נר שמיני עם משפחת שליט


קהילת כפר ורדים למען גלעד שליט
עליזה פרידמן
קהילת כפר ורדים מאמצת את נועם ואביבה שליט
כפרניק IMG_5216_0 נר שמיני עם משפחת שליט

 

גלעד שליט שבוי יותר מ-4 שנים בכלא החמאס מבלי יכולת לראות אור יום ומבלי לקבל תנאים מינימאליים כמו מכתב מההורים או ביקור של הצלב האדום.
גלעד למד בבית ספר אמירים וסיים בהצטיינות. יש לו חברים שגרים בכפר ורדים. הוריו של גלעד, אביבה ונועם, עזבו את מצפה הילה לפני כחצי שנה וצעדו ברגל לירושלים ומאז הם יושבים כעניים בפתח ביתו של ראש הממשלה בירושלים. הם יושבים כל היום באוהל בחום ועכשיו בקור העז, ומייחלים לשובו של בנם.
ההורים של גלעד אינם רוצים להשכיח אותו מהציבור ומראש הממשלה ולא יעזבו את האוהל הזה עד שגלעד בנם ישוחרר מהשבי ויחזור עימם למצפה הילה. חששם שגורלו של בנם יהיה כגורלו של רון ארד מדיר שינה מעיניהם.
מועצת כפר ורדים ותושבי הכפר, מאמצים את השכנים שלנו ממצפה הילה ונלווה אותם עד השבת בנם הביתה.
כפרניק  של IMG_5216 נר שמיני עם משפחת שליט

 

צעדנו עם ההורים עד ירושלים. השתתפנו ביום הולדתו החמישי בשבי. רבים מאיתנו מבקרים אותם באוהל. ביום הולדתו החמישי בשבי, יצאו מהכפר שני אוטובוסים עם תושבינו, כדי לציין את כמיהתינו לשחרורו. חבורת אמצע הדרך שטיילה בירושלים, הגיעה לבקר אצל ההורים באוהל.
רבים מתושבי הכפר באים לבקר באוהל במשך כל התקופה ומחזקים את ההורים האומללים.
בחג חנוכה יצא אוטובוס מלא אנשים שעזבו הכל, כדי להדליק נר שמיני עם אביבה נועם. הבאנו סופגניות וחיבקנו אותם. בימי ראשון מגיעים לפעמים תושבים לירושלים ועומדים עם אביבה ונועם מול משרד ראש הממשלה כאשר יש ישיבות של שרי הממשלה. חלק מהתושבים הגיעו להפגנות מול ביתו של שר הביטחון, מול ביתו של ראש הממשלה בקיסריה ובירושלים, בהפגנה בדגניה ובכל מיני אירועים בהם משתתפים ההורים. אני מודה לכל אנשי כפר ורדים בשם אביבה ונועם שליט. אנחנו נמשיך לבקר אותם באוהל ונזדהה עם מאבקם להשבת בנם. נלווה אותם לאורך כל הדרך העצובה שלהם עד שישוחרר בנם.
תושבים שמעוניינים לבקר, להביא עוגה, אוכל טעים לאוהל, תושבים הרוצים להפגין עם ההורים בימי ראשון מול משרדי הממשלה, או תושבים שמעוניינים לעשות למען השבתו של גלעד בכל דרך אחרת, מוזמנים להתקשר אלי או לכתוב לי לאי-מייל. כל עזרה ורעיון יתקבל בברכה.
 
עליזה פרידמן
טל:9978759
 
אימייל: alizale@hotmail.com
 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. גילי הגב

    עליזה – יישר כוח!
    עליזה פועלת ללא הפסק להשארת גלעד שליט בתודעה של כולנו וקידום נושא שחרורו. כל הכבוד, עליזה! הלוואי ועוד אנשים ידליקו אור קטן כמוך, ונהפוך כולנו לאור גדול, חזק ואיתן, שיאיר לנצח את חשכתו של גלעד, אמן!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן