זהירות בחג


תאונות דרכים: בכפר ורדים, סמוך לחוסן וליד מג’ד אל כרום * הנחיות המועצה לקראת החגים

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2019-09-28-at-08.38.31 זהירות בחג
תאונה ברחוב אשכר סמוך לבית ספר קשת

 

כפרניק WhatsApp-Image-2019-09-28-at-08.38.33 זהירות בחג

 

תאונת דרכים אירעה הבוקר (שבת, 28/9/19) ברחוב אשכר בכפר ורדים, סמוך לבית ספר קשת. ללא נפגעים.

 

אתמול אחרי הצהרים  דווח על תאונה בין שני כלי רכב בכביש 864 סמוך לחוסן, לכיוון פקיעין. ממד”א נמסר כי חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו למרכז הרפואי לגליל בנהריה שלושה פצועים: אשה כבת 28 במצב בינוני עם שברים בגפיים, ושני פצועים במצב קל.

 

עוד אתמול: למרכז הרפואי לגליל הובאו ארבעה פצועים מתאונת דרכים סמוך למג’ד אל כרום: צעירה בת 20, תושבת כרמיאל, הובאה במצב קשה, עם פציעות בפלג גופה העליון. לאחר שעברה ניתוח, הועברה ליחידה לטיפול נמרץ, כשהיא מונשמת ומורדמת, במצב קשה ויציב. שלושה פצועים אחרים, גברים בני 51, 45 ו-27, תושבי הכפרים דיר אל אסד ובענה, הובאו במצב קל, ולאחר שעברו בדיקות בחדר המיון, אושפזו להשגחה במחלקה כירורגית.

 

**

 

השבוע פרסמה המועצה המקומית כפר ורדים הנחיות הנוגעות לשמירה על ביטחון החגים המתקרבים:

 

 1. בתקופה הקרובה, בחגים ובחופשה, אנו עושים ככל שביכולתנו ונערכים לשמירה על בטחון ורכוש התושבים. אנו מתגברים את הסיורים משעות אחה”צ והלילה, ועובדים בשיתוף פעולה עם המשטרה. יחד עם זאת, אנו מבקשים לרענן ולהדגיש את הפעולות שעלינו לנקוט לשמירה על בתינו במיוחד בימים אלו.
 • כאשר אתם יוצאים מהבית עם חבילות ומזוודות, עשו “סריקה בעיניים” וודאו כי אין “תצפיתן” בקרבת ביתכם. ודאו שלא עומד ליד ביתכם רכב חשוד או אדם אשר אתם לא מכירים.
 • חשוב מאד לידע את השכנים / חברים בדבר היעדרות ממושכת מהבית. בקשו מהם להיות עירנים, להיכנס לחצר האחורית שלכם, ולהדליק מידי פעם את האור בביתכם, על מנת לתת “תחושת חיים” בבית.
 • המקום הראשון אליו מגיעים הפורצים בדרך כלל הוא חדר הארונות או ארונות בגדים. הקפידו לא “להחביא” במקומות אלו דברים בעלי ערך / כסף.
 • הקפידו לא להשאיר באופן גלוי לעין מכשירים “מושכי תשומת לב” כמו מחשב נייד, אייפד וכו’.
 • במידה ובביתכם מותקנת דלת סורג לחצר/ כניסה אחורית– ודאו שהיא מסיבית ואינה ניתנת לעקירה בהינף יד .
 • במידה ובביתכם מותקנת דלת “פלדלת” – הקפידו לעשות בה שימוש נכון ולנעול אותה היטב. כך גם את כל שאר החלונות והדלתות.
 • במידה וביתכם מוגן ע”י מערכת אזעקה –  בדקו עם המתקין את מיקום הגלאים וסוללת הגבוי. הפורץ, כבר בדרכו למערכת, אמור להתגלות ע”י הגלאים.  במידה והוא מנתק את מערכת האזעקה, אמורה להתקבל קריאה במוקד.
 • אל תשאירו מפתחות בדלתות מהכיוון הפנימי שלהן ( המפתחות מקלים על הפורצים להימלט במהירות).
 • הקפידו שלא להשאיר את קוד ההתנעה לרכב על סוכך השמש ברכבכם.
 • חשוב ביותר להודיע לנו/ למשטרה בטלפון 100 , בזמן אמת, על כל תנועה חשודה של רכב/ אדם. כל הודעה שלכם נבדקת ומטופלת באופן מידי.  
 1. כמו בכל שנה, ביום הכיפורים, תציב המועצה מחסומים בכניסות לישוב על מנת למנוע מעבר כלי רכב ברחובות הראשיים. כמו כן יוצבו מבעוד מועד שלטים המבקשים זאת. רכבי חירום יוכלו לנוע בחופשיות. למרות כל האמור, עשויים להיות מקרים בהם נהגים שאינם רגישים או שאינם מודעים לחג יעשו זאת.   אנו מבקשים למנוע אירועים קשים שעלולים להתפתח כתוצאה מכך. אנו מבקשים לנהוג בסובלנות, כיבוד הזולת ושמירה על החוק.

 

בברכת מועדים לשמחה,

 

אייל שמואלי                                                                          תושיה סוחריאנו

ראש המועצה                                                                         קב”ט המועצה

 

 

 


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן