21 שנה ברציפות


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

חמישה כוכבי יופי למעלות-תרשיחא. בהובלת ראש העיר, סגנו איימן שנאתי, יוסי לוין ומאיר וקנין

כפרניק 51 21 שנה ברציפות

חמישה כוכבי יופי למעלות-תרשיחא. בהובלת ראש העיר, סגנו איימן שנאתי, יוסי לוין ומאיר וקנין

 

ועדת השיפוט של המועצה לישראל יפה קבעה: מעלות תרשיחא היא עיר נקייה, יפה ומטופחת ועל כן העניקה לעיר חמישה כוכבי יופי, זו השנה ה-21 ברציפות.

כוכבי יופי הם אותות הניתנים על ידי המועצה לישראל יפה, בחסות משרד הפנים, לערים וישובים המצטיינים בפיתוח ובטיפוח איכות הסביבה בארץ – פיתוח ריאות ירוקות, רחובות וצירים מרכזיים, פיתוח מוסדות ציבור, תחזוקה כללית ועוד.

מעלות תרשיחא זכתה בחמישה כוכבי יופי 21 פעמים רצופות, מאז הצטרפה לתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה", ולא בכדי. העיר מתפתחת בקצב מהיר והעירייה משקיעה משאבים רבים ומיליוני שקלים בפיתוח המרחב הציבורי ובשדרוג מוסדות ציבור ותשתיות עירוניות.

בשכונות רבות בעיר שודרג פארק משחקים גדול והותקנו צליות ודשא סינטטי. בחלק מהפארקים הותקנו מתקני שעשועים וכושר חדישים.

אגם המונפורט משנה את פניו וצדו המערבי נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים: הוקם ציר מפלים ייחודי ופארק אקסטרים ראשון בסוגו בארץ, אמפיתיאטרון חדש, חניות חדשות וכעת משלימים הקמת כיכר פיסול ופארק משחקים גדול.

בתרשיחא החלו בבניית פארק אתגרי משולב, הכולל מתקני משחקים וכושר חדישים, בעלות של 2.5 מיליון שקלים. גם בגבעת האורנים, אשר אוכלסה לאחרונה בכ-40 משפחות, הוקם פארק משחקים חדיש, אחד מבין שישה המתוכננים להיבנות בשכונה זו.

 

 

כפרניק 51_0 21 שנה ברציפות

 

 

שלמה בוחבוט, ראש עיריית מעלות תרשיחא, אמר כי טיפוח המרחבים הציבוריים בעיר באופן ייחודי וארכיטקטורה עירונית הם בהחלט מתחומי הליבה של העירייה. "עשייתי ואני גאה לעשות את מה שאני אוהב – לתכנן, לעצב ולקבל השראה, ביחד עם בעלי התפקידים בעירייה. בכל יום ראשון או לאחר חגים, אנחנו מקבלים עשרות רבות של פניות מחמיאות ממבקרים שטיילו בעיר וזה מחמם את הלב. נמשיך לעסוק בפיתוח מתמיד של העיר מעלות תרשיחא, לשמור על יופייה הייחודי, ניקיונה וקיימותה."

ביחד עם ראש העיר, מובילים את העשייה סגן ראש העיר איימן שנאתי, מינהל הנדסה ושפ"ע והעומדים בראשם, יוסי לוין ומאיר וקנין.

איימן שנאתי, סגן ראש העיר: "ידוע לכולם עד כמה ראש העיר מוביל בעצמו את תחום הטיפוח הסביבתי ועיצוב הרחובות. אני גאה לסייע לראש העיר, כמחזיק תיק תברואה ואיכות הסביבה, למעשה התחום שפוגש את התושבים יום יום."

 

צילומים: שלמה שרביט

 

 


0 תגובות

 1. משה הגב

  לא הבנתי
  מעלות כבר סיפחה את כפר ורדים
  כי השמועות
  שסיון סגן ראש העיר לעניני גבעת האורנים

 2. מולי צ. הגב

  שטויות הכפר מוזנח ומלוכלך אין
  שטויות הכפר מוזנח ומלוכלך אין אף פרח בכיכרות אין צמחייה מטופחת. על מה 5 כוכבי יופי. מי שילם כדי שיתנו לכפר פרס כזה שיקרי

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן