שלום ליהודית רוזמרין


יהודית רוזמרין הלכה לעולמה
מערכת כפרניק

יהודית רוזמרין, מאושיות כפר ורדים, הלכה לעולמה ביום כיפור

כפרניק _של 003 שלום ליהודית רוזמרין

 

קהל רב של מאות אנשים ליווה אתמול את יהודית רוזמרין (לנצמן) בדרכה האחרונה בבית העלמין כפר ורדים. יהודית (57) נפטרה ביום כיפור לאחר מאבק במחלת הסרטן. יהודית הניחה אחריה את בועז בעלה, סתיו ושקד בנותיה ואילנה אשכנזי אחותה.

יושבים שבעה בבית משפחת רוזמרין – משעול הכרכום 16.

בשל חג הסוכות, השבעה תקוצר עד החג.

יהודית הייתה מנהלת לשכת ראש המועצה בכפר ורדים במשך ארוכות וליוותה את כל ראשי המועצה: מוטי דביר, ד"ר אריה ברן, רון מוסקוביץ וסיון יחיאלי.

כפרניק _של 003_0 שלום ליהודית רוזמרין

כך ספד לה יחיאלי אתמול בבית העלמין:

יהודית,
אנחנו נפרדים היום ממך היום והכאב הוא גדול.
היית האדם הקרוב ביותר אלי במועצה. לבד מהיותך רעיה ואמא במשרה מלאה, היית מנהלת הלשכה האולטימטיבית. לפני כמעט שנתיים נכנסתי לתפקיד ראש המועצה. קיבלת אותי בחיבוק ונשיקה ומאותו רגע, בעדינות מפתיעה, שונה כל כך ממה שהכרתי קודם, הדרכת אותי ושמרת עלי מקרוב. מהר מאוד הבנתי שאת מאוד נאמנה ולויאלית לחבריך במועצה, לראשי המועצה הקודמים ולי.
הנסיון מצטבר שצברת אצל שלושת קודמי בתפקיד עמד כולו לרשותי. הכרת כל מסמך וזכרת כל פגישה. וכך, ביד אמונה יעילה ומקצועית ניהלת אותי עד לחורף שעבר.
לקחת את הדברים ללב. בעיקר כאשר ראית את חוסר ההגיון והצדק שנוהגת בנו המדינה. הסכמנו שזה רע לבריאות וצחקנו על זה לא מעט. הבטחת לנסות להפסיק לקחת ללב. 
כאשר בחורף התלוננת על מחושים ועל עייפות סברנו כולנו שהלחצים הכריעו אותך, תושבים מפה, אני משם ואולי את שחוקה וזקוקה למנוחה. תחילה חשבת כך גם את. לבסוף נכנסת אלי לחדר ואמרת לי כי את מרגישה שהמחלה חזרה, שאין זו עייפות ואין זו שחיקה. הבנת שאת חולה.
את, שלא פעם בטרם פגישה עם תושב, נכנסת אלי עם מילה טובה, "הוא צריך עזרה עכשיו, תעזור לו". את שעזרת לרבים פה בכפר והם אינם יודעים זאת, והנה את, נמצאת זקוקה לעזרה בעצמך.
אני לא בטוח שתמיד ידעתי להיות שם עבורך ומעומק ליבי אני מבקש את סליחתך על כך.
ערב ראש השנה נפגשנו בביתך. המחלה נתנה בך את אותותיה, היית חלשה אבל לא איבדת את חוש ההומור שלך וצחקנו לנו קצת על החיים, והאירוניה שבהם.

 

גבריאל גרסיה מארקס אמר כי: "החיים אינם מה שחיית, אלא מה שאתה זוכר והאופן שאתה זוכר אותם כדי לספרם". ואנחנו במועצה שאוהבים אותך זוכרים אותך. היית לנו סיפור יפה.

אתמול בבוקר, בוקר של שבת, בוקר של כיפורים, בשעה שיהודים בכל העולם כולו התפללו לבורא עולם, שכבת במיטתך, מוקפת בבני משפחתך האוהבים,  המתנת עד שהרב צבי יאמר את תפילת "שמע ישראל" ועברת לעולם שכולו טוב.

 
תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. חגית בן גיגי הגב

  יהודית רוזמרין
  צר לי על לכתה של יהודית רוזמרין.
  יהודית אכן הייתה סלע איתן ויציב במועצה במשך שנים.
  בכל פעם שהתקשרתי למועצה לברר,לשאול ואף להתלונן.. תמיד שאלה לשלומי, לשלום הילדים ואח”כ נתנה לי את השירות הטוב עם כל הלב והעזרה.
  משתתפת בצער המשפחה.

 2. סנדרה רגב הגב

  תנחומים למשפחה-יהיה זכרה של יהודית ברוך
  שלא תדעו עוד צער, משתתפת בצערכם.

 3. עודד שלומות הגב

  תנחומים
  בעבודתי בעיתונות המקומית בכפר ורדים ובאתר “כפרניק” נעזרתי לא מעט ביהודית רוזמרין, והיה לי הכבוד והעונג להיות איתה בקשרי עבודה ולהכירה.
  קיבלתי מיהודית שירות יוצא דופן ביעילות, נכונות ועזרה.
  אם ראש המועצה הוא “הראש”, היא הייתה הלב הפועם של המועצה: אנרגטית, חמה, מסודרת, מנווטת את התנועה, תומכת ולעיתים נוזפת (כשצריך…).
  תמיד נמצאת. חרוצה וברורה. מתמצאת ויעילה. שירותית.

  יהודית.
  חייך היו עשירים, מלאים, מעניינים וטובים.
  כך אזכרך.
  נוחי על משכבך בשלום ושאי ברכה.

  ולמשפחה ולכל אוהביך – תנחומי העמוקים.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן