לתפקיד מנכ”ל, אך התוקף “הרשמי” הנו רק לאחר שהועדה למינוי בכירים מאשרת את המינוי, שהתעכב. לפיכך שימשה כ”מנכ”ל בפועל”.

מעמד זה נמשך זמן רב בשל חוסר ודאות לגבי המשך פעילות התאגיד וכן לנוכח הבחירות ברשויות המקומיות וטענות, שהוביל בעיקר גבי נעמן ראש מועצת שלומי, בדבר ניגוד עניינים בה מצויה “המנכ”לית בפועל”, שהיא גם בתו של שלמה בוחבוט, ראש עיריית מעלות-תרשיחא באותו הזמן.

מים רבים זרמו בצינורות מעיינות זיו, ארקדי פומרנץ ניצח את שלמה בוחבוט ובמכרז נוסף שנערך לפני מספר חודשים בחרו   חברי דירקטוריון תאגיד המים, בשנית, בבורשטיין-בוחבוט כמנכ”לית. המינוי הסופי התעכב מספר חודשים בשל אותם טענות על ניגוד עניינים – אולם כאמור לבסוף קיבלה הועדה את המינוי שהוא חלוט ובתוקף: מנכ”לית ממש –  ולא “בפועל”.

יש לציין כי לאביטל  תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן, תואר שני במינהל ומדיניות ציבורית עם התמחות בביקורת פנימית וציבורית מאוניברסיטת חיפה; ותעודת דירקטור בכיר ונושא משרה  מטעם “להב”- שלוחת אוניברסיטת תל אביב.

 

כפרניק 46521281_2235294229825469_5254440883729727488_n מנכ"לית מעיינות זיו בזכות ולא בחסד
מנכ”לית מעיינות זיו: נבחרתי בזכות כישורי

 

אלו חלק מהדברים שכתבה בורשטיין-בוחבוט בדף הפייסבוק שלה, שזכו למאות לייקים ותגובות:

“ניתן לומר שבמאבק על טיהור שמי, התאפקתי שנים וחיכיתי לרגע המיוחל הזה. מה לא נאמר עליי? שהנה כי כן אני מכהנת בתפקידי כמנכ”ל (בפועל) בחסד ולא בזכות, היו כאלו ‘שנשבעו’ שתפסו כאן ‘דג שמן’ שלא ראוי להושיבו על כס המנכ”ל. וכך בעידן הפייסבוק והרשתות החברתיות בעידן של הכל מותר, שפכו את דמי, השמיצו, וקישרו את הצלחתי ואת התפקיד בו נבחרתי כדת וכדין, רק בשל היותי בתו של ראש עיריית מעלות-תרשיחא הלוא הוא אבי שלמה בוחבוט שאני כל גאה בו.

“ובין לבין יצא מכרז חדש על מנכ”ל התאגיד. לא נבהלתי. התמודדתי כי האמנתי שאבחר על סמך מי שאני, ועל סמך העובדה כי התאגיד בראשותי הגיע לתוצאות אדירות, הן מבחינת ייצובו, שכן עד לפני כניסתי לתפקיד היה גרעוני במצב אנוש. שיקמתי אותו, שלא נדבר על הדגל של שירות הלקוחות שבשבילי כל תושב הוא קודש.

“תודה לכל מי שליווה אותי, תודה לעובדיי המסורים שחגגו לי את המינוי וערכו שולחן. כמה כייף לראות שעובדיך אוהבים אותך עד כדי כך, זה בזכות אהבתי אליהם, והפוך. תודה על הכבוד, תודה על טיהור השם. תודה אבא על גנטיקה משובחת , תודה שהשם שלנו שוב נוקה. אביטל בורשטיין מנכ”לית ולא בפועל”.

 

בהצלחה לאביטל בתפקיד החדש-ישן. ובתואר מנכ”לית – החדש.

 

 

 


2 תגובות

  1. חחחח הגב

    זה רק אני או שבאמת יש לה טבעת של ….?

  2. אלי הגב

    מתייחס אך ורק למבט היהיר הזה האם זה נחוץ ?

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן