“המורה של המדינה” תרמה זכייתה


נאדיה סלימאן סייף מינוח תרמה לעמותה להנצחת בן דודה, השוטר זידאן סייף ז”ל. כן ביקרה עם האלמנה רינאל סייף בכפר הילדים בחורפיש

 

כפרניק WhatsApp-Image-2019-10-30-at-09.12.57 "המורה של המדינה" תרמה זכייתה
במרכז: נאדיה סלימאן סייף ורינאל סייף

 

 

“המורה של המדינה”, נאדיה סלימאן סייף מורה למדעים ורכזת חברתית בחט”ב ינוח-ג’ת, החליטה לתרום את הפרס בו זכתה, 15 אלף שקל מתנת מפעל הפיס, לעמותה לזכר בן דודה, השוטר זידאן סייף, שנרצח בפיגוע בבית הכנסת בהר נוף בירושלים כאשר הגיע למקום במטרה לסייע למתפללים.

השבוע, מלווה בכמה מתלמידיה וברינאל סייף, אלמנתו השוטר זידאן, הגיעה נאדיה לכפר הילדים בחורפיש במטרה לספק כמה שעות הנאה ופעילות אתגרית לילדות והילדים שמגיעים ממשפחות קשות יום.

בכפר הילדים בחורפיש שוהים ילדים בני העדה הדרוזית מכל רחבי הארץ: יתומים, ילדים שהוריהם בעלי צרכים מיוחדים, ילדים להורים גרושים ולאימהות חד הוריות וילדים שהוצאו מביתם בצו בית משפט.

נאדיה ותלמידיה, ביחד עם רינאל, ערכו היכרות משותפת עם הילדים והנחו פעילות האתגרית וספורטיבית כמו טיפוס על קיר, הליכה על חבל, סנפלינג, כדורגל ועוד.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2019-10-30-at-09.12.55 "המורה של המדינה" תרמה זכייתה
נאדיה סלימאן סייף, המורה של המדינה מינוח

 

רינאל: “לילדים האלה יש חוסר ואנחנו מנסים להשלים אותו. גם לבת שלי ושל זידאן יש חוסר כי היא גדלה בלי אבא. אם זידאן היה רואה מה אנחנו עושות – הוא היה מאושר מאוד שזה תחת השם שלו”.

גם מדיאן אבו עיסא, מנהל כפר הילדים, הדגיש את המשמעות הגדולה של הפעילות עבור הילדים, בעיקר לחיזוק הביטחון העצמי ותחושת ההזדהות עם העדה הדרוזית. לדבריו, נאדיה מהווה מודל לחיקוי עבורם.

נאדיה אמרה כי בכוונתם להמשיך בפעילות דומה בינוח-ג’ת וכן בישובים נוספים באזור הגליל המערבי.

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן