פרשת הזיוף: הפסיקה לאחר החג


מערכת כפרניק
נציגי הפועל נהריה: יתכן וזיוף המסמכים מקורו בכפר ורדים. ביום רביעי הפסיקה
כפרניק _של אורי בר צורי 001 פרשת הזיוף: הפסיקה לאחר החג

נציגי הפועל נהריה בבית הדין המשמעתי: יתכן וזיוף המסמכים מקורו בכפר ורדים. ביום רביעי תתפרסם הפסיקה

 

בסוף שבוע שעבר נערך בבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל דיון בעניין החשד, לכאורה, לזיוף מסמכים על-ידי נציגי הפועל נהריה. מדובר בבקשת להקדמת משחק נוער נגד הקבוצה מכפר ורדים, בטענה כי מתקיים בתאריך המתוכנן טיול. המסמך המעיד על הטיול נמצא, לכאורה, כמזויף.  עוד על הפרשה בכתבה קודמת.
כפרניק _הטיול השנתי פרשת הזיוף: הפסיקה לאחר החג
 
לדברי אורי בר צורי, מנהל אגודת הספורט כפר ורדים, נהריה הבינה כנראה את חומרת מצבה והגיעה עם עורך דין, כאשר קו ההגנה שלו היה שאם היה זיוף מסמך יכול להיות שכפר ורדים זייפה ומי שצריך לברר זאת המשטרה ולא איגוד הכדורסל. לטענת עו"ד המייצג את נהריה, גם אישור מנהל בית הספר על מסמך מזויף יתכן ומזויף גם הוא, וצריך לערב את המשטרה בחקירה.

 

דייני בית הדין המשמעתי, השיבו לטענה זו, כי הם אינם משטרה. מכיוון שכבר הוגשה תלונה במשטרה, העבודה תיערך במקביל, ותפקידם לקבל החלטות לאור הנתונים הנמצאים לנגד עיניהם.
נציג נהריה, גיל סופר, לא ידע להגיד לבית הדין כיצד הגיע מכתב הטיול, המזויף לכאורה, למשרדו והודה שלא בירר אם היה טיול או לא, וזה גם לא מעניינו לבדוק את אמיתות המידע או המכתב.

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. אורח/ת הגב

    זיוף ע”י כפר ורדים? לאן הגענו?
    אני לא יודעת מה תהייה החלטת ביה”ד המשמעתי,אבל אני כן יודעת להגיד שאם מעוותים את כללי ההגינות הבסיסיים אז כפר ורדים ודאי רצחה גם את ארלוזורוב,למה לא? בעצם כפר ורדים לא קמה בתקופת רצח ארלוזורוב, זה מקביל לזה שכפר ורדים לא ידעו על מכתב מזויף עד שהוא נתגלה ע”י ארכיאולוג מדופלם שחפר וחפר וגילה את רכזת שיכבת כתות ח’ בעמל ששמה מודפס במכתב ללא חתימתה כרכזת שכבת הטיול(כתה יא’)לנהריה שגם קבוצת הילדים שלה ירדה מהלאומית נשאר רק נשק השקר
    איך זה שמר סופר גיל הגאון לא ידע מי הביא לו את המסמך המזויף? אם הוא לא ידע שהמסמך מזויף ניחא,אבל איך הגיע לשולחנו לא לדעת,גיל גיל לשקרים שלך אין גיל.העסק הולך ונגמר.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן