כוכי חזן לגמלאות

מנהלת אגף הרווחה בעיריית מעלות-תרשיחא פורשת לגמלאות לאחר 34 שנים * פומרנץ: מפעל חיים שיצרת מכל הלב


 

עיריית מעלות תרשיחא נפרדה היום מכוכי חזן, מנהלת אגף שירותי הרווחה, שסיימה את תפקידה ופורשת לגמלאות לאחר 34 שנים באגף הרווחה.

בשל הקורונה, התכנסו בחדר הישיבות ראש העיר ארקדי פומרנץ, מנכ”ל העירייה אמנון אשל אסולין, מנהל אגף שפע יוסי לוי ומנהלת מחלקת משאבי אנוש ורדה קורן. אליהם הצטרפו באופן וירטואלי שאר מנהלי האגפים והמחלקות בעירייה, שנפרדו מחזן במילים חמות, ביניהם מנהלת אגף החינוך ארנה טל, היועצת המשפטית עו”ד אורית טואף, גזבר העירייה ספי בארי ומהנדס העיר מייק סקה. ראש העיר העניק לחזן זר פרחים ותעודת הוקרה מטעם העירייה והבטיח פרידה מכובדת יותר, כשיתאפשר הדבר.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-02-02-at-13.22.53-1-scaled כוכי חזן לגמלאות
כוכי חזן פורשת לגמלאות. צילום עיריית מעלות תרשיחא

 

 

  

חזן: “אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי לעבוד בעבודה זו, קיבלתי ערך מוסף של אנושיות וחמלה. אני מודה לכל מי שהיה חלק בעשייה הזו, כולם שותפים מלאים. אני אישה קטנה עם חלומות גדולים, אבל הבנתי שאני יכולה לעשות יותר דברים קטנים שישפיעו על אנשים בודדים וכך פעלתי. אף פעם לא נתתי יותר ממה שיכולתי, אבל השתדלתי לקבל את כולם ולהתייחס אליהם כשווים”.

אשל אסולין: “היכולת הכי בולטת של כוכי היא לגעת בנבכי הציבור. היכולת הזו היא מעלה מדהימה ואיכותית שהיא הביאה איתה לתוך העשייה המרכזית, עם הרבה מאוד נשמה”.

פומרנץ: “אני מכיר אותך כבר יותר מעשור ועברנו עבודה משותפת בחירום, בתרגילים ובמורכבויות שקיימות רק במעלות תרשיחא. תמיד קיבלנו הערכה מאוד גדולה מהרשויות ואני חושב, שם מפקד לזק בגזרה שלו – המדינה יכולה לישון בשקט. אנחנו במעלות תרשיחא, תמיד יכולנו לישון בשקט מבחינת הרווחה. העשייה שלך היא מפעל חיים שיצרת מכל הלב”.

 
3 תגובות

 1. יעל שלו הגב

  יישר כח לכוכי על העשייה והאכפתיות ארוכת השנים ובהצלחה והנאה מהתקופה החדשה אליה את נכנסת

 2. אולגה הגב

  תודה רבה לך
  ……תשובה יחידה של עובדי רווחה
  החלטת שופט..
  ……
  …….

 3. ד”ר נירית גוטמן-גל לרווחה | כפרניק הגב

  […] ד”ר נירית גוטמן גל החלה לכהן השבוע בתפקידה החדש כמנהלת מחלקת הרווחה בעיריית מעלות תרשיחא. היא מחליפה את כוכי חזן שפרשה לגמלאות לפני מספר חודשים. […]

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן