מנהלת חדשה לתיכון אמירים

רחלי און מקיבוץ מצובה מחליפה את שרון בינדר שניהלה את תיכון אמירים 14שנים * חני יאיר: רחלי מביאה עשייה חינוכית קהילתית-חברתית * אייל שמואלי: תודה לשרון על עבודה מצוינת


 

ברכות לרחלי און (48) שנבחרה פה אחד במכרז לתפקיד מנהלת תיכון אמירים.

און, נשואה, אם לשלושה ומתגוררת בקיבוץ מצובה. היא בוגרת תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך ממכללת אורנים, בוגרת תוכנית ההכשרה “אבני ראשה” למנהלי בתי ספר ובעלת תעודת הוראה בגאוגרפיה וידיעת הארץ.

בעברה לימדה, חינכה ולקחה חלק במספר תפקידים בבית חינוך תפן. בשלוש השנים האחרונות שימשה כמנחה מחוזית בתחום הוראת השלח וידיעת הארץ במספר בתי ספר בגליל המערבי. כמו כן הובילה את תחום המנהיגות הצעירה במחוז צפון.

 

כפרניק 777667889008-scaled מנהלת חדשה לתיכון אמירים
רחלי און, מנהלת תיכון אמירים בכפר ורדים

 

 

לדברי רחלי און: ” אני קמה בבוקר עם חיוך ואהבה גדולה לעשייה במרחב החינוכי. אני מאמינה שבכל אדם יש הרצון להתפתח, להתחדש, להיות מאותגר במשימות מקדמות הישגים ובכלל – שבית הספר הוא ארגון לומד, מכבד ואוהב. אני מאמינה שיש יתרון עצום ליחד, לעשייה המשותפת, למעורבות פעילה הן בתחום הפדגוגי והן בתחום החברתי, מנהיגותי. מתרגשת ומלאת הוקרה והערכה על הזכות להוביל ולקדם יחדיו את בית החינוך אמירים, כפר ורדים.”

און תחליף את שרון בינדר מנהלת אמירים ב-14 השנים האחרונות , שבחרה לסיים השנה את תפקידה ולצאת לדרך חדשה.

  

חני יאיר מנהלת אגף החינוך: “ראשית אני מבקשת להודות לשרון היקרה על שנים רבות של עשייה מבורכת לקידום החינוך בכפר ורדים, לשרון מניות בכורה בהקמת התיכון ובהובלתו להישגים יוצאי דופן. אני מבקשת לברך את רחלי ב’דרך צלחה’. רחלי מביאה איתה עולם עשיר של עשייה חינוכית קהילתית- חברתית והבנה עמוקה בתחום העבודה בשותפויות, תחום אותו אנו מובילים בשנים האחרונות בכל הרצף החינוכי והיא אשת חינוך מובילה ומוערכת”.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2019-09-01-at-12.19.53 מנהלת חדשה לתיכון אמירים
ארכיון. אייל שמואלי, מירב לבקוביץ, חני יאיר ושרון בינדר

 

אייל שמואלי ראש המועצה: ” אני מאחל לרחלי הצלחה רבה במילוי תפקידה. בטוח כי ניסיונה העשיר יסייע לנו להמשיך ולקדם את תיכון אמירים בתחום הפדגוגי ובתחום החברתי-קהילתי. ומודה לשרון על עבודה מצוינת בהובלת תיכון אמירים בשנים האחרונות ושולח ברכת  הצלחה רבה בהמשך דרכה.”
תגובה אחת

 1. בן עמי מוסק הגב

  אווווווווווו
  כבר
  מתגעגע לשרון
  דרך צלחה

  ברכות למחליפה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן