צעדת כפר ורדים ב-1 במאי


מערכת כפרניק
הצעדה תחת הססמא: זוכרים ומחויבים לגלעד שליט
כפרניק _1_1 צעדת כפר ורדים ב-1 במאי

הצעדה תחת הססמא: זוכרים ומחויבים לגלעד שליט

בשבת, ה-1 במאי 2010, החל משעה 08:30 ועד 10:00 (זינוק מדורג) – תצא לדרך צעדת כפר ורדים ה-16 תחת הססמא: זוכרים ומחויבים לגלעד שליט, ובסימן שיתוף פעולה אזורי בין ישובי הסביבה. הזינוק מרחבת בית ספר קשת בכפר ורדים והסיום בפארק הסלעים בכיסרא.

כפרניק 555 צעדת כפר ורדים ב-1 במאי

הרשמה במקום, וכל משתתף יקבל מדליה ותעודה. עלות השתתפות 10 ש"ח. חולצת הצעדה תימכר בנקודת הרישום.

צועדים שירצו לחזור בהסעה מאורגנת מפארק הסלעים לכפר לכפר ורדים, יתבקשו להירשם בנקודת הזינוק. ההסעה בתשלום של 10 ש"ח.

במסלול אטרקציות כמו ספורט אתגרי, קיר טיפוס ואומגה. שבט עופר של צופי כפר ורדים ידאג לפיתות אפויות בטבון וקפה. התזמורת תנגן ויערך הפנינג בפארק הסלעים, שבו הדובדבן על הקצפת תהיה להקת הדבקה של כיסרא-סמיע.
 

האירוע מאורגן על-ידי אגודת הספורט כפר ורדים.

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. תושב חדש הגב

  צעדה
  כל הכבוד על המשך המסורת אחד המפעלים שעדיין זורמים בכפר ורדים ישר כח על שמירת הגחלת

 2. אורח/ת הגב

  צעדת כפר ורדים או צעדת כיסרא ?
  לי אישית לא נראה שצעדה של כפר ורדים צריכה להסתיים בכפר כיסרא .
  מה עוד שהובטחו שיחכו אוטובים ואחרי המתנה של 20 דק’ הגיע מיניבוס אשר התמלא לפני הספקנו להגיד ג’ק רובינזון ואז המתנו עוד חצי שעה .
  גם ששאלנו מדוע הכפר לא יכל לדאוג לארטיקים לילדים קיבלנו תשובה מסיוון שכיסרא היו אמורים לארגן , כנראה שכל הארגון הפעם של “צעדת כפר ורדים” היתה של כיסרא (כולל הרווחים הנאים שהמסעדה שלהם גרפה) .
  ממליץ להבא לארגן צעדה עם יכולת להפסיק למי שקשה לו / בעל ילדים קטנים ושתהיה בתוך הכפר שלנו (הוא מספיק גדול ובעל מספיק מסלולי טיול ) וכן ארטיקים אינה הוצעה גדולה וגם מים אפשר .

 3. תושב קצת וותיק הגב

  הצעדה ה -16
  כל הכבוד לאורי בר צורי ועליזה על ארגון הצעדה,והרענון של שיתוף עם כיסרא סמיע ,אכן הפניג נפלא, חבל שלא הייתה נציגות של התזמורת,וחבל שארגון הפיתות והתה היה בתחילת הדרך, הידד לאגודת הספורט שעדיין שומרת על הגחלת והמסורת בכפר,זוהי הצעדה השביעית שלי ותמיד נהנה,מזג אוויר ואווירה נפלאה ,חבל על הפק בהסעה תודה נתראה בשנה הבאה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן