חיסוני קורונה לבני הנוער

כללית: היערכות לחיסונים בגילאי 12-16 בגליל המערבי


 

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מתחילה כללית שירותי בריאות במבצע חיסוני קורונה לילדים בגילאי 12-16, החל מיום שני הקרוב 7.6.21.

כללית במחוז חיפה וגליל מערבי מציעה את החיסונים בשלושת מוקדי החיסונים הגדולים שלה בקניון נהריה ובשער הצפון לאיזור הקריות ועכו ובמרכז רפואי לין. יש להגיע בתיאום תור מראש ובליווי הורה.

כמו כן, יינתנו חיסונים במספר מרפאות ברחבי המחוז, במהלך שעות פעילותן: מעלות מרכז, מכר ג’דיידה, כרמיאל יועצת, עכו יועצת, סח’נין, תמרה ושפרעם.

 

 

 

כפרניק 998789-scaled חיסוני קורונה לבני הנוער
האחות רוית אוזן קסטיאל מחסנת את כרמל רחום בת 15

 

כרמל רחום בת ה-15 הגיעה למתחם החיסונים של כללית לקראת יציאתה לאליפות אירופה בהונגריה של נבחרת ישראל לגילאי 15 בכדור מים. אימה שרית רחום מציינת: “לא חשבתי פעמיים לפני שחיסנתי אותה. להפך, זה מגן על כולנו וחשוב לי לשמור על הבת שלי ועל משפחתי”. האחות רוית אוזן קסטיאל שמחה על האפשרות לחסן אותה כך שתהיה מוגנת בחו”ל ואיחלה לה הצלחה בתחרות.

  

ד״ר חנא פרח מומחה במחלות זיהומיות בילדים במרכז לבריאות הילד של כללית בנהריה: “אני בעד מתן החיסון אך רק ללא לחץ וכפייה. אין לי ספק באשר ליעילותו ובטיחותו. לאור העובדה שהתחלואה כעת בארץ נמוכה ושהסיכונים מסיבוכי תחלואת הקורונה בילדים גבוהים מהסיכון בקבלת החיסון, אני ממליץ לחלוטין על מתן חיסון לילדים הנמצאים בקבוצת סיכון ולמי שבסביבתם יש אנשים עם מחלות רקע בעלי סיכון לחלות במחלה קשה. מעבר לקבוצות בסיכון, ניתן לתת את החיסון למעוניינים בכך ולפי שיקול דעתם של ההורים בהתאם לתוכניות ונסיבות החיים”.

 

צילום: דוברות כללית

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן