צליל בכפר


טובה פריאל
גמלאי כפר ורדים שרים בעברית, ספרדית, איטלקית, לטינית וב”זולו”
כפרניק P6100646 צליל בכפר

גמלאי כפר ורדים שרים בעברית, ספרדית, איטלקית, לטינית וב"זולו"

 

 
 
גם לגמלאי כפר ורדים יש מקהלה שחוגגת שלוש שנים בימים אלה.
המקהלה הוקמה בעיקר כדי לאפשר לחברים ללמוד ולהתפתח בתחום השירה תוך הנאה ושמחה. רבים מאתנו שחשבו שלעולם לא יוכלו שוב להשתמש במכשיר הנפלא הזה שהוא הקול האנושי בשירה ראו שהדבר אכן אפשרי. ההתחלה הייתה מהוססת אבל במשך הזמן חל שיפור ניכר ביכולת השירה של כל אחד, וככל שעובר הזמן כך גוברת ההנאה.
על המקהלה מנצחת ג’ניה חמזני, המוכרת כמורה למוסיקה בבית ספר "קשת" מזה שנים רבות ובין כל עיסוקיה וכישוריה היא גם מורה מוכשרת לפיתוח קול.
 
 
כפרניק P6100646_0 צליל בכפר
החברים במקהלה הינם ברובם גמלאים שאוהבים לשיר ונהנים להפגש אחת לשבוע לשעתיים של עבודה רצינית הכוללת: פיתוח קול, לימוד שירים וחומרים מוסיקליים, ויצירת רפרטואר המשמש להופעות, שהן תוצר לוואי של הפעילות שלנו. ג’ניה יצרה עבורנו רפרטואר מעניין ואנחנו לומדים לשיר סגנונות שונים בעברית ספרדית איטלקית ואפילו לטינית ושפת הזולו; כמו גם חומרים קלסיים, קנונים שירי חג ושבת. הרפרטואר בנוי על הישן, החדש והעכשווי. החבר’ה עובדים קשה, אבל ההנאה גדולה. החבר’ה לא מבקשים לעצמם הנחות.
ההופעה הראשונה של המקהלה היתה מספר שבועות לאחר שהוקמה, במסיבת חג השבועות במועדון הזהב. למרות שההופעה לא היתה מהוקצעת, גרמה בכל זאת הנאה רבה לשרים והתרגשות רבה לקהל שהגיב בהתאם.
מאז מופיעה המקהלה במועדון בחגים ומסיבות ובאירועים בכפר, והוחלט לתת לה גם שם: מקהלת "צליל בכפר". במשך הזמן ניכר שיפור ביכולת הביצוע והיצע השירים הלך והתרחב. אדי גומון מלווה את המקהלה בפסנתר. הוא מוסיף צבע ונופף רענן לשירים.
המקהלה הופיעה כבר בפסטיבל "ווקליל בגליל" בסוכות שהתקיים בנצרת. חבורת הזמר של מעלות-כפר ורדים הזמינה אותנו להשתתף בשנה שעברה בערב "לזכרם של יורם וגילה ברלב". ובסוכות הבא המקהלה תשתתף "בפסטיבל יחיעם".
המקהלה מונה כ- 20 איש.
אנו מבקשים להרחיב את השורות, ולקלוט חברים המעונינים להצטרף אלינו אנו מזמינים את כל האוהבים לשיר, לבוא להתנסות, להתרשם ולהצטרף לשורותינו. אין מגבלה של גיל, אין "בחינות כניסה" ולא נדרש ידע בקריאת תווים. כולם יתקבלו בחיבה ואהבה.
 אנו נפגשים במועדון בימי ה בשעות 18:00 – 20:00
 
אפשר פשוט להגיע, אך עדיף להתקשר.
אילנה תבור: 9974690 / נייד: 050-5967112
עופרה גולן: 9997487
יהודית ברנדשטטר: 9975714 / נייד: 0546662067
רות דרוקס: 9977540 / נייד: 0523254539
 
להתראות!!!
 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. לאה הגב

    המקהלה בה’ הידיעה
    אתם מקסימים כייף לשמוע אתכם.אני הגרופית שלכם.

  2. אורח/ת הגב

    באמת
    מקהלה באיכות טובה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן