נופל וקם


קרס בלון הכדורסל בקשת
מערכת כפרניק
בלון הכדורסל בבית ספר קשת קרס ברוח
כפרניק DSC_6011 נופל וקם

 

 
זמן קצר לפני הסרתו היזומה והסופית, קרס ברוח העזה בלון הכדורסל בבית ספר "קשת". לדברי ראש המועצה, סיון יחיאלי, הבלון יתוקן ויוצב מחדש, אלא שבעוד שבועות ספורים הוא אמור לפנות את מקומו באופן קבוע, ובמקום יבנה אולם התעמלות.
 
כפרניק DSC_6011_0 נופל וקם
כזכור, כבר בחודש יוני 2010 אישרה המועצה תקציב של מיליון ורבע ש"ח לצורך כך. באותה ישיבה אמר מנהל מחלקת הנדסה, ציון דרור, כי התקן לבלון הינו 15 שנים, שכבר חלפו וכי הבלון קרס כבר מספר פעמים וכמעט בלתי אפשרי להמשיך לתקנו בכל פעם.
 
 
"קיבלתי חוות דעת מד"ר זאב קלינסקי כי הבלון איננו בטיחותי מבחינה בריאותית", אמר לפני כחצי שנה ראש המועצה סיון יחיאלי. "הצטברות הפיח, האבק והטמפרטורה הגבוהה מזיקים למשתמשים ויש לעשות פעולה בנדון".
התקציב להחלפת הבלון באולם ההתעמלות הינו מהלוואה שנלקחה לפני מספר שנים לצורך הקמת מבנה מועצה.
 
 
 
צילומים: בן עמי מוסק.

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  בוב הבנאי
  לא לתקן.חבל על כל דקה.

 2. אלון הגב

  תיקון הבלון
  אומנם משמועות – אבל האם נכון שעולה כ-15,000 ש”ח לתיקונו כל פעם ?
  אם כן, המלצה שלי לחפש אולם קרוב, מעילה, מעלות וכו’, ובכסף הזה לשכור שעות לטובת חוג הכדור סל. ממילא יש להערך להסדר בהסרתו ולזמן של בניית האולם.
  נקודה למחשבה ותיכנון קדימה – קצת חסר בארצנו הקטנטונת.

 3. אורח/ת הגב

  שבע פעמים יפול צדיק וקם
  למה בלון קשת ולא בלון טניס?למה לא מתחזקים כמו שצריך?מהיכן לקוח הסכום 15 א”ש ועוד כל פעם?הוי השמועות…מס’ 2 אתה מתבזבז בוא תהייה אסטרטג,להסיע כל יום קבוצות ילדים מגן חובה ועד כתות ח’ נניח למעיליא לא עולה כסף ושכירות מתקן לא עולה?ובמעיליא, מעלות וכו’ כבר נותנים לך את האולם גם תמורת תשלום,עצות חינם שוות חינם,מה דעתך על כך שהאולם אם וכאשר יבנה,זה יעשה בקייץ והממילא שלך יפתר ובא לציון (דרור) גואל,אגב נעשה נסיון להשתמש באולם בינוח, מפלי ויקטוריה מתגמדים לעומת המים שנופלים שם מהתקרה,אין פתרון נכון לרגע זה מלבד להרים את הבלון,זה הרע במעוטו.

 4. אורח/ת הגב

  מדהים ביותר
  כשהייתי ילד בתיכון (לפני כארבעים שנה) היו כבר אולמות ספורט ברוב בתי הספר!

 5. אורח/ת הגב

  ש
  זה סופו של כל בלון…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן