ביטול אירועים ותמיכה קהילתית


המאבק בקורונה: יום המעשים הטובים נדחה * מ.מ. כפר ורדים בעזרה לשוהים בבידוד ביתי

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-03-10-at-17.14.39-scaled ביטול אירועים ותמיכה קהילתית

 

הבוקר הודיעה מ.מ. כפר ורדים על המשך המאמץ המשותף במאבק בהתפשטות נגיף הקורונה. “המצב מאלץ אותנו לבטל או לדחות חלק מהאירועים המתוכננים לתקופה הקרובה”, נאמר בהודעת המועצה. “ההחלטות על ביטולים ודחיית האירועים נעשו תוך התייעצות עם גורמים שונים ומתוך אחריות כלפי בריאות התושבים”.

בעקבות החלטת “עמותת רוח טובה”, כל האירועים  שתוכננו ליום המעשים הטובים (24/03/20) יידחו למועד חדש שיקבע ברמה הארצית. כך גם אירוע הגמדים הענק שתוכנן ליום זה. גם מסיבות פורים לבני 30 פלוס – בוטלה. גם אירוע המתנדבים נדחה.

אבל לצד הביטולים, מבטיח ראש המועצה אייל שמואלי גם פיצוי: ב-25/6 נחגוג במסיבת רחוב עם מוסיקה משלושת העשורים – 70,80,90, בהגשת השדרן מספר אחד – ירון אשבל. מקווים שבמסיבה זו הקורונה היחידה שנפגוש תהיה בבקבוקי בירה…

 

ועוד בעניין הקורנה:

מתארגנת עזרה קהילתית למבודדי הבית. ראשית כל השוהים בבידוד מתבקשים  לדווח באפליקציית כפר ורדים בקטגוריה ״שהייה בבידוד ביתי״ , או דיווח בוואטספ לגלית פטשניק 053-8058463 או ישירות לראש המועצה 054-6431177.

צוות המועצה ומתנדבי הישוב יעזרו ככל שמתאפשר ועל=פי הצורך בשרותים נדרשים מהמועצה, העברת משחקי קופסא להקלת השהייה, רכישת מזון והבאתו לפתח הבית וכל סיוע אחר שיקל על השוהים בבידוד. זאת ועוד, שמואלי גם מבטיח כי “בכל מקרה נגיע לפרגן עם שי קטן מתנת חנות יד שניה להפגת השעמום אנו מודים על התנהלותכם ואחריותכם האישית והסביבתית ומאחלים לכולנו בריאות שלמה”.

 

דרושים מתנדבים בעזרה לחוזרים מחו”ל והנמצאים בבידוד בביתם בהבאת מצרכים נדרשים לפתח ביתם.

לפרטים: ציפי דיקמן, רכזת מתנדבים 054-3007183

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן