גבי נעמן: לא אתחסן

ראש המועצה המקומית שלומי: להקים מרכזי חיסון בפריפריה * כללית: לוגיסטיקה מורכבת וכרגע מוקדים בלין ובזבולון


 

 

 

ראש המועצה המקומית שלומי, גבי נעמן, מוחה על החלטת קופות החולים לפרוש את מערך החיסונים בערים הגדולות כך שתושבי יישובים קטנים יותר ייאלצו להגיע למתחמי חיסון מחוץ ליישובם – והודיע כי לא יתחסן עד שההחלטה תשתנה.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-12-20-at-12.08.28-scaled גבי נעמן: לא אתחסן
גבי נעמן: לא אתחסן

 

 

  

נעמן פנה הבוקר למנכ”ל  קופ”ח כללית אהוד דודסון: “למרות הקשיים הלוגיסטיים והמורכבות, אני מבקש לעשות מאמץ ולפתוח מרכז צפוני בשלומי לתושבי שלומי ויישובי מטה אשר ומעלה יוסף. החלטה זו תוכיח שקופת חולים כללית פועלת לשוויון בין אזרחי המדינה. במצב כרגע בו מרכזי החיסונים יהיו בקריות ובנהריה יש קיפוח וסיכון של אוכלוסיית שלומי ושכנותיה. אין לי כוונה לקבל זאת!”

“יש להקים מרכזי חיסון גם ברשויות בפריפריה!  לא אסכים שתושבינו, במיוחד המבוגרים שבהם, יאלצו לנסוע לנהריה וייאלצו להתקהל בתורי ענק צפופים העשויים לסכן את בריאותם.”

נעמן עדכן כי המועצה המקומית שלומי תגיש את כל הסיוע הנדרש לצורך הקמת מרכז חיסונים ביישוב, ועד אשר יוקם כזה הוא לא יתחסן בעצמו.

 

 

  

 

תגובת כללית למכתבו של נעמן:

 

אנו נדהמים מפנייתו של מר גבי נעמן שיצאה לתקשורת, על אף שרונן נודלמן, מנהל המחוז היה עמו בקשר רצוף, כולל במוצ”ש ועדכן אותו בהרחבה. הוסבר לו כי כללית תשמח להנגיש שירות לישובים ברחבי האיזור ובגליל המערבי ונערכה להפעלת 70 עמדות ברחבי המחוז. אך בפועל יש כיום בכל הארץ רק 700 אלף חיסונים ויש מגבלה לוגיסטית בשינוע ובפירוק מגשי החיסונים, בשל ההקפאה הנדרשת, הנחיות פייזר ומשרד הבריאות.

 

כפרניק 44453 גבי נעמן: לא אתחסן
רונן נולדמן, מנהל כללית חיפה וגליל מערבי

 

 תגובות פייסבוק


2 תגובות

  1. מאוכזב הגב

    גבי,כולנו איתך,אנחנו קהל שבוי של מע הבריאות והכללית בפרט,כך היה גם עם חיסוני השפעת, בערים הגדולות התחסנו 3שבועות לפנינו,
    גם אני לא מתחסן למרות גילי הלא צעיר,מחכה שהחיסון יגיע לכאן בקרוב ועד אז רק מי חסדי שמיים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן