עאדל חיר אלופה!!!


טורניר קט רגל בכפר ורדים: הזוכה, נגריית עדל חיר מפקיעין
עלי בדר

נגריית עאדל חיר פקיעין הביסה בגמר טורניר הקט-רגל את הפועל סמיע

כפרניק IMG_0033 עאדל חיר אלופה!!!

 

טורניר הקט רגל כפר ורדים 2010 לבתי עסקים ומפעלים קטנים הסתיים בזכייתה של נגריית עאדל חיר פקיעין. הקבוצה הינה אלופת טורניר הקט-רגל בכפר ורדים בפעם הראשונה, לאחר שהביסה במשחק הגמר את קבוצת הפועל סמיע המנוסה בתוצאה 2:7, בהובלת הכישרון המבטיח מגד גדבאן.
טקס סיום מכובד ומאורגן להפליא בחסות אגודת הספורט כפר ורדים, נערך בסיום משחק הגמר בין שתי קבוצות שכנות שהגיעו לגמר בזכות יכולת מבריקה והמון ניסיון על כר הדשא.
 
המפגש סיפק לנו הזדמנות לראות משחק ברמה גבוהה, עם המון שחקנים מנוסים מקבוצת הפועל סמיע שעברו לא מעט חוויות בעולם הכדורגל בליגות הבכירות: בדמות חוסאם פלאח, סאלח עבדאללה, זאהר פלאח, והסקורר סלים חריש (15 גולים בטורניר!), סגן מלך השערים.
מנגד ראינו בקבוצת עאדל חיר שחקנים צעירים ואלמונים, אך מבטיחים ועם המון חוצפה והתלהבות על כר הדשא. הם הצליחו להדהים את כולם עם פתיחה קטלנית בה עלו ליתרון 4:0 על ההתחלה בהובלת השחקן המצטיין על כר הדשא והכישרון המבטיח מגד גדבאן. שחקני סמיע איבדו את הריכוז ובלט חוסר הארגון במשחק שלהם שהתרגלנו אליו מתחילת הטורניר. נדמה היה שלא הייתה להם תשובה אך לעצור את גדבאן, גם לאחר שצמצמו את התוצאה ל 4:2. בהתקפה מתפרצת הצליח גדבאן למצוא את אמגד חיר שנעץ את החמישי בשערה של הפועל ושם קץ לחולמות של השחקנים מסמיע לחזור למשחק.
עד הסיום הוסיפו הנגרים מפקיעין עוד שני גולים מרגלי שאדי גדבאן. בסיום נגמר המשחק עם תוצאה שהפתיעה את כל הקהל שנכח במגרש ואלו שעקבו בבית אחרי התוצאה – 7:2 לפקיעין!
הבקיעו לסמיע : רונין פלאח (1), סלים חריש (1).
לנגריית עאדל חיר פקיעין: מגד גדבאן (2), אמגד חיר (2), בשיר חיר (1), שאדי גדבאן (2).
 
משחק הגמר, בשיפוטו המצוין והשקט של כמיל חידר, נערך אחרי כמה חדשים של הכנות, ארגון ועמל. עברנו חודש מלא חוויות נעימות ורמת כדורגל גבוהה ומרתקת, במיוחד שפתחנו את הטורניר בסמוך לשריקת הסיום במונדיאל בדרום אפריקה, וציפינו שנהנה ולא מעט כמו שנהנינו במונדיאל. ואכן כן. גם כאן סיפק לנו הטורניר לא מעט חוויות לאורך כל החודש האחרון וענה על כל הציפיות.
כפרניק IMG_0033_0 עאדל חיר אלופה!!!

אני משחק ומאמן המון שנים כדורגל, גם ילדים וגם קבוצות בליגות הבכירות לנוער, אך לא זכור לי שחקן ברמתו של גדבאן. הוא ניחן בראיית משחק גרנדיוזית, שליטה מדהימה בקצב המשחק, יכולות גופניות שלא מביישות שחקנים בכירים בכדורגל הישראלי. במיוחד בולט בזריזות הרגליים, טכניקה מדהימה בטיפול בכדור ואף בעיטה עם המון סטייל.

גדבאן הצליח להוביל את הנגרים מפקיעין עד משחק הגמר עם מאזן מושלם של שבעה ניצחונות וללא אף הפסד! אני בטוח שהשחקן הצעיר שגילינו אותו פה בטורניר הקט רגל, עוד לא אמר את המילה האחרונה על המגרשים ועוד יגיע רחוק בכדורגל הישראלי, ואף יותר.
אני מקווה שגם בשנים הבאות נקיים את הטורניר מחדש וגם תינתן לנו ההזדמנות לגלות עוד ועוד שחקנים צעירים ומבטיחים. סימנו באופן מיוחד שחקנים כמו רונין פלאח, ופואד חיר אלדין מהפועל קריית שמונה. אני רוצה להודות ולציין את האירוח הנעים והשירות המושלם שקיבלנו פה בכפר ורדים לאורך כל הטורניר במיוחד את מנהל מחלקת הספורט אורי בר צורי.
 
 
הטורניר הסתיים במעמד ראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיון יחיאלי, ומנהל מחלקת הספורט מפקיעין, כמאל עאמר. בלטו בחסרונם ראשי המועצות בפורום אשכול גליל מערבי, במיוחד מפקיעין, מעלות סמיע וחרפיש שהוזמנו לטקס הסיום אך לא הופיעו.
בסיום הוענקו הגביעים לשחקן המצטיין ולמלך השערים.
הקבוצה שזכתה תקבל יום כיף באגם מונפורט וארוחה קבוצתית במסעדת מערות הר השמש בחורפיש.

השחקן המצטיין: מגד גדבאן נגריית עאדל חיר פקיעין.
מלך השערים: אמל עאמר (16) גולים, תקשורת כמאל.
אלופת הטורניר נגריית עאדל חיר פקיעין .

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אליפות כפר ורדים ? הגב

  ומי מתושבי הכפר שיחק
  אליפות שלמה
  ארגון מצויין

  אך אף לא אחד מכפר ורדים
  אפילו קבוצת מלמד (“נציגת הכפר”) לא כללה שחקנים מקומיים.

 2. פקיעין הגב

  טורניר מעולה ברמה גבוהה …..
  מברוק והמון מזל טוב לאלופים מפקיעין, שתמשיכו להצליח.
  בלטו בטורניר כישרונות ברמה גבוהה מאוד דוגמת מגד גדבאן הצעיר מפקיעין שכידוע הזדמן לו לשחק בספרד.מאחלים לו המון בהצלחה.
  תודה למנהל הטורניר עלי בדר על היוזמה המוצלחת.
  תודה לשופט כמיל חידר המצויין.
  תודה לבעלי העסקים שתרמו מכיסם.
  תודה לכפר הורדים על האירוח הנפלא …

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן