450 אלף ש”ח למגרש בכפר ורדים


מערכת כפרניק
דה מרקר: היכן אפשר לחיות טוב ובזול? גם בכפר ורדים!
כפרניק _כפר ורדים 450 אלף ש"ח למגרש בכפר ורדים

דה מרקר: היכן אפשר לחיות טוב ובזול? גם בכפר ורדים!

בכתבה שהתפרסמה במוסף הנדל"ן של "דה מרקר", נסקרו אפשרויות הבניה בישובים הבאים: יסוד המעלה, מטולה, כפר ורדים, כפר תבור, כפר שמריהו, סביון, הר אדר, להבים, מיתר ועומר.

מתוך 10 ישובים שנבחנו תפס כפר ורדים את המקום ה-6.

כפרניק _214 450 אלף ש"ח למגרש בכפר ורדים

 

"מבחינה נדל"נית השוק בכפר ורדים הוא חזק ויציב, כשנתח נכבד ממנו הוא שוק שכירות. כרגע אין כמעט מגרשים לקנייה ביישוב, אך בכוונת מינהל מקרקעי ישראל לשווק בקרוב 35 מגרשים נוספים במקום", נאמר בכתבה. "טווח המחירים בכפר ורדים נע סביב 450 אלף שקל בממוצע, למגרש של 500-600 מ"ר".

 

"היישוב מתחלק לשניים: שלב א’ – שהוא השלב הוותיק, ובו נמצאים המגרשים הגדולים יותר וכן מוסדות הציבור. שלב ב’ – החדש יותר, שבו ישנם מגרשים של חצי דונם בממוצע. הודות למיקום הגבוה עליו נבנתה שכונת שלב ב’, היא זוכה לנוף מרשים יותר. מחירי הבתים ביישוב עלו בשנה האחרונה משמעותית, כשבית על מגרש של 600 מ"ר, שנמכר לפני כשנה ב-1.2 מיליון שקל בממוצע, נמכר כיום ב-1.5 מיליון שקל".

"תופעה מעניינת נוספת היא נדידת פנסיונרים מהיישוב ואליו. לעתים אלה תושבי הכפר שמוכרים את ביתם כדי להתקרב לילדיהם המתגוררים במרכז הארץ, ובמקרה ההפוך מדובר בתושבי מרכז הארץ המבקשים בשלב זה בחייהם להגשים את חלום הבית בגליל".

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. משתכן קבוע הגב

    שווה לדירה במודיעין של 4-5 חדרים
    ממש עסק נדל”ני מעולה בכפר ורדים. עלייה מ – 1.2 ל -1.5 מליון ש”ח עבור בית נאה עם גינה של כמה מאות מ”ר.
    הס מלהזכיר על דירה במרכז/צפון תל אביב במחיר זה.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן