קקאו וגרג. הסוף


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

א-לה כפר: שני סניפים מרכזיים של רשתות קפה שפעלו במעלות נסגרו לאחרונה. בוחבוט VS קקאו

כפרניק zim קקאו וגרג. הסוף

א-לה כפר: שני סניפים מרכזיים של רשתות קפה שפעלו במעלות נסגרו לאחרונה

 

במהלך השבועות האחרונים נסגרו שני בתי קפה במעלות: קפה גרג שפעל בקומת הכניסה של קניון צים סנטר, וקפה קקאו שפעל במתחם היכל התרבות. כך בכתבתה של שירה קורונה בעיתון "א-לה כפר" שיופץ בסוף השבוע,

נסיבות הסגירה שונות, אבל עד שייפתחו חלופות נותרנו עם מספר מצומצם יותר של מקומות בילוי בסביבה.

קפה גרג נפתח לפני כחמש שנים, והופעל על-ידי שני זכיינים שותפים. בסוף הקיץ הנוכחי הסתיימה פעילותו וליונית שמלה, מנכ"לית קניון צים סנטר במעלות, יש כבר רעיונות חדשים. לדבריה בית הקפה נסגר בשל נסיבות אישיות הקשורות לזכיינים, וגם בשל הקושי שהיה להם לעמוד במגבלת שעות הסגירה של הקניון ובמתן מענה לאוכלוסייה מעשנת. נעשות בדיקות למציאת עסקים שיחליפו את "גרג" במתחם שנותר ריק.

 

 

כפרניק zim_0 קקאו וגרג. הסוף

 

קפה קקאו נסגר בסוף חודש אוקטובר לאחר כשבע שנות פעילות במתחם היכל התרבות. קדמה לסגירה תקרית מתוקשרת בבית הקפה עם ראש העיר שלמה בוחבוט, שהעלה פוסט בנושא בפייסבוק הפרטי שלו בצירוף סרטון בו הוא טוען כי בנו של זכיין קפה קקאו בהיכל מעלות תקף אותו מילולית וכמעט פיזית. לדבריו, הרקע לתקיפה משום שהזכיין לא עמד בתנאי ההסכם עם העירייה, לא משלם שכירות מזה מספר חודשים וכן תשלומים אחרים, וכי המחלקה המשפטית מתנהלת מולם בעניין.

האני שחאדה, זכיין בית הקפה קקאו, לא היה מעוניין להגיב לדברים. נכון להיום שטח בית הקפה עדיין לא הושכר מחדש. עד לכתיבת שורות אלו לא התקבלה תגובה רשמית מעיריית מעלות.

באירועים מיוחדים, כמו בדוקאביב, המקום מופעל באופן חלקי. בכל מקרה הכוונה להוציא את בית הקפה מהלובי ולבנות בית קפה חדש ברחבת ההיכל, כך ששטח בלובי "יגדל" באופן משמעותי.

קורונה מסיימת בטון אופטימי וממליצה למצוא נחמה בקפה קפה במעיליא, קפה אוליבר במרכז המסחרי כפר ורדים, קפה מארג בכפר ורדים, "קפאין" בתחנת הדלק מעיליא, קונדיטורית שהם במעונה, קונדיטורית נועלוש בכפר ורדים וקפה ארומה בקניון צים סנטר מעלות.

 

הכתבה המלאה בא-לה כפר.


0 תגובות

  1. דנה הגב

    קקאו
    המחירים ב”קקאו” היו מופקעים. אני וחברותי נמנענו מלקנות שם משהו. בזמנו פרץ דיבר עם הבעלים וביקש ממנו להוריד מחירים אך הזכיין סרב. אז כמובן גם הכנסותיו פחתו עד לאי יכולת לשלם שכירות. מעשה ותוצאה

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן